Agility Klub KK Excel Trenčín
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psík a choroby :(

+10
Katka a Sissi
Terry a Bree
natalka a jessie
Lenka
lusska
ZiT
eva & monty
Monika & Parsonky
AlicaGGG
Tipsy
14 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre lusska Pi február 26, 2010 12:22 am

tak to pridaj, ...ale Rikiho nezaujíma nič okrem feniek, ani bažanty, ani srnky, ani nič iné.....v tom je výhoda....
lusska
lusska

Počet príspevkov : 73
Age : 43
Location : Trenčín-Sihoť
Registration date : 13.11.2008

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Terry a Bree Pi február 26, 2010 2:22 am

Ked tu takto tych milovnikov rozoberate, my sme mali noclaznika minulu noc u nas. Kamosov labrador usiel z domu a behal medzi nasou a susedovou branou cez cestu / bo aj jemu sa fena zrovna hara/, nevedel sa rozhodnut kam ma ist, za ktorou. Tak som ho zavrela Terrke do voliery /Terry bola v dome/ , zavolala kamosovi, ze pes je u nas a on v pohode, ale rano taaak zavyjal chudacik nadrzanucky, ze az, no nikto nic nevravel, ale asi susedia okolo nemali z nas radost Smile Tak aj toto sa moze stat, ked je doma haravka...
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre lusska So február 27, 2010 4:11 pm

...........fuuu tak aby som dala rikusovi moje tel. cislo na obojok...pre istotu...Smile
lusska
lusska

Počet príspevkov : 73
Age : 43
Location : Trenčín-Sihoť
Registration date : 13.11.2008

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre eva & monty So február 27, 2010 6:13 pm

monatko288 napísal:Lucia, ale tak čo počúvam Rikky je riadny milovník, to Monty je ešte docela flegmoš v tomto Very Happy

Tak ja ho nepustam vtedy s voditka, lebo inak by som ho asi tiez nahanala po Juhu. bounce
eva & monty
eva & monty

Počet príspevkov : 528
Location : Trenčín-Juh, 0948 505523
Registration date : 12.11.2008

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Tipsy Ne február 28, 2010 3:33 am

Co chodila s nami jedna baba pod Juh na agility, tak ta mala krizenku labradora a stavaca, krasne sfarbenu Donu. Ta ked mala falosku, tak v noci prilahla jej otca, isla kojit Very Happy Tak budte rady, ze mate malych psov Very Happy
Tipsy
Tipsy

Počet príspevkov : 708
Age : 43
Location : Trencin, Sihot, 0905 851 924
Registration date : 10.11.2008

http://www.tipsy.rajce.idnes.cz

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Terry a Bree So máj 29, 2010 12:34 am

Baby potrebujem poradit. Kedze chodime pomerne casto do Ciech a aj do Polska sa asi chystame, potrebujem dat Terry vystavit petpas. Kamoska ma vsak upozornila, ze rozni veterinari maju rozne ceny. Dnes som namatkovo zavolala na cca 5 cisel zo zoznamu a ozaj to bolo rozne, od 30 do 48 e. Kedze chcem aby ma to vyslo co najlacnejsie, hladam nejakeho veterinara /najlacnejsi bol zatial nejaky z Kubrej, nepoznam.../. Preto prosim kto mate kontakt na nejakeho veterinara /ide mi len o tuto jednu zalezitost/, sem s nim. Potrebujem ocipovat, vystavit pas a zaregistrovat.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Monika & Parsonky So máj 29, 2010 12:40 am

Ala my chodíme k Pilátovi, chodí k nemu aj Katka, tam nás to čipovanie s petpasom stálom tuším 29 €, ale na 100 % ti nepoviem. No určite to bolo do 30 €.
032/ 6520 114, 0905 964 330
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Terry a Bree So máj 29, 2010 10:05 am

S Pilatom som hovorila, teraz ma cenu 35 e.

Inak obcas sa az sama sebe cudujem, aka som blba! Doteraz som zila v presvedceni, ze ked niekam idem za hranice, staci mi platny ockovak Embarassed
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Monika & Parsonky So máj 29, 2010 11:13 am

Ala ono je niekedy aj ťažké všetko, čo sa deje a má sledovať.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Terry a Bree So máj 29, 2010 11:36 am

No som si k tomu sadla, obvolala co som nasla a mam vitaza. Na Sihoti nejaky Adam Pavel za 30 e, suverenne je najlacnesi, takze to dam spravit tam. Ono je to pri tomto jedno v podstate, nemusim vyberat veterinara podla kvality, ako ked ide o liecenie nejakeho problemu /netvrdim ze nie je tento dobry, vobec ho nepoznam, chcem len povedat, ze kedze ide vlastne len o to ze psovi sa pichne hrubsia injekcia, vyberala som podla ceny/.

Jasne obcas sledovat co treba a co nie, je aj tazke. No ale si neviem predstavit ten pruser, keby niekde za hranicami to odo mna chceli /napr. 17. ideme na oravu a asi aj do Polska no a do Ciech pomerne casto chodime/. A kedze som aj tak planovala dat ju cipovat, toto ma len popostrcilo dopredu.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre natalka a jessie So máj 29, 2010 7:45 pm

ala ja k nemu chodim a podla mna je dobry a aj celkom lacny Very Happy co by ma na elektricnej vyslo 1000sk u neho je to za 500sk a vykon ten isty Shocked
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Ingrid & Basha Ne máj 30, 2010 11:01 am

Adam nam byva 200 m od domu ...kedysi sme k nemu chodili, osobne sa pozname a nechcem mu ublizovat, ale bohuzial porovnanie kvality vsetkeho, co od veterinara ocakavame a skusenosti z minulosti nas donutili, ze dnes si radsej zaplatim benzin do Noveho Mesta nad Vahom, keby mali ostatni drahsi trencianski veterinari zatvorene... a jeho ceny su take ake su hlavne preto, lebo u neho zostali vacsinou pacienti, ktori nemaju skusenosti s inymi vetosmi, a tak nemaju moznost porovnat, alebo takí, ktorí neriesia kvalitu osetrenia svojho psa...

Ala: mame cipovane obidve fenky, bola som pri tom,ked Pilat cipoval a nemyslim si, ze je to jedno ako a kam tu hrubu ihlu pichne ...viem, ze rozdiel v cene 5 eur je dost, ale ja si vzdy poviem, ze pripadne riesenie nasledkov rozdielu kvality osetrenia moze byt drahsie ...


Naposledy upravil Ingrid & Basha dňa Ne máj 30, 2010 2:38 pm, celkom upravené 1 krát.
Ingrid & Basha
Ingrid & Basha

Počet príspevkov : 227
Age : 102
Location : Trenčín, 0907284657
Registration date : 21.02.2010

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Terry a Bree Ne máj 30, 2010 12:42 pm

Ingrid rozumiem tvojmu argumentu, ale... Cipovat psa som este nevidela, ale kone hej a uprimne, ozaj to nie je ziadna veda.
Lenze nie to som chcela. Prijem nemame bohvie aky a obvykle mame co robyt, aby sme ustali bezne mesacne vydavky /nejdem sa stazovat, iba vysvetlujem svoje dovody/. Som na to zvyknuta a nie je to ziadna tragedia, ale pre mna je niekedy aj tych 5 eur dost. Teraz napr. nam ostava do 10. 70 eur, co by nebol problem, ale zrovna to cipovanie do toho /keby sme nemali zas ist v tyzdni cca 3x na Moravu, este to odlozim/, plus v tyzdni idem s Katkou ku zubarke blombovat a to bude dalsich 30 e. Pocitam ze pred vyplatou nas bude musiet "podrzat" babka. Ono tiez by som najradsej sa nerozhodovala podla ceny pri vsetkom, ale zial taka je nasa realita. Ale za to si este stale mozem dovolit byt na materskej a venovat sa detom ako chcem, mame uz takmer hotovy pekny dom a je nam fajn. Vsetko nieco stoji a aj tu plati ze jedno je na ukor druhemu.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Ingrid & Basha Ne máj 30, 2010 1:19 pm

ok...asi vies o cipovani viac ako ja Very Happy ...ja som tym prispevkom chcela vyjadrit len svoj pocit a posunut obavu, lebo v minulosti sme kvoli Adamovmu zakroku prisli o psika...preto mam voci nemu pocit, ze by som mu nedala svojho psa uz ani zaockovat...
...je fakt, ze tebe ide o jednorazovy zakrok, ktory ti vyriesi momentalnu situaciu a momentalne priority rodinneho rozpoctu su padne argumenty, uznavam...tak drzim palce, aby to pri Terry dobre dopadlo ...
Ingrid & Basha
Ingrid & Basha

Počet príspevkov : 227
Age : 102
Location : Trenčín, 0907284657
Registration date : 21.02.2010

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre natalka a jessie Ne máj 30, 2010 2:31 pm

no vidim ze zmenim veterinara Rolling Eyes ale este uvidime Rolling Eyes a co sa stalo s vasim psom ked ste o neho prisli ??? Sad
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Terry a Bree Ne máj 30, 2010 2:37 pm

Dakujem! Pochopila si dobre, ide mi ozaj o jednorazovu zalezitost. A nevravim, ze o cipovani viem viac. Naopak, videla som to iba u koni /sice niekolko krat, kedze tam kde som robila sa zriebatka aj cipovali/, nie u psa. Aj za upozornenie ohladom veterinara som vdacna, cenim si to a je to pre mna minimalne podnet na dalsiu uvahu ohladom toho. Este mam v Ilave jednu veterinarku, ktoru fakt chvalia a ta vraj ma cenu 33 e, zvazim aj tu. Ved nejdem hned zajtra na to hrr, ked uz sme doteraz boli bez a nic sa nestalo /nastastie/. Chcem ho mat hlavne ked pojdeme na tu Oravu a do Polska v polke mesiaca Very Happy
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Ingrid & Basha Ne máj 30, 2010 3:00 pm

Natalia - tych skusenosti s nim je vzhladom na blizkost bydliska a poctu nasich psov viac ... ale to definitivne rozhodnutie v pocite padlo vtedy, ked to, co bolo u neho neriesitelne, inde bez problemov zvladli ... nechcem sa vracat k detailom, prepac ...
Ingrid & Basha
Ingrid & Basha

Počet príspevkov : 227
Age : 102
Location : Trenčín, 0907284657
Registration date : 21.02.2010

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre natalka a jessie Ne máj 30, 2010 4:56 pm

v pohode len teraz som si neni ista ze ci mam k nemu chodit na dalej???a keby som nechcala tak vietemi poradit niakeho dobreho a lacneho????dik What a Face
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Terry a Bree Ne máj 30, 2010 9:10 pm

No my sme dnes hodne debatovali a aj Miro mi vravel ze tych 3 ci 5 eur navyse uz nie je vela a ak by to mal Adam spackat alebo bohvie ake komplikacie by sa pridali, to radsej uz mozme u nas dat spravit veterinarovi ku ktoremu chodim. Tak asi nakoniec tak aj spravime. Nastastie Katka na zubarku bude mat, 2. juna ma narodky a babka sa dnes objavila okrem torty a hracky aj s peniazmi. Tak to nam celkom pekne meni situaciu Very Happy

Ingrid este raz dakujem za upozornenie Very Happy
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Ingrid & Basha Po máj 31, 2010 1:17 am

Ala - v pohode, hlavne aby bola Terry zacipovana tak, ako to ma byt Smile

Natalka - nemam prehlad cez vsetkych veterinarov v TN, neviem ti objektivne poradit ... my chodime k Pilatovcom uz dlhsiu dobu ...
Ingrid & Basha
Ingrid & Basha

Počet príspevkov : 227
Age : 102
Location : Trenčín, 0907284657
Registration date : 21.02.2010

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Terry a Bree Po máj 31, 2010 10:36 pm

Dnes nam Terry uspesne ocipovali a aj pas uz mame, takze vycestovat mozeme uz aj legalne Very Happy
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre natalka a jessie Po máj 31, 2010 10:38 pm

ja uz som presla Kotlebu s tym kokerom co ma bracho tam chodi ale mne sa nepaci a potom som bola na elektricnej ale tam mi stacilo ze som nechala xy sk,tam sa uz neukazem ani za svet.tam ma strasne nastvali.no a teraz chodim na sihot k tomu adamovi.ozaj a ty pilatovci su aky???
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Ingrid & Basha Ut jún 01, 2010 1:21 am

Pilatovci su manzelia, byvaju na Novinach a maju pomerne dobre vybavenu ambulanciu spojenu s obchodom ... ale pokial je pre teba vyssia cena prekazkou, nebudes spokojna... nepatria k najlacnejsim ... ale za cenu, ktoru uctuju maju aj primeranu uroven osetrenia, maju sono, rontgen, laboratorium, co im umoznuje presnejsie stanovit diagnozu v porovnani s veterinarmi, ktori taketo zariadenia nemaju... pokial mas ale psika zdraveho a potrebujes len ockovania, kludne zostan u Adama, ked ti jeho pristup a cena vyhovuju ...
Ingrid & Basha
Ingrid & Basha

Počet príspevkov : 227
Age : 102
Location : Trenčín, 0907284657
Registration date : 21.02.2010

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Monika & Parsonky Ut jún 01, 2010 1:41 am

Natália, dobrý a lacný. To je snáď najhoršia kombinácia asi vo všetkom, je to podľa mňa nemožné takéto niečo nájsť. Čo sa týka električnej robí mi tam kamoška, ale nechodím tam. Počula som pre aj proti aj na DF je toho kopu popísaného. My chodíme k Pilátovi, zatiaľ je to ok. Treba mu vždy povedať, že chceš, aby aj to kukol, ale nie je problém. Viem, že Evka s ním nemá dobrú skúsenosť. Na začiatku som bola u veťoša na juhu, no neviem ako sa volá. Ten sa nám však nepozdával a Piláta máme hlavne blízko od domu, aj malú tam ideme teraz nahlásiť. Pokiaľ ozaj ide len o očkovania, tak snáď tam nikto nič nepokazí, aj keď sa určite dá. Keby už šlo o niečo vážnejšie, určite sa idem poradiť aj inam. Nelly by sme chceli dať sterilizovať u tej kamošky na električnej.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Terry a Bree Ut jún 01, 2010 2:04 am

monatko288 napísal: Keby už šlo o niečo vážnejšie, určite sa idem poradiť aj inam.
Presne takto aj ja obvykle uvazujem. Mam znameho veterinara, viem ze je dobry, ale je drahy. Ak potrebujem radu, volam jemu, hocikedy ale pokial ide iba o nejaku "banalitu", idem inde /tiez som spokojna/.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre ZiT Ut jún 01, 2010 1:59 pm

mne na Elektricnej kastrovali potkanika, mojho dumba milacika a neprezil Sad este si aj 500sk zato vypytali.. so Sunny som chodila do MyVET Kicinkovi, ten je sice spomaleny ako film, ale zato asi precizny. Ten druhy, mlady vet Pestun, sa mi zdal skor orientovany na zisk (odporucal sterilizaciu, najdrahsie granule a tak..) Nakolko chodim so Sunny len na ockovania, chodim len tu na Juh Jandovi. Je polovnik, ale na operaciu alebo nieco vaznejsie by som isla asi tam, kde maju nadstandardne vybavenie (napr. Pilat) .. tolko z mojho pohladu
ZiT
ZiT
Admin

Počet príspevkov : 349
Age : 45
Location : Trencin, Juh 0905789263
Registration date : 10.11.2008

http://sk.fotoalbum.eu/ZiT

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre eva & monty Ut jún 01, 2010 2:28 pm

Natalia presne ako pise Monika, pokial je pes zdravy tak na ockovanie Ti staci aj Adam. Ale pokial by prislo k nejakej vaznejsej veci u psika tak urcite by som hladala lepsieho. A ja po predchadzajucich skusenostiach by som pochodila viacerych a vypocula si aj viac nazorov na diagnozu. Je to dobre aj pri "ludskych" doktoroch a tak by som to aplikovala aj pri veterinaroch. Kicinkovi chodim preto lebo ma dobry pristup k psovi, nie je zatazeny len na zisk a netlaci kaleraby o granulach a inych bludoch. Monty sa mi u neho tak neboji. A ked mi nie je nieco jasne tak mi to dopodrobna vysvetli sice ako pise Zit spomalene ale mne to nevadi. Na elektricnej sa mi nikto tak nevenoval, kazdu informaciu som z nich musela doslova pacit heverom. K cene sa ani vyjadrovat nebudem, to je myslim vsade rovnake. Niekde je nieco lacnejsie ale zas si to nauctuju pri niecom inom.
eva & monty
eva & monty

Počet príspevkov : 528
Location : Trenčín-Juh, 0948 505523
Registration date : 12.11.2008

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre natalka a jessie Ut jún 01, 2010 8:59 pm

ale aj tak co tu pisete a moje skusenosti tak adam asi bude zatial dobry.sice nepatri medzi tych najspickovejsich ale vedel co robit ked som mu zavolala za 5minut sest a o 6 zatvara,tak nas zobral a zostal o hodinu dlhsie,ked bola mala pohryznuta to zas klobuk dole to so mnou klepalo ako po elektrike.tak asi zostavam u neho sak neplanujem ziadne operacie a nic podobne...
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre eva & monty Št jún 10, 2010 2:20 pm

Neviem kde to mam dat a nechcem zakladat novu temu. Dnes som sa bavila s kamaratkou, ze po tych dazdoch sa jej premnozili slimaky v zahrade a kupila tento vyrobok http://drogeriemarket.cz/produkt/5334/vanish-slug-pellets-k-hubeni-slimaku-plzaku-200g.
Ona psa nema ale ma upozornila lebo k nej chodievam s Montym na to, ze je to jedovate pre psov. Poslala mi aj link na clanky tak vsetci co mate zahradky a pustate tam svojich milacikov dajte velky pozor na taketo veci.
http://www.animalvet.cz/klinika/cinnost/articles/slimak.htm
http://www.vetweb.cz/projekt/clanek.asp?pid=2&cid=3753 Shocked
eva & monty
eva & monty

Počet príspevkov : 528
Location : Trenčín-Juh, 0948 505523
Registration date : 12.11.2008

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Terry a Bree Št jún 10, 2010 2:56 pm

Sme boli na prechadzke predvcerom vecer a som az s hubou otvorenou hladela na to mnozstvo slimakov co som videla. Fakt su premnozene! Nastastie ich nemame doma, aspon nie toko, ale aj keby boli, hentake nieco ja nepouzijem. Uz len koli deckam, ako isto uz viete, Mirka je schopna zjest vsetko. Very Happy A tiez vseobecne som tak trocha odporca roznych chemikalii a snazim sa vyhnut ich pouzivaniu. Takze u nas moze Terry spokojne pobehovat. Ale pravdu povediac by ma ani nenapadlo, ze aj pes moze zozrat slimaka. Som si myslela ze Mirku nikto neprekona! Very Happy A Terry pri tej svojej anorexii velmi pochybujem, ze by sa nechala prave na slimaka nahovorit.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Terry a Bree Po november 22, 2010 10:21 pm

Teda ked sa dari tak sa dari! Dnes bol este Miro doma, boli sme s Mimou na kontrolu, nie je este OK, takze dalsie lieky a zas sa predlzi liecenie o par dni Sad Tak som aspon zbehla s Bree na ockovanie. Kedze naposledy mala po ockovani tu hrcku, veterinar povedal ze skusi dat vakcinu od ineho vyrobcu. Asi hodinu po ockovani Bree chodila ako opita, papulka napuchnuta jak keby to bola tlama pitbula, ocka len take strbinky, uska takmer stali co bili tiez spuchnute, hrube takmer centimeter. Tak zas supom na veterinu, vraj alergicka reakcia na ockovanie, aby jej nebolo luto, vyfasovala dalsie dve injekcie. Veterinar povedal ze nastastie nejde o nic zivot ohrozujuce, ale teda ja som sa zlakla uplne uzastne :-( Vie mi neikto povedat co nas este caka?
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Katka a Sissi Po november 22, 2010 10:58 pm

Uz len same dobre veci, to zle je uz za vami Smile
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Monika & Parsonky Po november 22, 2010 11:42 pm

ja tiež myslím, že už to bude ok. mal tam aj brat Adrini, ten aj vracal a neviem, čo ešte, tuším aj hnačkoval.
nasadla mu vakcinácia, Adri to znášala všetko ok, aj Nellča. hrčky sú vždy, no to si myslím, že nie je nič extra.
skôr nech má hrčku, ktorá zmizne ako by mala mať potom vyslovene alergické reakcie z inej vakcíny.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre eva & monty Ut november 23, 2010 9:36 am

Tiez si mylsim, ze hrcku mava skoro kazdy pes. Aj Monty mava po ockovani doteraz hrcku, ktora po par dnoch sama zmizne. Chudatko male veterinar Ti tiez mohol povedat, ze hrcka nie je nic hrozne a nie skusat na nej dalsie vakciny. Rolling Eyes
eva & monty
eva & monty

Počet príspevkov : 528
Location : Trenčín-Juh, 0948 505523
Registration date : 12.11.2008

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Terry a Bree Ut november 23, 2010 11:58 am

Ja zas nevinim doktora, on my vysvetlil ze hrcka nie je nic vazne. Len povedal ze skusi dat inu vakcinu, teda od ineho vyrobcu, ze mozno bude bez hrcky. Tak namiesto toho mame toto Very Happy Ale nepredpokladam ze by to bol vedel, tusil ze pes bude mat na vakcinu takuto reakciu. Navyse nasledne osetrenie /dostala dve injekcie/ bolo zadarmo /inak uz viac krat sa mi stalo ze som u neho neplatila, napriklad aj ked som mala tie najdene stenatka doma, vysetril ich zadarmo a aj 3x odcervil/. A naviac vraj neslo o nic vazne co by ju vyslovene ohrozilo na zivote, len ja som sa teda dost zlakla. Samozrejme nie som veterinar, neviem posudit ci urobil vsetko uplne spravne, ale z mojho pohladu to bolo fajn. Aj pred ockovanim Bree perfektne vysetril, povypytoval sa na vsetko mozne, na veci co podla mna s ockovanim ani nesuvisia a akeby bole nejaky problem, toto by som ani nespomenula. Takze ja ako laik nevidim v jeho postupe nejaku chybu, proste sa stalo. Stale nadalej mu doverujem Very Happy
Ani detsku doktorku som nevinila ked Katka po ockovani mala silnu alergicku reakciu. Jednoducho myslim ze ten lekar to nema odkial tusit ze ten pes zrovna takto zareaguje.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre eva & monty Ut november 23, 2010 2:23 pm

Vsak nikto nepovedal aby si menila veterinara Very Happy .
eva & monty
eva & monty

Počet príspevkov : 528
Location : Trenčín-Juh, 0948 505523
Registration date : 12.11.2008

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Terry a Bree Ut november 23, 2010 3:48 pm

Ved hej, ja som to len chcela uviest na pravu mieru, aby to nahodou nevyznelo tak ze vinim doktora z toho Wink
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Tipsy Pi november 26, 2010 5:26 pm

Ala, ja som bola v pondelok na ockovani s Dafne, ked sme prisli domov, bola o.k. ale do vecera sa nevedela ulozit, chytit ani mojkat sa nedala, mala som pocit, ze ju boli cela ta strana, kde bola ockovana. Nastastie sa ulozil na podusku, mne nad hlavou, kde spava a rano uz jej nic nebolo. Este nas cakaju dve ockovania, tak som zvedava co bude. Kazdopadne viem, ze radsej toto, ako inu vakcinu a horsiu alerg. reakciu.
Tipsy
Tipsy

Počet príspevkov : 708
Age : 43
Location : Trencin, Sihot, 0905 851 924
Registration date : 10.11.2008

http://www.tipsy.rajce.idnes.cz

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre natalka a jessie Pi november 26, 2010 10:04 pm

no tak uspesne sme sa dali ocipovat Very Happy cize mozeme uz aj cestovat do zahranicia Very Happy takze kam ideme???
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Monika & Parsonky Pi november 26, 2010 10:37 pm

natalka a jessie napísal:no tak uspesne sme sa dali ocipovat Very Happy cize mozeme uz aj cestovat do zahranicia Very Happy takze kam ideme???

no Nat, kam?
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre natalka a jessie Pi november 26, 2010 11:07 pm

newiem,mozno do ciech??
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre eva & monty So november 27, 2010 11:45 am

Alebo v lete do Chorvatska k moru Very Happy .
eva & monty
eva & monty

Počet príspevkov : 528
Location : Trenčín-Juh, 0948 505523
Registration date : 12.11.2008

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre natalka a jessie So november 27, 2010 12:14 pm

aj to je jedna z moznosti Very Happy
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Terry a Bree So november 27, 2010 1:12 pm

natalka a jessie napísal:no tak uspesne sme sa dali ocipovat Very Happy
Ale ved to nie ej choroba :-)) Uz som sa normalne zlakla ze co sa Jessienke stalo, nastastie je to pre zmenu dobra sprava v tejto teme Very Happy
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre natalka a jessie So november 27, 2010 7:02 pm

hej treba aj dobre spravy ppisat Very Happy
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Terry a Bree St január 05, 2011 6:20 pm

Takze ja zial oznamujem vam vsetkym kamaratom agilitakom, ze Terry uz doskakala. Dnes na veterine sa mi potvrdili moje uz dlhsie potlacane obavy, ze to jej vecne obcasne pokrivkavanie nie je len tak. Diagnoza FCP, displazia laktoveho klbu. Teda uplne presne sa k diagnoze co je to zac, bude vediet vyjadrit Evka, ja som si polovicu z toho co mi tam bolo povedane, ani nezapamatala, ved to poznate ako to byva, ked sa dozviete ze zdravie vasho partaka je zle... Takze agility definityvne koncime, frisbee a lopticky zatvarame navzdy do skrine a Terry sa pokusime sprijemnit zivot a dopriat jej take mnozstvo pohybu a prijemnych veci kolko sa len da vzhladom na jej zdravie a potreby... Agility sa bude zucastnovat uz len ako fanusik svojich psich kamaratov Sad
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre AlicaGGG St január 05, 2011 6:37 pm

coze? jemineee affraid chuda, to mi je luto pale
ale tuneliky bude moct behavat, ci radsej ani to nie? a mozno preto tak zle skakavala, ale ved to je uz jedno...
ali nech sa vas uz drzi len stastie, lebo teraz za posledne obdobie si toho zleho mala fakt viac nez dost, terry zelam vela zdravicka, a neboj - s vami sa bude mat ako prasa v zite aj bez frisbee a agility Wink
AlicaGGG
AlicaGGG

Počet príspevkov : 927
Age : 32
Location : Nové Mesto nad Váhom, 0915 702 087
Registration date : 10.11.2008

http://orianablue.t35.com/

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre natalka a jessie St január 05, 2011 7:15 pm

tak tymto si ma(nas)zaskocila.to je mi luto ale da sa s tym zit?!tak ale ty s nami nekoncis,nie??ved mas Bree Very Happy
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Katka a Sissi St január 05, 2011 7:45 pm

Alenka, velmi sa viem vcitit do toho, ako sa teraz citis...ale mysli na to, ze Terry nezije pre agility, ale pre vas, pre vasu lasku. A toho jej bude davane dostatok, to nam je vsetkym jasne.
Mne sa vzdy, ked som ju videla skakat zdalo, ze ona nemoze byt uplne v pohode, ked to nie je schopna preskocit, aj som ti to par krat vravela. Ale ako pise Alic, teraz je to uz jedno. Posielame Terrynke jeden velky lizanec od pudliciek a objatie od nas.

Ty ale s agility nekoncis, mas este Bree Smile
V com vsetkom budes Terry musiet krotit? Ani behavat, tie jej slavne behy okolo cvicaku, nemoze?
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Monika & Parsonky St január 05, 2011 8:59 pm

a to je definitívna diagnóza, nedá sa to nejako liečiť, poprípade vyliečiť? to sa mi akosik nechce veriť, že v dnešnej dobe sa niečo nedá. Sad

držíme palce
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Psík a choroby :( - Stránka 2 Empty Re: Psík a choroby :(

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.