Agility Klub KK Excel Trenčín
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Flyball

+9
AlicaGGG
Terry a Bree
Monika & Parsonky
Tereza&Aroni
Tipsy
eva & monty
natalka a jessie
Katka a Sissi
Lenka
13 posters

Strana 15 z 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Goto down

Flyball     - Stránka 15 Empty Re: Flyball

Odoslať pre natalka a jessie Pi september 30, 2011 10:21 pm

hej vidi sa to ako najlepsi napad Rolling Eyes
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Flyball     - Stránka 15 Empty Re: Flyball

Odoslať pre Katka a Sissi Pi september 30, 2011 10:29 pm

Asi to tak bude lepsie...aj ked mi bude flyball velmi chybat.
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Flyball     - Stránka 15 Empty Re: Flyball

Odoslať pre laugaritio.tn Ne október 02, 2011 10:23 am

Mne sa to nepaci, podla mna sa mame stale v com zdokonalovat, tak preco robit pol roka pauzu. Sak urcite budu pekne dni, kedy by sa dalo trenovat. Aspon kazdy druhý týžden by sme to mohli dať.
A CO SA TYKA BOXU- SAM K NAM NEPRIDE, TREBA ROBIT PATRICNE KROKY ABY SME HO ZISKALI. OSLOVOVAT POTENCIONALNYCH SPONZOROV A POD. KED BUDE KAZDY LEN CAKAT SO ZALOZENYMI RUKAMI TAK BUDEME STALE NA JENOM MIESTE. ALE ZACINAM MAT POCIT ,ZE VAM TO TAK VYHOVUJE Sad
laugaritio.tn
laugaritio.tn

Počet príspevkov : 809
Age : 41
Location : Trenčín
Registration date : 19.06.2010

http://sites.google.com/site/laugaritiotn/home

Návrat hore Goto down

Flyball     - Stránka 15 Empty Re: Flyball

Odoslať pre Monika & Parsonky Po október 03, 2011 1:25 am

mne to takto vyhovuje už len kvôli tomu ako to u nás doma teraz je, ale isto sa netreba nechať odradiť. poprípade niekedy cez víkend sa dohodnúť.

Evi, ono áno kto môže nech hľadá sponzorov, ale zasa na druhej strane, kto má možnosť niekoho osloviť?
Ono to nie je len tak, že hľadajte, oslovujte. Ja osobne nemám koho osloviť. Isto by som veľmi rada prispela svojou troškou a pokúsila sa niekoho zohnať, ale skutočne neviem koho v mojom momentálnom postavení by som mohla.

Teraz sa pýtam úplne vážne, akú cieľovú skupinu navrhujete? Neverím, že nejaký chovák by nám niečo dal, tak koho potom?
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Flyball     - Stránka 15 Empty Re: Flyball

Odoslať pre Terry a Bree Po október 03, 2011 12:09 pm

Osloviť niekoho som sa už aj pokúsila. No nejak slávne to nedpopadlo. Tiež rovnako ako Monika veľmi nemám koho, pohybujem sa v skupine ľudí ktorí sú na tom s príjmom obdobne ako my, teda ani pre nich samých nestačí. To by skôr mal byť nejaký podnikateľ ktorému sa mementálne darí alebo tak nejak.

No a vyhovuje či nie. Napríklad posledné dva týždne, či sa mi to páči alebo nie, proste vyšlo to mne tak ako vyšlo. Nemám neobmedzený rozpočet a niekedy musím riadne kaľkulovať, aj len s tým sprostým benzínom napríklad. Keby bolo všetko ideálne, ako rada by som chodila stále, pravidelne! Takže síce mne to takto nevyhovuje, musím akceptovať mementálnu situáciu a hotovo. Nemôžem postaviť svoje záujmy nad záujmy rodiny.

K "zimnej" pauze. je mi to ľúto že musí byť. Ale reálne je to asi jediné riešenie. Už sa skoro zvečerieva a Evka kôli práci nestíha. Monika je na tom teraz ako je. Cez víkendy zas nemôžem, resp. nechcem ja. Tak je dosť problém aby sme sa stretli viacerí. Takže čo iné robiť? Možno sa bude dať občas dohodnúť, hádam ozaj nebudeme mať pauzu až do jari, niekedy až bude ideálne počasie a aj budeme mať všetci čas, môžeme potrénovať. Ale myslím že na nejaké pravidelné trénovanie teraz proste nie je priestor. A nie je to o tom či mi to takto vyhovuje alebo nie...
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Flyball     - Stránka 15 Empty Re: Flyball

Odoslať pre Monika & Parsonky Pi október 07, 2011 7:33 pm

Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Flyball     - Stránka 15 Empty Re: Flyball

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 15 z 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.