Trencianska Pohodicka

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Re: Trencianska Pohodicka

Odoslať pre Tipsy za St máj 05, 2010 10:21 am

Takze ked tu citam co tu splietate, tak nasledovne.
Presunute to bolo hlavne z dovodu, ubytovania, WC, stravovania. Jednoduchsie presunut pretek, kde su tieto veci zabezpecene pre komfort sutaziacich, ako vybavovat rozne pojazdne WC, ubytovania pre rozhodcov, ci stravu. Ako viete, nas cvicak je trosku od ruky.

Neni to hned vedla plaze, ale tam kde je stare futbalove ihrisko, co je viac dozadu. Este za cias Arderinu sme tam aj trenovali po zime, lebo je tam taka husta trava, ze aj ked je mokro, da sa po nej behat.
Oplotene to samozrejme nebude. Livia vsak zober klietky.

Je to kvalifikacny pretek na WCH v agility, takze ti psi su zvyknuti na ine ruchy, preto aj vy pomaly zvykajte tych vasich a nefnukajte uz popredu. Je jasne, ze to nebude ako na neoficialkach. Myslim si, ze uz aj nejako musi vyzerat, takyto pretek.

Tiez podla mna je fajn, ze budu aj divaci a aj ludia uvidia, ze nejake agility, ci venovanie sa posom v TN funguje. Aj pre klub to bude dobra reklama.
Tipsy

Počet príspevkov : 708
Registration date : 10.11.2008

Zobrazit informácie o autorovi http://www.tipsy.rajce.idnes.cz

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Monika & Parsonky za St máj 05, 2010 2:17 pm

Podľa môjho tu nikto nefňuká, len sme sa bavili o tom, že prečo sa to asi presunulo. A kto býva v Tn a chodí na ostrov, tak veľmi dobre vie, že tam je vždy veľmi, veľa ľudí. Určite je každému jasné, že žiadny pretek sa nedá porovnať s neoficiálkami. Mne osobne neoficiálky prídu skôr ako tréning a výhodou je hlavne to, že si v cudzom prostredí.
Na druhej strane je určite dobré, že aj ľudia, čo nikdy o agi nepočuli sa o tom dozvedia.
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Registration date : 19.08.2009

Zobrazit informácie o autorovi http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Katka a Sissi za St máj 05, 2010 2:39 pm

Inak, bude fajn, ze hned blizko tam je Vah, mozete si okupat psov.
Hlavne kvoli tomu, ze Ostrov je cez leto velmi husto zaludneny, to bude podla mna hysteria. Vela pretekarov, vela ocumovacov...ale snad bude v silach organizatorov to zvladnut a bude to pre klub reklama, nie fiasko a trapas.
V nedelu pridem pomahat, co bude treba.
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629

Zobrazit informácie o autorovi http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Odoslať pre ZiT za St máj 05, 2010 3:39 pm

Osobne si myslim, ze zbytocne stresujete a frflete, ako vzdy. Na to sme si uz v pripade niektorych zvykli.
Baby, urcite bude kde sa pred slnkom schovat, nehovoriac o tom, ze tam bude ubytko, normalne WC a tiez jedlo poruke a hlavne NON-STOP (Basta).
Okrem par kotercov, ktore by boli plus na nasom cvicaku, nevidim inu vyhodu.
Cely priestor bude vyhradeny pre nas, budu tam kolom dokola rozostavane pristresky. V okoli ihriska su stromy, kde bude mozne sa s hafanmi zlozit.
Lepsi priestor pre reprezentaciu si neviem predstavit, kedze ucast bude medzinarodna a taktiez, ako tu uz bolo spomenute, nasi psi potrebuju nutne, aby si zvykali aj na ine vzruchy ako tie, ktore uz poznaju...
Takze hlavy hore, co sa tyka zabezpecenia, bude isto na urovni. Ziaden z klubov, ktore sa na sutazi budu organizacne podielat, si nebude chciet spravit negativnu reklamu, vratane toho nasho. Akekolvek akvizicie su vitane, kto bude moct, nech pomoze. Je to pre nas....
ZiT
Admin

Počet príspevkov : 349

Zobrazit informácie o autorovi http://sk.fotoalbum.eu/ZiT

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tipsy za St máj 05, 2010 3:43 pm

Este dodavam, ze co je super, ze Trencania budu mat moznost vidiet uz profi agility, coz bude si myslim pre kazdeho super zazitok.
Tipsy

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Offca za St máj 05, 2010 4:14 pm

Ja nestranná, ale zároveň z radov pretekárov, som sa fakt velmi potešila tomuto nápadu! Akékolvek približovanie športu ľuďom by bolo úplne zbytočné, ak by sa pretek mal konať na zašitom cvičáku! Ak má byť pretek na úrovni a dýchať živou atmosférou (aj cvičákovské preteky majú svoje čaro, ale vždy vyznievajú neoficiálne), kde to má byť o živom športe človeka a psa, ktorý sa nedá robiť "doma v papučkách", mal by sa konať na reprezentatívnom mieste. V prípade Trenčína si lepšie miesto neviem ani predstaviť. Ostrov mi v mysli evokuje voľný čas, zábavu, šport, zeleň, ľudí, relax...kde inde?!?!
Viem si živo predstaviť, ako tot am vyzerá vo voľné dni, vyrastala som na Slnečných jazerách. A ak by sa mal podobný pretek konať v Senci, takisto by nobolo vhodnejšieho miesta! Ak už mesto takýto priestor pre svojich občanov a ich záľuby má, bola by chyba ho nevyužiť!
Hovoríte o oplotení a množstve ľudí. Ale za plotom sa naozaj konajú len papučové preteky. A čo chcete plotom docieliť? Odseparovanie sa od ľudí? A zároveň im priblížiť šport? Niekde som sa stratila? Na čo má byť dobrý plot? Však na Ostrov chodievate so psami aj bez toho, aby tam ten plot bol. Však tam si môžete sadnúť do trávy aj bez toho plota. A venčiť tiež. Kúpať sa / psa tiež. A teraz, ked si sadnete do trávy, a pritom tam bude ešte príjemné spestrenie naviac - preteky, v čom je to iné?
Ad veľa ľudí, zmätené psy - boli ste už v Inchebe počas výstavy? Aj keby nie, isto ste boli na výstave v TN. Alebo na ktorejkoľvek výstave. Ak sa tam môžu psy pohybovať relatívne kludne v takej tlačenici ľudí a psov, prečo by mu mali vadiť ľudia niekde vonku, na trávičke, v prírode? A ako môžu tí ľudia prekážať psovi na parkúre počas behu, kde má priestor konečne vyhradený len sám pre seba a môže zhlboka dýchať a venovať sa psovodovi?
Ak má byť pes vyrušovaný ľuďmi spoza pásky ohraničujúcej parkúr, je jedno, či sú tam ľudia dvadsiati alebo štyridsiati. Ak je pes zvládnutý v menšom dave, celkovo zvládnutý na parkúre, bude na ľudí kašlať, nech je ich koľko chce. A ak sa nebodaj ľudí zľakne, čo sa deje? Má o skúsenosť naviac ... "áno, havi môj, budem ťa ťahať aj po pretekoch, kde sú ľudia." Btw. aj tak pochybujem, že pes, ktorý má počas behu v merku aj ľudí (nech aj pár ľudí) a neprepne sa plne na parkúr a psovoda, nemá šancu uspieť v konkurencii psov, ktorí toto vedia - a je ich na pretekoch väčšina. A primárnym v jeho neúspechu potom ale nie je dav, no nedostatočná sústredenosť.. ale uˇž to rozpiplávam príliš zoširoka.

Ostrov = výborný krok! A nie len čo sa uľahčenia organizácie a spríjemnenia prostredia ľuďom týka.
Offca

Počet príspevkov : 45
Registration date : 13.03.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Lili za St máj 05, 2010 4:33 pm

vsak ja pisem ze na ostrove som nebola 100rokov, ak je to tam fakt take velke, tak potom preco nie... a super jasne tiez, ze ludia to tam uvidia- trencania... a urcite pretekari su to skuseni..
len ja opat stresujem, lebo ja mam z pretekov vzdy stres a teraz sme este dlho na ziadnom neboli a kedze nemam psa ktory poslucha ako hodinky a moze sa stat ze mi tam odbehne- teda asi sa to aj stane... preto som ze skoda toho oplotenia.. ako urco to tym ostatnym vadit nebude, to len ja davam na seba, nie ako celkovo ze to tam neni. a jasne mohlo by sa stat aj na cvicaku ze by mi odbehla, ale tak neviem no. ja vzdy stresujem a pes to zo mna citi a teraz to bude dvojnasobne.... proste asi sa citim ja istejsie ked je tam oplotenie alebo steny alebo ja neviem, asi je to "len" o tej psychike..

Lili

Počet príspevkov : 652
Registration date : 12.11.2008

Zobrazit informácie o autorovi http://www.brilliantdevil.sk

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Terry a Bree za St máj 05, 2010 4:42 pm

ja ostrov nepoznam. Ale argumenty ohladom ubytovania, WC, jedla su podla mna dobre. Je mudro ist tam kde toto vsetko je a hlavne kam chodia ludia. Ono je pekne zasutazit si niekde v klude a "komornej" atmosfere, ale mne zatial vsade kde som bola ako divak, chybali ludia co sa prisli len tak pozret. Ak tam niekto bol, tak len par. Priznavam, nebola som este na mnohych akciach, ale aj tak. Na "konske" preteky vzdy chodi kopa divakov, preco nie aj na psie? Kolko ludi je "proti" psickarom, ukazme im ze mat psa, to nie je len nakakane na chodnikoch, neposlusne ustekane zvieratko na konci napnuteho voditka ktore obtazuje okoloiducich, pripadne agresivna nebezpecna potvora ako to mnohi vnimaju. Treba podla mna na taketo akcie dotiahnut ludi.
Viem pochopit aj tych co im to nevyhovuje velmi, napriklad pre to ze sutazit este len zacinaju, psik este nie je dobra "zabehany" v takom prostredi, moze ho to rusit, odputavat. Ale asi to je ciel dosiahnut take sustredenie na seba ze mojho psa odo mna nic neodputa. Nechcem tu velmi mudrovat, nic som sama este nedosiahla a nechodim sutazit, nezazila som si tu atmosferu z tejto pozicie pretekara a toto vsetko je len moj uhol pohladu. Nechcem ani nijak "vyripovat", len si myslim, ze ak je na ostrove pekne a dobre miesto na usporiadanie preteku aj z hladiska pritiahnutia ludi, pricom uz spomenute pozityva tohto miesta tiez berem do uvahy, myslim ze je to dobre rozhodnutie.
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať pre ZiT za St máj 05, 2010 5:10 pm

je to hlavne o tom, ze na nas cvicak by sme museli robit veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelku reklamu, aby sa tam ludia prisli vobec pozriet... na ostrov ich pride dost aj bez toho, avsak pre zviditelnenie hlavne nasho klubu navrhujem spravit infoletak a vyvesit po meste, ze sa take nieco bude na ostrove konat. Ten, kto ma rad psikov, sa isto za pekneho pocasia pride pozriet... ozaj, kto sa hlasi pre najdolezitejsiu ulohu? vybavenie POCASIA: nie moc teplo, ani dazd.. takych 21°C by bolo akurat.. hlasi sa niekto?
ZiT
Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Lili za St máj 05, 2010 5:14 pm

hehe, no to by bolo ake fajne s tym pocasim Very Happy

Lili

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Katka a Sissi za St máj 05, 2010 5:17 pm

Nechcela som, aby to z mojej strany vyznelo tak, ako ste to zjavne vsetci pochopili. Nechcem nic zhadzovat dopredu, len moja prva reakcia, ked som si to predstavila na Ostrove bola hysteria a panika, asi ako na TN vystave. Vela ludi tlaciacich sa okolo pasky, malo miesta pre sutaziacich. Ale asi som si ten priestor v hlave trosku scvrkla... Jednoducho som si vzdy predstavovala oficialky ako taku "uzavretu spolocnost" na oplotenom cvicaku.
Drzim teda palce, ako som uz vravela, nech to dopadne co najlepsie a co najviac ludi napadne myslienka- co tak to skusit aj so svojim gaucakom? Smile
Katka a Sissi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre AlicaGGG za St máj 05, 2010 5:43 pm

mne je jedno kde to bude...ja poznam TN v okolo cvicaku a zimaku, ostatne ma netrapi, takze neviem ako to tam je...ale urcite bude dobre ze tam je WC a aj jedlo, len sa trosku bojim tej vody kvoli oriane...lebo ona ked vidi vodu tak to je koniec - dufam ze ju odtial dostanem...inak moze byt Wink

Zit: ja slubujem ze cez pretek ziadne mraciky z NM nedonesiem, ako u mna byva vo zvyku
AlicaGGG

Počet príspevkov : 927

Zobrazit informácie o autorovi http://orianablue.t35.com/

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Terry a Bree za St máj 05, 2010 5:52 pm

Zit pocasie sa ja snazim vybavit kazdy den, ale pozeram von a prave prsi... tak asi nemam velky uspech Very Happy
Tie letaky su skvely napad a ja by som to neobmedzila len na TN. Napriklad ja nemam problem nieco niekde vylepit v okoli, tzn. Dubnica, Nova Dubnica, Kolacin...

A sedi tu pri mne Alenka a veeeelmi chce, ze vas mam pozdravovat, konkretne menovite Zitu, Lenku, Alenu, Nataliu, Katku, Lili, Alicu aj uja, Moniku a aj vsetkych Very Happy Tak vsetci pozdravuje vas Alenka!!!
Terry a Bree

Návrat hore Goto down

Odoslať pre ZiT za St máj 05, 2010 6:22 pm

urcite pozdravujeme aj my vsetci malu Alenku..
Alici aj ostatnym: pozrite si miesto, kde sa to bude konat na tomto linku: http://zuzula.cz/tp.html

voda bude az za stromami, takze mas moznost ist na opacnu stranu
ZiT
Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Lili za St máj 05, 2010 6:24 pm

Ali aj my pozdravujeme Alenku !!! Very Happy
a tiez nemam problem dat letaky aj v nasom okoli- Teplá, Teplice, Dobrá Very Happy

Lili

Návrat hore Goto down

Odoslať pre AlicaGGG za St máj 05, 2010 11:02 pm

Zit: diky za link, to by som ju mala ustrazit, lebo ona je fakt magor

startovat budu od nas 6-ti?
AlicaGGG

Návrat hore Goto down

Odoslať pre natalka a jessie za St máj 05, 2010 11:48 pm

alenka aj ja pozdravujem alenku Very Happy a s tymi letakmi neni zly napad.dufam ze pocitate so mnou pri roznasani+ostatne veci Very Happy
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Monika & Parsonky za Št máj 06, 2010 2:13 am

A kto sa na tom podujme, ten leták spraviť? Ja by som maximálne mohla niečo vo worde vymyslieť a dať sem návrh, ale nebude to nič preborné. Ak by mal niekto, nejaký grafický program a v tom vedel robiť, tak možno by to bolo lepšie.
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Registration date : 19.08.2009

Zobrazit informácie o autorovi http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Lenka za Št máj 06, 2010 11:21 am

Ufff, ved ja to tu ani nestiham citat, teraz na forum velmi nechodim.
Na Pohodicku som priserne zvedava a hlavne sa modlim, aby sme neboli hned druhe ako na zozname, lebo nestihnem "odmrazit" Connienku. Ona totiz v ruchu a dave "zamrzne" na kost a nechce sa pohnut z miesta. Potrebujem tesne pred behom aspon 10 minut poctivej prace ... no co budem hovorit, ved ju poznate. Ja len verim, ze to bude stale lepsie a lepsie a kazdy pretek jej doda dalsiu odvahu.

Aaaa, pozdravujeme vsetci Alenku a ostatne deturence. Prdlindy im posielaju bosteky na nosteky.
Lenka

Počet príspevkov : 1369

Zobrazit informácie o autorovi http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

Odoslať pre ZiT za Št máj 06, 2010 1:09 pm

nachystala som uz mapku pre mimotrencanov, kde sa to bude konat, aby mali vobec sajnu, kam maju ist..
dnes som prisla domov od svokrovcov, takze vecer budem robit na letaku, nebudem sa s tym nejak moc piplat, strucne-jasne a vystizne a mozeme to rozhodit...
ZiT
Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tipsy za Št máj 06, 2010 1:45 pm

Neviem ci mapky nechystala aj Zuzka, myslim aj rozposielala uz prihlasenym mailom. Pozor, treba komunikovat, nech si nezduplujete robotu.

A Zit, ako som tebe hovorila, aj pre ostatnych, si myslim, ze by nebolo zle to hodit do toho pardonu. Sice uplne mlady to necitaju, ale zas mozno ich rodicia upozornia. Nieco by sa malo vycapit aj na cvicak. Ale tam staci aj ten letacik co urobite.

A tiez pozor, kam date letaciky, bo uz bola v spravach taka infoska, ze chudak 15 rocne dievca, chcela najst domov pre psika a este ju aj pokutovali, bo to vylepila na miesto, kde to nemalo byt.
Tipsy

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Terry a Bree za Št máj 06, 2010 2:35 pm

Teda neviem ako kde ale u nas su na vylepovanie takychto info vyhradene plochy a myslim ze je to fajn, lebo mnoho ludi sa tam vie pravidelne zastavit a pokukat co sa zas kde deje.
Ala pardon je skvely napad, kedze ho ludia dostavaju zadarmo do schranok, mnohi si ho prelistuju ked aj len zbezne, ked ho uz doma maju.
Terry a Bree

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Katka a Sissi za Št máj 06, 2010 4:02 pm

Pardon napadol vcera aj mna, naozaj to vela ludi cita. Alebo potom take ze Info...aj to velmi vela ludi cita, dokonca viac ako Pardon, kedze v nom su len inzeraty ale v Infe je vzdy aktualne, co s deje v TN.

Inak, ma napadlo- kedze nebudeme na cvicaku = znamy priestor, mozno by som toho predskokana skusit chcela...neviem, uvidim ako dopadneme na neoficialkach a podla toho sa rozhodnem. Treba sa nahlasovat nejak dopredu alebo staci namieste? Ozaj, a HRY tam budu? lebo co boli na Sintave preteky, tam sa na HRY mohli zucastnit a nesutaziaci- teda ucastnici tabora a bola to celkom sranda, take zabavne parkury.
Katka a Sissi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre AlicaGGG za Št máj 06, 2010 11:21 pm

Katka: ty chod urcite ako predskokan Wink uz aj ja nad tym zacinam rozmyslat - dovtedy sa hadam cosi douci a prinajhorsom by sme nejake prekazky vynechali
AlicaGGG

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tipsy za Pi máj 07, 2010 10:49 am

Baby ohladne predskokanov a co sa tam bude diat, to spada pod Zuzku, takze to treba potom dohodnut tam, zbytocne sa tu vy dohadujete.

Dobre info, Zit pozistovala, ze clenovia nasho klubu nebudu platit startovne, ale teda ocakavam vasu pomoc. cheers
Tipsy

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Katka a Sissi za Pi máj 07, 2010 11:06 am

Dobre, napisem teda Zuzke mail ohladom hier a predskokanov.

Ako som uz pisala, v nedelu pridem, v sobotu sa budeme uchovnovat, tak si na nas obcas spomente, snad dobre dopadneme Smile
Katka a Sissi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre ZiT za Pi máj 07, 2010 3:26 pm

trosku to poopravim, vsetci ti, ktori neplatia startovne, sa AUTOMATICKY povazuju za pomocnikov. Kto nebude chciet pomahat, zaplati si startovne...
ZiT
Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať pre AlicaGGG za Pi máj 07, 2010 6:25 pm

Kto nebude chciet pomahat, zaplati si startovne...

taki sa asi nenajdu, ci? Wink
katka:potom napis co ti odpisala
AlicaGGG

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tipsy za So máj 08, 2010 8:51 pm

Takze Zit, spravne to chapem, ze ked Evka bude pomahat, to uz akoby startovne zaplatila, takze by mala ist sutazit?!?! Razz
Tipsy

Návrat hore Goto down

Odoslať pre eva & monty za Ne máj 09, 2010 1:16 pm

Tipsy ty zasa pokusas Shocked
eva & monty

Počet príspevkov : 528

Návrat hore Goto down

Odoslať pre AlicaGGG za Ne máj 09, 2010 3:16 pm

evi ved chod, nie? Shocked
AlicaGGG

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tipsy za Ne máj 09, 2010 10:28 pm

Evi, ked uz aj Alica povedala.... Very Happy
Tipsy

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Katka a Sissi za Pi máj 21, 2010 8:27 pm

Dnes som tak romyslala kam vyvesit tie plagatiky. Niekde, kde je najvacsia koncentracia psickarov.
Napadli mi vaterinari, chovaky, saloniky pre psov... Ja sa spytam u Pilatovcov, ked tam najblizsie pojdeme. A tiez ma napada, ze na Sihoti na Razuske otvorili daky novy salonik pre psov, ked budem mat cestu okolo, mozem sa spytat aj tam.
Katka a Sissi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre AlicaGGG za Pi máj 21, 2010 8:53 pm

Katka: nepisala si ten mail, ci tam budu aj hry?
AlicaGGG

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tipsy za Pi máj 21, 2010 9:14 pm

Aj ine chovprodukty by boli fajn, napr. u Vodnika, v Kauflande, Laugo, za Keramom a na Nam. Sv.Anny. A co skoly?
Tipsy

Návrat hore Goto down

Odoslať pre ZiT za Pi máj 21, 2010 9:49 pm

k Vodnikovi a na Juh mozem skocit ja, u Vodnika mam znamu, na Juhu je to najblizsie Smile
mozem sa spytat aj na 6. ZS pod cintorinom a na Juhu Novomeskeho, suseda tam uci...
ZiT
Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Katka a Sissi za Pi máj 21, 2010 10:36 pm

Ten Kaufland si mozem zobrat aj ja, tam nasi chodia pomerne casto, pichnem to mamine pod pazuchu nabuduce.
Ale mam len jeden a ten som chcela vyvesit na nasu nastenku v skole. ZiT, mas moznost to dotlacit este? Lebo ja som momentalne bez tonera :/
Katka a Sissi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Terry a Bree za So máj 22, 2010 12:02 am

Zit aj ja som sa chcela opytat ci nemozes este nieco dotlacit, bo Mirovi v robote sa sef uplne scvokol a nemoze si nic vytlacit. Uz mu pomali vadi aj to, ked zakaznik nie je spokojny s prvym navrhom kupelky a musia tlacit druhy, pre seba momentalne nemozu nic.
Terry a Bree

Návrat hore Goto down

Odoslať pre natalka a jessie za Po máj 24, 2010 4:58 pm

aj ja mozem povyvesovat niake pagaty na skolach..len treba mi ich dat na treningu..
natalka a jessie

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tipsy za Ut máj 25, 2010 9:44 am

Ak by bolo treba tlacit, mozem aj ja v praci.

Inak po zvazeni som odhlasila Jasmin z TP. Ale urcite tam budem.
Tipsy

Návrat hore Goto down

Odoslať pre ZiT za Ut máj 25, 2010 10:58 am

do kelu, vytlacila som prave 3x A4, uz je to pasikave, tiez mi tu dochadza toner :-( tak posielam Tipsy na mail
ZiT
Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tipsy za Ut máj 25, 2010 1:23 pm

Takze som natlacila ale 30ks, neni problem dotlacit ak by chybalo.
Tipsy

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Lenka za Ut máj 25, 2010 8:54 pm

Tipsy napísal:Inak po zvazeni som odhlasila Jasmin z TP. Ale urcite tam budem.

Takze je to az take s nou zle? A co vravi vet?
Lenka

Počet príspevkov : 1369

Zobrazit informácie o autorovi http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

Odoslať pre natalka a jessie za St máj 26, 2010 11:25 pm

ozaj baby na tom plagate chyba cas..nemal by sa tam dopisat aspon perom???a kedy to zacina?????
natalka a jessie

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tipsy za Št máj 27, 2010 10:21 am

Neni to zle, ale treba dlhodobo klud, ten ma a lepsi sa, asi sa jej to vratilo, lebo minule zacala skoro behat. Tiez sa neda teraz ockovat, takze by som nesplnala ani vet. podmienky, tiez jeden z dovodov. Ale osobne na TP budem, len nie sutazne. Radsej to nesilit. Ved o nic take nejde.
Tipsy

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Terry a Bree za Št máj 27, 2010 11:30 am

Tipsy napísal: Ved o nic take nejde.
Alenka sa mi paci ako sa k tomu stavias. Ved ozaj je najdolezitejsie zdravie Jasmin.
Poznam ludi ktori vedia silit az do uplneho ochromnutia psa /sice nie z agi ale robia sportovu kynologiu, manzelia, a koli sutazi, ked im veto kazal klud a oni napriek tomu cvicili a aj na sutaz isli, islo im o nejaky postup no a pes ochrnul, neskor sa to sice spravilo, neurologycky problem, ale uz veta cvicit nemoze, len do chovu ho maju/.
Terry a Bree

Návrat hore Goto down

Odoslať pre ZiT za Št máj 27, 2010 12:14 pm

cas som tam nedavala, info je na www.zuzula.cz ale kto chce ist na ostrov sa vetrat, nepojde o 8h rano alebo neskoro vecer... kazdeho napadne, ze to asi bude cez den.. a mozu prist po oba dni, takze maju este aj na vyber... inak dnes som dala plagatik VET: Elektricna, pet shop Elektricna, u Vodnika uz je, aj u VET Pestuna, tam kde bbol aj Kicinko.. ten je vraj niekde na Sihoti, tak tam prosim skocte, kto vie, kde sidli.. este zbehnem na Juh VET, 6. ZS uz ho ma mailom, mozno ten riaditel posle aj na dalsie skoly...a este skocim do Juzanky do chovproduktu a dam to aj kamoske, co robi v chovprodukte na Ancaplaci :-)
ZiT
Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať pre ZiT za Št máj 27, 2010 12:18 pm

inak volal mi teraz pan Ruzicka, ze Pilatovci su ten WE akurat prec, takze musime zohnat ineho VET... viete niekto vybavit?
ZiT
Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať pre AlicaGGG za Št máj 27, 2010 2:45 pm

baby, mohol by ist tatino ako predskokan s bellou?
AlicaGGG

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Katka a Sissi za Št máj 27, 2010 4:04 pm

Zit, na do toho chovaku na Sturaku som akurat dnes chcela zbehnut len som nestihla Very Happy
Tak skusim skocit na tu Razusku a k Pilatovcom.
Katka a Sissi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: