Agility Klub KK Excel Trenčín
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Víkendovky" - intenzívne tréningy

+15
Tipsy
Ingrid & Basha
Emgaj
Sally
Jessy
Monika & Parsonky
Terry a Bree
eva & monty
Lili
AlicaGGG
natalka a jessie
Tereza&Aroni
laugaritio.tn
Katka a Sissi
Lenka
19 posters

Strana 12 z 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Ut september 13, 2011 10:59 pm

myslím na to. Len napadlo ma, bolo by zistiť či náhodou vtedy zrovna niečo nemajú strelci, neviete od koho sa to dozviem?
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Ut september 13, 2011 11:02 pm

skús priamo p. ružičku, on musí mať tieto info a čím skôr tým lepšie
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree St september 14, 2011 12:05 pm

ľudkovia Markéta zmenila troška propozície intenzívky, teda najmä čo sa týka platenia za druhého a ďalšieho psa. Viem Monika že to sa bude najmä teba týkať, pochopím preto ak sa odhlásiš. Kopírujem info z jej stránky:

SEMINÁR AGILITY



Termín: 8-9.10.2011

Tréner: Markéta Lovaszová

Kde: Trenčín, cvičák AK EXCEL

Povrch: tráva



Cena:

12€ na tým / oba dni

10€ druhý a ďalší pes / oba dni



Tréning určený pre začiatočníkov, pokročilých aj pretekárov.

Tréning zameraný na motiváciu, hru, zóny, konkrétne problémy týmu.



Program sobota:

Prezentácia účastníkov 8:30 hod.

Zoznámenie a rozdelenie do skupin 9:00

Začiatok výcviku: 10:00 hod.

Koniec asi o 18:00

Program nedeľa

Začiatok výcviku: 8:30

Koniec výcviku: 18:00 hod.

Tímov: max. 15

Uzávierka: 5.oktébra

PRIHLASUJTE SA NA MAILU: trener@agilitym.eu

Platba na mieste

Ubytovanie možno zaistiť ZDE cena 11euro na osobu.

Ďakujeme za Váš záujem a tešíme sa na Vás.

Zmena propozic vyhradená.

Samozrejme prednostne budú členovia nášho klubu, ostatní až na doplnenie miest. Ak sa nenaplní kapacita aspoň 12 ľudí, intenzívka sa zruší. Tiež za zlého počasia. info má tu na stránke http://www.kelovci.sk/?fce=46&cmspage=12 Ide o to že nás je strašne máličko na to aby sme to zvládli zaplatiť, preto ona sa rozhodla takto, aby sa kapacita naplnila. Máte niekto niečo proti? Kľudne píšte, čokolvek s ňou prediskutujem, ide najmä o to aby sme z toho mali my čo najviac.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky St september 14, 2011 1:24 pm

kde je možnosť zaistiť ubytovanie?
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree St september 14, 2011 1:37 pm

Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky St september 14, 2011 1:41 pm

a treba sa teda prihlasovať cez ten mail, čo je tam uvedený, či nás hromadne prihlásiš ty?

a mňa napadlo, nemohla by do toho začleniť aj dogfrisbee? len niečo malo o tom.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre natalka a jessie St september 14, 2011 2:05 pm

takže sa doplnam do zoznamu
1. Ala + Bree
2. Katka a Sissi
3. Lenka a Billie
4. Monika a Nelly
5. Monika a Adri
6.Natália a Jessie
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree St september 14, 2011 2:25 pm

netreba na ten mail, to platí len pre tých mimo nás. Vás ja zahlásim hromadne. Monika u teba teda platia stále obe baby? Večer jej chcem poslať kto od nás pôjde, tak nech viem...
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky St september 14, 2011 2:50 pm

áno platia obe baby. len dúfam, že sa nič nestane a budeme môcť ísť. zatiaľ o ničom neviem.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Ingrid & Basha St september 14, 2011 7:28 pm

...ludia ja sa hanbim, ale ja netusim, kde ta ubytovna Janka je....pisu tam o spolocenskej miestnosti na seminare, tak v pripade absurdneho pocasia by ste mohli aspon teoretizovat, ci? Smile
Ingrid & Basha
Ingrid & Basha

Počet príspevkov : 227
Age : 102
Location : Trenčín, 0907284657
Registration date : 21.02.2010

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Katka a Sissi St september 14, 2011 7:30 pm

Myslim, ze na Palackeho
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Ingrid & Basha St september 14, 2011 7:31 pm

na Palackeho je ubytovna o tej viem, ale tam pisu, ze to je v okrajovej casti Trencina ... mam skor pocit, ze je to v Kubre, ale nie som si ista ...
Ingrid & Basha
Ingrid & Basha

Počet príspevkov : 227
Age : 102
Location : Trenčín, 0907284657
Registration date : 21.02.2010

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree St september 14, 2011 9:06 pm

ani ja nemám ani len poňatia kde to môže byť. Len Markéta chcela či neviem o lacnom ubytovaní, tak som šupla do Googlu a toto my vyhodilo ako najlacnejšie z tých čo je možné aj psa mať. Markéte sa to páčilo.

Ingrid ja by som povedala že ak bude hnusne, bolo by asi rozumnejšie to zrušiť úplne. Predsa len, už sa dá sledovať počasie, predbežná predpoveď a ak by malo liať ozaj v kuse 2 dni, nemá to zmysel.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky St september 14, 2011 9:08 pm

tak, tak tiež si myslím, že by to bolo blbosť, aby seminár bol, ak by malo pršať.

Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree St september 14, 2011 10:56 pm

aaaaa ozaj, hovorila som s Rúžičkom, búdu máme sľúbenú, s tým vraj nie je problém, či zrušia výcvik úplne alebo ako to zariadia, vraj ešte pouvažuje. Bola som aj so strelcami dnes, nič tam nemajú, až vraj 14. - 17. 10 majú preteky tam. Napadá vás ešte niečo?
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Lenka St september 14, 2011 11:14 pm

Nooo, mňa len to Alenka, že si proste skvelá. Basketball
Lenka
Lenka

Počet príspevkov : 1369
Location : Z.P., 032 778 1514
Registration date : 10.11.2008

http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree St september 14, 2011 11:47 pm

Leni tak s chválou počkajme ešte kým bude po tom, až keď to klapne, bude fajn. A budem strašne moc rada ak všetko bude ako má. Veď aj pre seba to robím Very Happy
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Št september 15, 2011 12:17 am

a teším sa, Markéta zohnala ďalších ľudí, kuk sem zoznam účastníkov http://www.kelovci.sk/?fce=46&cmspage=12 Tak ešte sme nechali 2 miesta volné, keby ešte niekto od nás, prípadne na poslednú chvíľu sa doplnia náhradníkmi. Ale som rada pretože sami by sme to neuplatili (predsa len najviac stojí cesta, má to s Košíc ďaleko) Baby ja sa tak strašne teším! Už len aby to počasie vyšlo Very Happy
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Št september 15, 2011 12:18 am

super, že sa to tak zaplnilo. :-)

Evi, ty so psami nejdeš?
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Št september 15, 2011 12:54 am

Evka nevedela, tak zatiaľ jej držím miesto, keby niečo Wink
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Št september 15, 2011 6:26 pm

ja zatiaľ nie s Nelly, po dnešku by som ju najradšej zabila a nie míňala prachy na takého malého hajzlíka affraid
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Pi september 16, 2011 9:21 am

Monika takže Nelly odhlásiť? Či ako to mám chápať?
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Pi september 16, 2011 2:27 pm

áno, áno. ak by sa dievča trochu spamätalo, tak by som ju nahlásila, ale o tom pochybujem. mať ju tam budem určite, pretože Adri si bez nej nevie ani oddýchnúť. však ak by som ju chcela zapojiť, tak by nebol problém, nie? a hlavne len dúfam, že sa nebude Adri hárať.

ako by to pak bolo s háravkami?
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Pi september 16, 2011 2:47 pm

Monika Markéta si povedala že max. 15 tímov, tak nechám už potom na nej, či bude alebo nebude problém, ak budeš chcieť zapojiť aj Nellču. Ztial jej teda píšem že ty ideš iba s Adri.
Na háravky sa ešte spýtam.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Pi september 16, 2011 3:08 pm

OK
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Katka a Sissi Pi september 16, 2011 4:19 pm

Ali, napis este aj Saske, mozno si tu moznost nevsimla.
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Po september 19, 2011 1:34 am

Monika Markéta napísala že háravky nie sú žiaden problém, samozrejme môžu ísť, vie si s tým vraj poradiť a vie vraj aj poradiť ako presvedčiť psa aby sa sústredil na pána a robil a nevšímal si háravku (sama by som bola zvedavá, ako...)

Katka Saške som písala medzi prvými, žiaľ vtedy nemôže, fotí nejakú svadbu.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Po september 19, 2011 9:11 am

viem, že toto nebýva problém, že sa háravky nevyčleňujú, ale radšej som sa chcela uistiť. Wink
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Lenka Po september 19, 2011 5:33 pm

Počujte ľudkovia. Viem, že v sobotu máme ukážky na ranči, ale pokiaľ by mal niekto z vás záujem, sú voľné ešte 3 miesta na oba dni na Hodonínsku intenzívku. Hľadám niekoho, kto by chcel ísť v sobotu a rozdeliť si so mnou platbu. Ja by som rada šla v nedeľu. Ak by ste o niekom vedeli, kto by chcel...
Ten víkend bol skrátka super!!! Viac k tomu ani neviem dodať... cheers
Lenka
Lenka

Počet príspevkov : 1369
Location : Z.P., 032 778 1514
Registration date : 10.11.2008

http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Po september 19, 2011 11:14 pm

baby rýchlo fotky a videá, lebo musím ísť spať Laughing

jasné, robím si sranduuu.

som rada, že sa vám páčilo. ja sa teším, keď už aj začneme chodiť po seminároch, intenzivkách a pod.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Katka a Sissi Ut september 20, 2011 6:19 pm

Fotky tu:
http://catqa.rajce.idnes.cz/Intenzivka_s_L._Dostalovou_a_T.Kralovou_17.-18.9.2011/

Videa spracovavam. Nemam vobec cas, navyse ma koli daka hnusoba chripkoidna, ale ja sa jej nepoddam!

Asi by sa patrilo par slov k tak paradnemu vikendu!

Jednoznacne to bola ta najlepsia intenzivka, aku sme zazili. Nikto mi este nedal tak vela. Trenerky boli skveleeee, viac optimizmu by ste dlho hladali (a mozno ani nenasli). Na parkure stali naozaj cely den vkuse, po kazdom behu, sekvencii, hocicom hlasno kricali, chvalili, povzbudzovali, tesili sa, smiali...a to mi verte, ze ich ten celodenny pobyt na slnku a rannej a vecernej zime unavit musel. No optimizmus bol vecer rovnaky, ako rano Smile
Kazda trenrka mala v sobotu aj v nedelu postaveny jeden parkur. Rano sme boli u jednej, poobede sme sa premiestnili ku druhej. Lucka Dostalova stavala 32 prekazkove parkury bez cisel, takze zaberak na pamat, najma ked sa do urcitych pasazi vracalo niekolko krat, uz sa plietlo, ktora bola prva, druha, tretia...
Obe trenerky mali velmi podobne metodiky, ani sa neda urcit, ktora bola lepsia. Obe mali rovnaky priebeh obhliadky- vypustili nas na parkur (Terka dala cisla, Lucka nas niekolko krat previedla po poradi, kym sme si to ako-tak nezapamatali Very Happy ) a dali nam cas, aby sme si to obhliadli a vymysleli vedenie. Potom vzdy jeden ukazal istu cast, ako si ju nacvicil, pripadne ked mal niekto inu drahu, ukazali sa vsetky. Potom sme si to prebrali spolocne, zdvovodnili preco takto a nie hentak. Velmi sme sa zameriavali na to, co vidi pes ako prve, kde mu prve napadne vletiet, proste vcitenie sa donho, alebo ako by som to nazvala. Vtkli nam do hlav kopu takej tej "teorie", napriklad kedy pouzit aku ruku, ked chcete psa dostat od seba alebo k sebe, ako sa spravne tocit, kde dat kolko priestoru psovi, ako sa pri urcitych pasazach postavit a podobne. Naozaj "obycajna teoria", take tie zaklady, ktore by mal kazdy vediet. Ani by vas nenapadlo, ake je to dolezite, aby vas pes perfektne pochopil. A pre nas (minimalne pre mna, neviem ako Lenka) bolo velmi vela z nich uplnou novinkou.
Plus nam maximalne pomohli so zonami. Ackovymi aj kladinovymi. Konecne som snad pochopila to prave 2on 2off, teda ako ma naozaj vyzerat a ako sa ma ucit, aby bolo pre psa jasne a 100% pochopene a vykonane. To iste acko, kde sme s Lenkou konecne pochopili, ako naucit psa, aby sa spravne rozbehol, preletel vrcholom a dvomi skokmi dopadol prave na zonu. Doteraz nam o tom (najma v suvislosti s pudlami, kedze 2on 2off mi na nich a acku vobec nesedi, su prilis lahki) kazdy len rozpraval, ze to je najlepsia metoda (ak nechcete 2on 2off Very Happy ), ale nikto ju nevedel popisat. Teraz konecne vieme ako na to. Celkovo to boli prve trenerky, ktore si sadli a zacali nam vykladat o zonach, konzultovat a riesit konkretne problemy. Doteraz kazdy zaujal postoj- to si musite vy zvolit, ako je to najlepsie.
Planujem si naozaj kazdy trening acko a kladinu prebehnut, dufam, ze sa zasa nestretnem s odporom Razz Very Happy
Tiez mi velmi pomohli s kruhom. Ti co viete, viete, ake s nim mame stale problemy. Uz sa zdalo, ze sme zasa fajn, ze sme to pochopili, ale na intenzivke sme sa netrafili ani v 40% percentach (ked bol zahrnuty v parkure ako nasledujuca prekazka). Vysvetlili mi, ako ho naucit pomocou shapingu a klikru a mne sa tato netoda naozaj maximalne paci. Tiez kazdy trening budem trenovat, kruh je vonku aj tak vzdy.
Tiez konkretne cvicenia na to, ci pes skutocne pochopil stranove povely a uplne minimalizovanie obluku po tunely.
To su take konkretne veci, ktore som si ja zapisala, co robili problem nam. Lenka si urcite zasa vypichla nieco ine, co dalo vela jej. Mame pokreslene aj jednotlive parkury, tak si sekvencie mozeme postavit Smile

Pocas celeho vikendu panovala ozaj super atmoska, byvali sme hned vedla cvicaku, zname NADHERNE Hodoninske prostredie, uzasna dobra a pozitivna nalada panujuca od treneriek (ktora robila zazraky dokonca aj so mnou- Lenka by vedela rozpravat, najma o konci nedele, dierockach a boxikoch Very Happy ). Ja strasne stastna, ze sme boli a uz teraz sa tesim na dalsiu akciu s Luckou Dostalovou a Terkou Kralovou. Som si ista, ze nebola posledna, lebo som si nasla momentalny vrchol trenerskeho blaha Smile
(berte ohlad na to, ze som este nevidela tie videa, mozno preto ten optimizmus Very Happy az sa toho desim Very Happy )

Dakujem Lenke za spolocnost. Ak este stale ma nervy na akcie s nasou crazy family, budem sa tesit o to viac, lebo ma tieto vylety nehorazne naplnaju.

Howgh, idem na tie videa Very Happy
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Ut september 20, 2011 8:16 pm

waaaw, takže Kati, vedz, že určite nie len, ale aj ostatní k tomu budeme chcieť počuť pár slov.
určite budúci rok pôjdem, tento som nechcela hlavne kvôli tomu, že nemáme ešte všetky prekážky a ono sa potom ťažko niečo robí
síce neviem ako na tejto, čo bude, ale keď už je to doma. Laughing
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Katka a Sissi Ut september 20, 2011 8:31 pm

K tym prekazkam- nenechajte sa tym brzdit. Z nasej skupinky sme chodili cele parkury len ja, Lenka a jedna BOCka (z toho jeden, som kvoli Acku nesla cely aj ja), inak vsetci ostatni mali vyclenenu sekvenciu, kde boli obsiahnute tie prvky, o ktore slo a vynechali zonovky a slalom (kazdy to, co nevedel).
Ked su schopne trenerky, tak si vedia vymysliet alternativu. Teraz fakt nebol problem Smile
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Ingrid & Basha Ut september 20, 2011 9:29 pm

...aj ja musim pridat tiez zopar slov, neda mi inak-z hladiska odbornosti to nebude, ale z pohladu pozorovatela a kameramana asi tolko, ze tie dni ubehli ako voda, na videach si vsimnite-teda pokial ich Katka pusti na verejnost Smile - to jasanie a chvalenie treneriek po kazdom zdarenom, ale aj psovodom zmrvenom behu, duplikovali na "chvalte psa, chvalte psa, odmente psa " a oni to nalezite ukazovali ako....Lucka tam mala svojho borderaka a maleho cierneho pudla, Terka tmavohnedu borderku fenku a zlatu retrieverku, ja som sa nemohla vynadivat na ten vztah, z tych dievcat a ich psov ziarila taka suhra, no fakt som ani ja taku atmosferu nezazila ani u jednej trenerky, ktoru sme mali ci uz na cvicaku,alebo boli u niekoho...spoznali sme sa tam s jednou kockou z Hlohovca, ktora trenuje v Hodonine pravidelne a je aj v ich klube...este taky maly zazitok - cvicak bol plny dier po mysiach a tie trenerske psiky trpezlivo stali nad dierami a cihali na mysicky Surprised) ... jednu sa podarilo ulovit na velku radost Lenky aj malej Billie a s radostou ju utekala priniest Lenke Smile ...a na margo tej intennzity treningu-neviem ako Bilie, ale Sissi v pondelok nekomunikovala, len spala Smile
Ingrid & Basha
Ingrid & Basha

Počet príspevkov : 227
Age : 102
Location : Trenčín, 0907284657
Registration date : 21.02.2010

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Lili Ut september 20, 2011 9:56 pm

super sa to cita a som rada, ze mate dalsiu skvelu intenzivku za sebou Very Happy
kedze ja davam agility viac-menej na druhu stranu ako viete a viacej nas dostala poslusnost, tak aspon teraz vidim, ze kludne moze trenera na cvicaku robit niekto iny, po tolkych intenzivkach uz mate vela skusenosti, ktore urcite budete stale a stale naberat, takze uz sa len pustit do trenovania baby Wink

Lili

Počet príspevkov : 652
Age : 33
Location : Trenčianska Teplá 0902 121 103
Registration date : 12.11.2008

http://www.brilliantdevil.sk

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree St september 21, 2011 12:05 am

Baby to sa tak fajn číta a ja vám normálne aj závidím Wink Ale aby ste si nemysleli že to len tak, pekne krásne nám svoje dojmy a postrehy poviete, Katka od teba stále čakám čo mi povieš k zónam, tiež ma zaujali tie cvičenia na stranové povely a dalo by sa pekne pokračovať, proste obe s Lenkou budete nám pekne posúvať to čo sa naučíte (to platí aj pre iných čo sa zúčastnia akejkoľvek intenzívky) Very Happy
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Lenka So september 24, 2011 11:05 pm

Alenka, okolnosti sa u nas zmenili. Pravdepodobne na intenzivku s Marketou nepridem. Mrzi ma to, dufam, ze som vam tym nesposobila nejaky skrt cez rozpocet.
Lenka
Lenka

Počet príspevkov : 1369
Location : Z.P., 032 778 1514
Registration date : 10.11.2008

http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Ne september 25, 2011 12:57 pm

Lenočka a čo sa stalo? Ja teda dúfam že Markéta niekoho zoženie ako náhradníka, veď uvidíme.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Ne september 25, 2011 1:21 pm

Ala a keby sa to vypísalo na DF? Koľko je ešte voľných miest?
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Ne september 25, 2011 6:51 pm

Monika preberem to s Markétou, len teraz je niekde v ČR na pretekoch, tak až po víkende. Ale myslím že nejak sa to hádam spraví Wink
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre laugaritio.tn St september 28, 2011 8:49 pm

Alena este sa mozem nahlasit? ak ano tak obaja psi
laugaritio.tn
laugaritio.tn

Počet príspevkov : 809
Age : 41
Location : Trenčín
Registration date : 19.06.2010

http://sites.google.com/site/laugaritiotn/home

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree St september 28, 2011 11:35 pm

Evka dohodnuté Very Happy Vieš že som s tebou tak trocha aj rátala? Wink
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Ne október 02, 2011 4:28 am

Ali, please môžeš sem hodiť k budúcemu týždňu nejaké nové info ak máš?

Ja už teraz dopredu vravím, že neviem, či bude Adri schopná valiť od rána do 18stej, tak len dúfam, že ak by som ja sama videla, že už má dosť a chcela ju stiahnuť, že nebude problém.
Ono predsa len, nechcem ju prepínať.

A ešte o koľkej tam bude obedná prestávka? Napadlo ma, či si tam niečo neugrilujeme, poprípade opečieme alebo budeme objednávať? Ak by bolo takto ako je teraz, tak tá grilovačka by nemusela byť na zahodenie a aj by sme si viac pokecali a taak.

Idete sami, či beriete aj parťákov, deti?
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Ne október 02, 2011 9:00 pm

Tak info viac menej to čo máte už. Samozrejme že Markéta nebude od nikoho chcieť aby behal ak už bude pes alebo človek unavený. Vraj aj keď vidí že už je to na tým dosť, nemá problém zastaviť ich, nechať odpočiúť a pokračovať neskôr.
Budeme vlastne rozdelení do skupín a vždy bude robiť s jednou skupinou, kým ostatní budú mať psy mimo, zavreté v boxoch alebo uviazané nech odpočívajú. my budeme môcť zatial buď sledovať čo sa deje a počúvať, medzi sebou sa baviť, ak budeme mať potrebu si odpočinúť tak aj odpočívať.
Obed bude plus mínus na obed Very Happy Ako to časovo vyjde, grilovačka ale nie je najrozumnejší nápad, by sa to časovo hodne pretiahlo, pizza bude lepšia.
P. Rúžička mi sľúbil kľúč od tej plechovej búdy čo tam sedávame na schodoch, je tam možnosť uvariť si čaj, tiež aj plynový radiátor, ak bude zima, máme sa kde zohriať, bude to pre nás lepšie zázemie. Nedeľný výcvik ešte nedoriešil, ale sľúbil že mi dá vedieť, buď zrušia alebo sa presunú tak aby nás neobmedzovali. Dúfam že sa môžem na to spoľahnúť.

A etš jedna vec čo ma celkom teší, kľúčik od tej plechovej búdy dostaneme aj my agiliťáci aby sme mohli ak budeme chcieť, trénovať aj v zime cheers
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre natalka a jessie Ne október 02, 2011 9:25 pm

tak to je super sprava ked aj mi budeme mat klucik Wink
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Katka a Sissi Ne október 02, 2011 9:48 pm

Skvela sprava, to sa tesim Smile Len pockajte, uz vobec nebudeme chodit trenovat, ale kavickovat a cajickovat Very Happy
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Ne október 02, 2011 10:33 pm

nooo a takových let to nešlo Laughing

super, teším sa
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Ne október 02, 2011 10:45 pm

Len sa ešte príliš netešme, zatiaľ je len sľúbený, kým ho nemám v ruke, ešte nič nie je isté Very Happy Ale tak hádam aj bude, keď už nám ho sľúbil Wink
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Ne október 02, 2011 10:59 pm

ešte sa zbaviť tej kosačky, čo je v búde a bude to úplne ideálne Smile
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Ingrid & Basha Po október 03, 2011 1:18 am

... ked sa uz bavite o klucoch-mame prislub aj na kluc od velkej brany, p. Ruzicka mi slubil, ked sme brali prekazky do Opatoviec, tak ked bude s nim rec o klucoch, pripomente mu aj ten Smile
Ingrid & Basha
Ingrid & Basha

Počet príspevkov : 227
Age : 102
Location : Trenčín, 0907284657
Registration date : 21.02.2010

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 12 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 12 z 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.