Agility Klub KK Excel Trenčín
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

háravky na ...

3 posters

Goto down

háravky na ...  Empty háravky na ...

Odoslať pre Monika & Parsonky St apríl 27, 2011 1:51 am

nevadí, že som zasa čo si zmačkla a je to fuck

takže nelly sa hárala, šli sme sa teda kúpať mimo civilizáciu, známy píšu, že idú na ostrov, tak teda jedno pivo si dáme

jasné ešte len prídeme - komplikácie, hneď pseudo jack ju chce nakrývať, vezmem ju na ruky, drápe mi nohy, vravím Peťovi, ak ho nezhodíš, strašne ho kopnem, panička 2 m od nás

a ešte si ho prišla vziať neskutočne naštvaná, že ako sme si to vôbec dovolili

fakt, že sme si chceli dať len jedno pivo mal každý ...

v ten istý okamih pribehne jorkšír, p. hneď kričím, že sa hára a to, čo tam ten chlap predviedol tu nebudem ani písať, lebo aj ja som ostala v takom úžase, že som mu absolútne neoponovala (tam lietalo kua, iča a pod.)

ostala som taká mimo a taká znechutená majiteľmi psov, že si málokto vie predstaviť
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

háravky na ...  Empty Re: háravky na ...

Odoslať pre Terry a Bree St apríl 27, 2011 11:25 am

Monika blbca najdes vsade. Aj ja som sa uz stretla s niekoľkými, napriklad ked v meste /kde mimochodom ma byt pes na voditku podla VZN / majitelovi ujde pes za mojimi babami a on sa na mna obori ze ako si predstavujem ist s dvoma sukami vobec do mesta, ze potom jemu pes uteka. A to sa ani neharali!

Ked mam haravku, snazim sa zit uplne normalne, akurat troska som ohladuplnejsia a predvidam a vyhybam sa miestam, kde viem ze sa stretavaju psickari z okolia, psim akciam a podobne. Ale nemienim sa zavret doma, len preto ze niekto si nedokaze ustrazit psa. V zime na prechadzke som dostala "ponaucenie" od jednej "milej" majitelky beagla, ze s haravkou sa nesmie /!/ chodit von, nie len preto ze potom laka psov domov, ale skodi to jej zdraviu, ked sa hara, musi byt doma, von codit iba 3x denne sa vyvencit a este aj krmit ju treba dietne, pretoze ked sa suka hara, je nachylna na ochorenia, trpi bolestami, migrenou /!/ a moze aj zdochnut! A ja ked idem s nou von, hazardujem s jej zdravim. Okrem toho jej pes sa taha za nou...

Ad. majitelia uvrieskanych jorkov. To je len moj pocit alebo ste si to aj vy vsimli? Cim viac vrieska pes, tym uvrieskanejsieho ma majitela a obvykle riadne drzeho. Jedneho tu tiez mame, mna nema rad, samozrejme dovod ze chodim von s haravkou. Ako ja obdivujem tu drzost ze si niekto vobec dovoli ti zakazat ist s haravkou normalne po ulici.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

háravky na ...  Empty Re: háravky na ...

Odoslať pre Lili St apríl 27, 2011 11:54 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy normalne sa bavim

teda ja nemam az taketo skusenosti, neviem, ale v Teplej poznam nejakych majitelov psov a nik nema problem a co obmedzujem, tak dlhe prechadzky a hlavne celou dedinou /to rozhodne nie/ ked su v tom najlepsom. Inak nikdy nikto nic nemal ked sa mi feny harali a stretli sme psov, ale zase s tymi majitelmi sa poznam a ostatnym je to fuk.
Horsie je, ked natrafime na psa bez majitela, ten nam potom nocuje pred brankou a to je tak vsetko.

Lili

Počet príspevkov : 652
Age : 33
Location : Trenčianska Teplá 0902 121 103
Registration date : 12.11.2008

http://www.brilliantdevil.sk

Návrat hore Goto down

háravky na ...  Empty Re: háravky na ...

Odoslať pre Monika & Parsonky St apríl 27, 2011 3:07 pm

No baby aj také veci sa dejú v dnešnej spoločnosti. Ala pobavila si ma s tým biglom, rsp. s jeho paničkou. Very Happy
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

háravky na ...  Empty Re: háravky na ...

Odoslať pre Terry a Bree Št apríl 28, 2011 1:05 am

Ja tiez nemam ziaden problem u nas v dedine /asi by som nemala pisat " v dedine" ale v "miestenej casti" kedze tak je to oficialne :-)) /. Takze u nas je to pohodicka, ked teda zabudnem na uz viac krat spominaneho bigla nakryvaca /ktoreho niekto zabil chudaka/ a jeho ignorantskeho majitela. A to je tu psov neurekom. Konflikty vzdy su len v meste, akoby panelakovi psickari boli ovela viac vymleti... Ale tak ja drzadim uz len tym ze chodim po meste s dvoma veľkými psami /hmm aj bordera moze byt v densnej dobe velky pes Very Happy /
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

háravky na ...  Empty Re: háravky na ...

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.