Agility Klub KK Excel Trenčín
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Debata o poslednom treningu

+15
Ingrid & Basha
Terry a Bree
ZiT
natalka a jessie
Katka & Olympia
Monika & Parsonky
Lili
eva & monty
lusska
Lenka
AlicaGGG
Offca
Katka a Sissi
luckyA
Tipsy
19 posters

Strana 10 z 19 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Monika & Parsonky St september 29, 2010 11:17 pm

Ako ste dotrénovali a dokedy ste boli? Mňa potešila Nellča aká bola besná, to ju vždy na 4 dni zavrieť doma a potom ju vypustiť a je jak neriadená strela. Very Happy Nie, robím si srandu.
Evka si tiež super zatrénovala dnes. Tá ohľaduplnosť by už myslím mohla byť na mieste, konečne.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre eva & monty Št september 30, 2010 9:30 am

Tiez si myslim, ze ked je fena v tych najlepsich dnoch a psi ju uz citia a behaju za nou by nemala na treningy chodit. Viem, ze sa to tazko asi chape niektorym ludom co maju fenu, ale tazko je odlepit psa od haravky ked mu taaak strasne vonia. Evil or Very Mad Aked tu niekto zacne s tym, ze vsak na pretekoch a bla bla bla, tak ma nastve fakt. Tam to je predsa o niecom inom, haravky startuju z podlozky a mali by startovat az na konci, samozrejme ked na to seriozny majitel usporiadatela pretekov upozorni.


Naposledy upravil eva & monty dňa Št september 30, 2010 1:03 pm, celkom upravené 1 krát.
eva & monty
eva & monty

Počet príspevkov : 528
Location : Trenčín-Juh, 0948 505523
Registration date : 12.11.2008

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Terry a Bree Št september 30, 2010 10:05 am

Evka ak sa pamatas, tiez som bola na treningu s Terry ked sa harala. Sice nie uz v tom naj, ale aj tak. Monty to vtedy este ustal ako tak, ale Aron bol uplne mimo a Tereza teda mohla byt vtedy na mna dobre nastvana. Sice som vtedy mala velku chut ist si zatrenovat, ale ked som prisla domov, teda poviem vam, bola som dobre rozladena ze som kvoli sebe zneprijemnila trening este niekomu inemu.
Tiez som potom premyslala ze by sme sa mali jednoducho normalne slusne napevno dohodnut, ze ked fena hara, tak jedine ak nechce ist ziaden pes. Teda este ak je to ozaj prvy ci druhy den, alebo uz uplne na konci, budiz, ale ked je v tom naj, isto by sa to mohlo dodrziavat. Sama som sa sice presvedcila o tom ze napriklad Aronovi Terry vonala aj ked uz bola po, tomu ja nezabranim, ale mozem ovplyvnit to ze nepojdem ozaj na trening s haravkou.
Tak co keby sme sa fakt takto dohodli? Proste si pred treningom napiseme, ide pes, OK, ja nejdem, ak nejde pes, hura, mozem. Ale ziadne presviedcanie typu, ved ja ju budem mat zavretu, ja mam taku chut ist!
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre eva & monty Št september 30, 2010 1:10 pm

Jasne vsak to je logicke ked ziaden pes nepojde na trening haravky pojdu.
Navrhujem tie kriticke dni u feny, ten 11 - 16 den harania aby na trening nechodili. Myslim, ze to kazdy dufam chape. Ala vtedy to bol uz u Terry tusim koniec harania ze ? Tak to som Montyho este odvolala. Neviem kolky den mala vcera Oriana, to som uz videla na nom, ze to nema cenu.
eva & monty
eva & monty

Počet príspevkov : 528
Location : Trenčín-Juh, 0948 505523
Registration date : 12.11.2008

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Lenka Št september 30, 2010 1:12 pm

Ked to tu tak citam, co sa vcera stalo?
Lenka
Lenka

Počet príspevkov : 1369
Location : Z.P., 032 778 1514
Registration date : 10.11.2008

http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre eva & monty Št september 30, 2010 1:35 pm

Leni nic take, len Oriana sa harala a Monty ju zacitil tak uz som mala dotrenovane Laughing . Uz ani obraz ani zvuk ako sa hovori.
eva & monty
eva & monty

Počet príspevkov : 528
Location : Trenčín-Juh, 0948 505523
Registration date : 12.11.2008

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Terry a Bree Št september 30, 2010 1:57 pm

Evka vtedy Terry mala uz 19. den a Monty sa sice odvolatr dal, ale Aron vobec a Tereza mala treda co robyt. A dokonca uz aj ked bola doharana, Aron ju este pekne citil. A u kazdej fenky su tie dni ine a tiez inak vonia. Takze napriklad ked pojde Aron, ja by som s Terry uz nesla ani ked bude uplne prvi ci druhy den.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre laugaritio.tn Št september 30, 2010 2:17 pm

ja si myslim , ze kedze suky sa haraju 2x do roka tak to nie je az take strasne ked pocas tohto obdobia vynechaju trening.
Psi maju trening pokazeni vzdy ked pride haravka, takze su v nevýhode. Podla mna je tolerantne voci ostatnym nechat haravku doma- je to lepsie aj pre nu. Vacsine sukam sibe pocas harania Smile
laugaritio.tn
laugaritio.tn

Počet príspevkov : 809
Age : 41
Location : Trenčín
Registration date : 19.06.2010

http://sites.google.com/site/laugaritiotn/home

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre AlicaGGG Št september 30, 2010 7:32 pm

oriana uz doharava
evi sorry za ten vcerajsok, ale ja som sa viackrat pytala, ci mozem prist, tak sa teraz prosim necerti (a dalsich par ludi) - ano, pisala som, ze chcem prist, ale keby si sa ozvala ze HALO, MONTY MI ASI NEBUDE BEHAT, tak to nebudem riesit a prideme nabuduce, ale nenapisala si ani slovo
ja som si zrovna na sekundu odbehla od nej, ty si tiez zrovna otocila a uz boli pri sebe...lebo ved dovtedy behal pekne - aj ked ste isli po nas - bez problemov
AlicaGGG
AlicaGGG

Počet príspevkov : 927
Age : 32
Location : Nové Mesto nad Váhom, 0915 702 087
Registration date : 10.11.2008

http://orianablue.t35.com/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre eva & monty Št september 30, 2010 8:11 pm

Uz ten vcerajsok nechajme tak. Ja len som za to co som uz napisala vyssie, tak dufam, ze suhasite vsetci.
eva & monty
eva & monty

Počet príspevkov : 528
Location : Trenčín-Juh, 0948 505523
Registration date : 12.11.2008

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre natalka a jessie Št september 30, 2010 8:23 pm

evi jasne sak to dava rozum king ,ze ked sa mi fenka hara nepojdem s nov medzi psov kt. na to reaguju a hl.ked je v tom najlepsom Exclamation a ked ziadny pes nechce ist trenovat tak mozeee ist na trening
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Monika & Parsonky Št september 30, 2010 8:41 pm

Ja tu zasa nechcem vyvolávať žiadne konflikty, ale pokiaľ viem, tak si napísala, že aj ty chceš ísť na tréning, teraz už presne neviem ako presne a nechce sa mi to hľadať.
Myslím, že sa to dalo riešiť aj inak, aj keď si tam s ňou bola. Kľudne si sa mohla pripojiť ku nám s Nat alebo k Lívii s Alou. Teraz už je to jedno.
Len aj preto som to tu začala, aby sa aj viacerí vyjadrili, že či by sme to my s háravkami mohli akceptovať a týka sa to aj mňa, keďže Adri háravať bude.
Videla som, že to nie je príjemné, už na tábore, keď nám tam vyšlo háranie, ale mali sme to zaplatené.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre AlicaGGG Pi október 01, 2010 2:48 pm

ja som napisala, ze BY SOM CHCELA prist a bodka...nic viac nic menej, a pod to som jasne dala aj to, ze keby to malo vadit, staci napisat
ako pises- uz je to jedno, a som si ista ze nebyt toho momentu, kedy sme obidve riesili cosi ine ako psov, bolo by to fajn Wink
AlicaGGG
AlicaGGG

Počet príspevkov : 927
Age : 32
Location : Nové Mesto nad Váhom, 0915 702 087
Registration date : 10.11.2008

http://orianablue.t35.com/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Monika & Parsonky Po október 04, 2010 12:09 am

Keďže nie všetci boli v týždni na tréningu, tak Lívia nás už nebude môcť naďalej v týždni trénovať, nedele by zatiaľ mali ostať.

Poprosila mňa, aby som vás trénovala. Viem, že ste ostali vyhúkaní, to ja vlastne tiež. Pôvodne som súhlasila, no je mi jasné, že ste neni začiatočníci, ktorých som sa ujala, ale už ste pokročilí a preto si na to netrúfam, určite nie sama.
Raz som to skúsila, počas jej dovolenky a viem aké to bolo. Mali ste ma v paži a aj ste mi to dali jasne najavo.

Mala by som jeden návrh:
Každý tréning, v týždni by vždy viedli dvaja ľudia, všetci by sme sa prestriedali, aj tí úplní začiatočníci medzi nami. Jasné, že by neviedli tréning dvaja začiatočníci, ale vždy jeden ten kvázy pokročilý a nový, rsp. tí, čo s nami netrénujú dlho (Ľubka, Evka, Viktor, Danka).
Pripravili by si spolu parkúr, nie zóny, keďže tie sa budú robiť v nedeľu ako sme sa dohodli dávnejšie. Obaja by ho postavili, rozložili čísla a sledovali dianie a behy ostatných + aj k tomu nejaký ten pokec + tí, čo by "neboli v tej chvíli trénerom" by sa tiež pokúsili sledovať ostatné behy a ak by mali nejaký postreh, tak by ho povedali.
Nič lepšie ma nenapadá ako z tých tréningov nerobiť fiasko akých sme boli všetci svedkom pred príchodom Lívie a jej trénovaním.
Každý z psov má nejaké tie chyby vo vedení a už sa nám pekne ich darilo odstraňovať, alebo tí noví sa im pekne vyhýbali. Snáď by sa nám mohlo dariť fungovať takto aj naďalej.

PROSÍM, VYJADRITE SA VŠETCI, ČO TRÉNUJETE, či by to bolo pre vás takto prijateľné. Prosím len názor typu ÁNO a ak NIE, tak PREČO S TÝM NESÚHLASÍTE. Žiadne obkeci typu ja sa na to necítim a pod. nech to tu zasa nehltíme blbosťami. Ostatné si môžeme povedať hneď v stredu na tréningu.

Čo sa týka tých zón, môžu sa dať, ale nie vždy a hlavne ide o to, že sa už ozaj veľmi skoro stmieva.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Lenka Po október 04, 2010 8:04 am

Ja by som bola samozrejme ochotna sa k vam pridat, ale nakolko budeme trenovat flyball v piatok a chcem chodit na zony v nedelu, nemozem si dovolit chodit trenovat 3x tyzdenne.

... Question
Lenka
Lenka

Počet príspevkov : 1369
Location : Z.P., 032 778 1514
Registration date : 10.11.2008

http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre eva & monty Po október 04, 2010 9:00 am

Ja suhlasim. Ale este s pripomienkou, ze ja nebudem stavat ziadne dlhe parkury ale sa budem zameriavat hlavne na technicke vychytavky, ako zmeny smeru so psom, otocky na celo, otocky za psom, nabehy na slalom z roznych uhlov. Na to stacia aj vybrat napr. styri skocky.
eva & monty
eva & monty

Počet príspevkov : 528
Location : Trenčín-Juh, 0948 505523
Registration date : 12.11.2008

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Terry a Bree Po október 04, 2010 10:01 am

Monika suhlasim a aj ked to mozno navonok tak nevyzera, ja som plne za aby si to bola prave ty co budes Lili zastupovat. Snazis sa stale nieco nove ucit, citat, zistovat, si spravne zazrata, kde chybaju skusenosti, tam to nahradi tvoja snaha. Takze ja ta namiesto Lili berem.

Na co si ja jednoducho trufnut nemozem je vedenie treningu s niekym /ci uz s tebou alebo kymkolvek inym/. Slo by mozno ze by som pomohla vybrat parkur a aj by som sa mohla viac snazit sustredit na kazdeho, ale hlavny dovod preco ja jednoducho nie, je ten ze mam tam deti. Aj ked teda na treningoch sa snazim si ich vsimat co najmenej, napriek tomu myslim ze by nikomu sa nepacilo, keby vtedy ked ja budem viest trening, na mna museli cakat, lebo zrovna ktorusi davam cikat, alebo nahanam Mirku na parkure. Tiez rovnako kvoli tomu sa nemozem dostatocne na kazdeho sustredit. Snad to kazdy pochopi. Ja si uvedomujem, ze aj tak casto su tam baby najme pre vas na obtiaz, casto otravuju, taktiez nie je ozaj prijemne ked sa pletu do parkuru,... Proste isto kazdy z vas uz mal chut niekedy ma s nimi poslat niekam /Monika napriklad ked ti lezu ponad psov, opravnene sa mozes bat ze na nich spadnu, Alica ked ti lezu za Orianou, napriek tomu ze ona deti nemusi,.../, ja si cenim ze ste to este nespravili nikdy nikto, ze mi to nedavate najavo, ze si to "neviem zariadit", ale prave to by mohol byt kamen urazu, keby som mala viest trening. Takze ak sa mi niekedy zas podari vynimocne ich nechat doma, vtedy so mnou rataj naplno.

A este jedna mala poznamka, ked uz tie baby moje spominam. Myslim ze som vam to kazdemu uz povedala, ale opakovanie matka mudrosti, preto vzdy cokolvek vam vadi z toho co robia, cokolvek sa vam nepaci, ci vas trebars len otravuju svojou neodbytnostou, nebojte sa ich upozornit, napomenut, pripadne vyhresit. Necakajte ze si vsetko vsimnem, uvedomim /aj ked viem ze by som mala/, ked vam je nejak neprijemne /ale naozaj byt nemusi, ja nie som typ co sa uraza na taketo/ aby ste ich napominali vy, staci povedat mne a upozornit ma na to. Chcem sa vyhnut tomu aby koli nim niekedy nejaky konflikt vznikol.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre laugaritio.tn Po október 04, 2010 1:23 pm

no takze sa vyjadrim aj ja. Nemozem povedat len ANO alebo len NIE. Takze- ja v podstate suhlasim s tvojim navrhom Monika, pokial by to fungovalo tak ako si napisala, ale myslim ze bude chaos, vsak uvidime.

Co sa mna tyka- ja bohuzial v týždni vycvik viest nemozem nikajovsky nijak aj keby som chcela. Kedze v praci som vzdy minimalne do 17.tej a teraz sa stmieva skor a teda aj treningy zacinaju skor. Ja budem rada ak si stihnem niekedy prist zabehat aspon na poslednu polhodku Sad
Nemam problem Vam vymysliet nejaky parkur s tým pomoct mozem Smile
laugaritio.tn
laugaritio.tn

Počet príspevkov : 809
Age : 41
Location : Trenčín
Registration date : 19.06.2010

http://sites.google.com/site/laugaritiotn/home

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Monika & Parsonky Po október 04, 2010 2:05 pm

Super, takže sme sa ako tak dohodli. Evi Č. úplne súhlasím a tak by sa to malo aj robiť, nedele bude dúfame, že viesť Lívia, takže tam sa môžeme venovať veciam ako sú zóny a parkúry a v tie stredy môžeme kľudne robiť také technické veci, keďže sme ich doteraz robili žalostne málo.

Môžeme sa venovať tomu rozoznávaniu tunelov, nábehom do slalomu, točeniu a pod. Som fakt rada, že ste nezamietli.

Takže nepočítame s Evkou M., Lenkou a zatiaľ Alou.

S vedenia trénigou rátam s: Evka Č., Katka, Natália, Alica, Emil, Ľubka, Zit, ak sa k nám pridá a Danka
Ako som napísala vždy ho bude viesť jeden kvázi pokročilý a jeden začiatočník. Tiež by som chcela hodiť k nám aj tých úplných začiatočníkov, so šteniatkami, keďže ostali asi len dve a neoplatí sa mi moc kvôli tomu chodiť iný deň. To sa ešte s vami dohodnem na tréningu.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre natalka a jessie Po október 04, 2010 2:08 pm

Monika suhlasim s tebou Very Happy ale potom mi pomozte to obkecat lebo mne to robi najvecsi problem Sad


Naposledy upravil natalka a jessie dňa Po október 04, 2010 2:17 pm, celkom upravené 1 krát.
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Monika & Parsonky Po október 04, 2010 2:11 pm

natalka a jessie napísal:ale potom mi pomozte to oblecat lebo mne to robi najvecsi problem Sad

NEROZUMIEM TOMU SLOVU OBLECAT
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre natalka a jessie Po október 04, 2010 2:16 pm

sorry to bol preklep.miesto oblecat tam ma byt obkecat idmem to opravit
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Monika & Parsonky Po október 04, 2010 2:22 pm

Nestresuj, však sme sa jasne dohodli, tak na čo tu zasa haluziť. Povieme si na tréningu.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre AlicaGGG Po október 04, 2010 4:02 pm

monika: moze byt, dobry napad Wink
AlicaGGG
AlicaGGG

Počet príspevkov : 927
Age : 32
Location : Nové Mesto nad Váhom, 0915 702 087
Registration date : 10.11.2008

http://orianablue.t35.com/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Katka a Sissi Po október 04, 2010 4:45 pm

Moze byt. Ale aby v tom bol poriadok (nie ze dojdeme na trening a teraz nikto nebude vediet, kto vlastne dnes vedie trening), navrhujem, aby sme zasa vratili to "pravidlo", ktore tu uz bolo = pri datume a case treningu vzdy napisat, kto "vedie" trening.
Ach Livia, a my sme sa uz tesili, ze to ma aku taku formu uz. Podla mna sa na ten jeden den zasa vratime o krok spat, co sa tyka urovne treningov. Ale rozumiem, ze to inak nejde, musime to dako zvladnut...
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Monika & Parsonky Po október 04, 2010 4:51 pm

Preto som aj napísala, aby sa ku mne ešte prihlásil ten druhý ktorý ho so mnou povedie v stredu. Zatiaľ sa však nikto nechytá. Katka, čo ty?
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre eva & monty Po október 04, 2010 6:04 pm

Monika kludne Ti mozem aj ja pomoct. A ak mas uz premyslene co budeme trenovat tak napis. Alebo doniest nieco ?
eva & monty
eva & monty

Počet príspevkov : 528
Location : Trenčín-Juh, 0948 505523
Registration date : 12.11.2008

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Sally Po október 04, 2010 7:08 pm

Ja suhlasim so vsetkym, co tu bolo napisane. Monika sa mi zda vyborna trenerka, ked sledujem, co so svojimi psikmi dokaze. Ale mala by mat vzdy asistenta, ktory by jej pomahal, lebo asi to nie je lahke viest trening. Mne to bohuzial v tu stredu vobec nevychadza, v tyzdni by som mohla len vo stvrtok alebo v piatok.
Sally
Sally

Počet príspevkov : 19
Registration date : 22.09.2010

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre vikio Po október 04, 2010 7:32 pm

Ja si myslim,ze ked sa v stredu budeme nejako striedat, nastane ohromny chaos vo vsetkom. Prosto neverim,ze nieco take moze fungovat....My potrebujeme sefa a vodcu, kt. nam ma co povedat a poradit a ktoreho budeme respektovat..........ale ked sa rozhodne vacsina,ze sa budeme striedat, nemozem inak ako demokraticky sa podriadit.

Neviem co sa stalo, preco lili uz nemoze konkretne trenovat aj v tyzdni,ale zase dokazem si domysliet,ze toho ma uz asi vela a ma aj iny zivot.

(to lili>este raz ti velke dik za nas s Albertom - hodne si nam pomohla a myslim ze kazdemu)

No a moj navrh na riesenie vzniklej situacie - je vyzvat niekoho skusenejsieho/resp.odkonkurzovat niekoho, kto by mal odvahu skusit viest trening v tu stredu.

Skusme poziadat aj lili ci by tomu cloveku aspon na zaciatku nepomahala aspon externe (domaca priprava,rady...)

Mozno by sme sa mali aj zamysliet ci by sa nedalo inak pomahat stavajucej lektorke resp. novemu lektorovi/lektorke. Minimalne hradit dopravu....
vikio
vikio

Počet príspevkov : 113
Age : 42
Location : Trenčín, +421949329855
Registration date : 01.07.2010

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Monika & Parsonky Po október 04, 2010 7:53 pm

Lívia si našla robotu v Rakúsku, takže preto v týždni chodiť nemôže.
Fungovať to môže, keď budeme rešpektovať toho kto práve bude viesť tréning.
Bohužiaľ je to tak ako to je, tak buď si jedine takto pomáhať alebo inak neviem.
Už tu bola aj horšia situácia než je tá, ktorá nastala práve teraz.
Evi super, môžeš niečo doniesť ty.

Viktor = Citujem: "Mozno by sme sa mali aj zamysliet ci by sa nedalo inak pomahat stavajucej lektorke resp. novemu lektorovi/lektorke. Minimalne hradit dopravu...."

ako presne myslíš toto?

S Líviou som dohodnutá, že každý jeden tréning s ňou budem konzultovať.


Naposledy upravil nelly&adri dňa Po október 04, 2010 8:12 pm, celkom upravené 1 krát.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Monika & Parsonky Po október 04, 2010 8:12 pm

Danka, ak máš chuť, tak prídi vo štvrtok. Ja tam mám od 16.30 začiatočníkov, teda dve šteniatka. Tam sa vyberajú tuneli a tebe sa môžu aj dve skočky, ani neviem, čo už si s Líviou robila, tak mi potom keď tak povieš.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Terry a Bree Po október 04, 2010 8:19 pm

Ja si nemyslim ze by mal nastat chaos. Proste doteraz sme respektovali Lili, ak budeme vsetci respektovat Moniku ako trenerku, problem nebude. Teda ak nebude niekto Moniku schopny a ochotny respektovat, nech sa vyjadri teraz, aby potom nerobil problemy na treningoch. Ale teda uprimne ja pochybujem ze by to niekomu mohlo vadit.
A teda este by to bolo lepsie tak sa dohodnut, ze bude Monika vzdy ked bude moct ist na trening s nejakym asistentom /ti sa mozu striedat/ a ked Monika moct nebude, prevezme to za nu niekto skuseny + zas s nim bude asistent. Podla mna Monika ozaj ma na to viest treningy.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre vikio Po október 04, 2010 8:32 pm

Livia, ak je to co pise Monika pravda, chcem Ti pogratulovat uz k takemuto uspechu, a popriat Ti nech sa ti to paci a dari sa ti tam. Tesim sa s Tebou, a tiez drzim palce aj do skoly Smile

Ak je to ale takto, musime zacat pocitat aj s tym,ze celkom realne moze prist teraz situacia,ze aj napriek lilinym predstavam o dalsom trenovani, nam moze povedat "Sorry, ale neda sa ani v nedelu uz!" ... bol by som rad keby sa to nestalo,ale pocitat s tym realne musime.

A za takehoto predpokladu, je fakt nutne aby sme si nasli nejakeho "zatial predbezneho" jednoho nastupcu. (poziadavky - jeden z najskusenejsich, aktivne sa zaujimajuci o AGILITY, s chutou pomoct ostatnym a volnym casom) Osobne si myslim,ze su medzi nami osobnosti, kt. by nas mohli trenovat, keby sa rozhodli ist do toho, rozhodne maju co povedat.

Ja viem, ze vsetko je otazkou chute,casu a financii. No a s tym poslednym (financiami) by sa to dalo riesit urcite aspon v rozsahu preplacania nevyhnutnych nakladov na dopravu a ine.

Pausalne by sa rozratali taketo naklady rovnako medzi vsetkych aktivnych clenov, zaplatili by sa lektorovi na nejake obdobie dopredu. Verim ze by sme v tom nenasli problem. Je to navrh, kt. tu mal padnut uz davnejsie, no bohuzial....tak aspon teraz.

Inak pri striedani sa nas vsetkych plati co som napisal uz vyssie.

vikio
vikio

Počet príspevkov : 113
Age : 42
Location : Trenčín, +421949329855
Registration date : 01.07.2010

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Monika & Parsonky Po október 04, 2010 8:41 pm

A prečo by nemala byť pravda to, čo som napísala? Veď Lívia mi to napísala ako prvej a aj to povedala na tréningu, no neveriaci Tomáš je málo.

Viktor, ale však nechoď okolo horúcej kaše, tak niekoho nominuj alebo aspoň normálne vysvetli, či to myslíš tak ako to ja chápem. T. j. skúsiť zohnať niekoho mimo klubu?????????????????
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre vikio Po október 04, 2010 8:42 pm

Ala + Terry napísal:Ja si nemyslim ze by mal nastat chaos. Proste doteraz sme respektovali Lili, ak budeme vsetci respektovat Moniku ako trenerku, problem nebude. Teda ak nebude niekto Moniku schopny a ochotny respektovat, nech sa vyjadri teraz, aby potom nerobil problemy na treningoch. Ale teda uprimne ja pochybujem ze by to niekomu mohlo vadit.
A teda este by to bolo lepsie tak sa dohodnut, ze bude Monika vzdy ked bude moct ist na trening s nejakym asistentom /ti sa mozu striedat/ a ked Monika moct nebude, prevezme to za nu niekto skuseny + zas s nim bude asistent. Podla mna Monika ozaj ma na to viest treningy.

Ali teraz to davas do takeho kontextu ze kazdy trening bude viest MONIKA+NIEKTO a ja som z prispevku od moniky pochopil,ze ona to chce aby to bolo NIEKTO(skusenejsi)+NIEKTO(menej skusenejsi).

Ja s Monikou, ako ani s nikym inym nemam dovod aby som ho nerespektoval. Kazdy kto by sa do trenovania pustil si ho naopak zasluzi, ak k tomu bude pristupovat poctivo.

Mne je len proti srsti (neverim konceptu),ze ked raz bude trenovat jeden a potom zase niekto iny a zase niekto iny a stvorice dakto dalsi ...bude v tom gulas a nebude to dobre.

Ak by to malo byt tak ze 90% bude trenovat jeden a sem-tam obcas ho dakto zaskoci...tak to berem,to je normalne.

vikio
vikio

Počet príspevkov : 113
Age : 42
Location : Trenčín, +421949329855
Registration date : 01.07.2010

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre vikio Po október 04, 2010 8:51 pm

nelly&adri napísal:A prečo by nemala byť pravda to, čo som napísala? Veď Lívia mi to napísala ako prvej a aj to povedala na tréningu, no neveriaci Tomáš je málo.

Viktor, ale však nechoď okolo horúcej kaše, tak niekoho nominuj alebo aspoň normálne vysvetli, či to myslíš tak ako to ja chápem. T. j. skúsiť zohnať niekoho mimo klubu?????????????????

chapes to zinac ako je to myslene....snazim sa pisat jasne. Nevadi...napisem to inak.

V prvom rade naist medzi nami niekoho kto by vedel viest treningy (ja si myslim ze na to maju predovsetkym ty-monika a Lenka),ale je to mozno len moj pohlad. Medzi Vami by som hladal najskor.

Ak by ste to nemohli vziat na svoje plecia su tu este dalsi. A ako posledneho by som hladal externistu.

No, a k tym nedelny treningom (neviem ci na to narazas,ze som neveriaci tomas) ale proste to berem tak ako ma zivot naucil. Je super ze lili to zatial chce pokracovat. Ale predsa len bude v rakusku a skole, a viem co moze prist. Mozme uz mysliet trochu aj o inych alternativach.
vikio
vikio

Počet príspevkov : 113
Age : 42
Location : Trenčín, +421949329855
Registration date : 01.07.2010

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Monika & Parsonky Po október 04, 2010 8:57 pm

Ale prd, na tú prácu v Rakúsku som narážala. Very Happy

Môžem to byť aj ja + vždy jeden so mnou. Zatiaľ mám času haba - kuk, keďže práca sa na mňa akosi stále nelepí, asi ma nemá rada. Sad

Môžeme hodiť o tom v stredu ešte reč po tréningu, ak sa teda dostavia aspoň tí, čo písali.

Lenka by sa aj mne na to hodila, len bohužiaľ tú prac. povinnosti nepustia. A ako som písala určite to budem konzultovať s Líviou, keďže aj pri začiatočníkoch to tak robím.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre vikio Po október 04, 2010 8:59 pm

nelly&adri napísal:Ale prd, na tú prácu v Rakúsku som narážala. Very Happy


tak potom som to vobec nepochopil ?!...skus mi to pls vysvetlit v P.M.
vikio
vikio

Počet príspevkov : 113
Age : 42
Location : Trenčín, +421949329855
Registration date : 01.07.2010

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Sally Po október 04, 2010 9:54 pm

Monika, si strasne zlata. Ja teda pridem vo svtrtok, mozno to bude pre nas aj lepsie.
Sally
Sally

Počet príspevkov : 19
Registration date : 22.09.2010

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Monika & Parsonky Po október 04, 2010 9:57 pm

Sally napísal:Monika, si strasne zlata. Ja teda pridem vo svtrtok, mozno to bude pre nas aj lepsie.

dobre, čosi prinesiem, aby si aj trochu Sally zaskákala. Smile
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Katka a Sissi Po október 04, 2010 10:27 pm

Mna Lenka tiez napadla ako prva. Ale tam je ten problem, ze nebyva v TN a ako uz pisala vyssie, nemoze chodit 3x do tyzdna na treningy, kedze to nema za rohom (co je inak skoda Very Happy ). Mne Lenkin styl trenovania (alebo to nazvime "riadenia", kedze zatial trening myslim neviedla) velmi vyhovoval.
Moniku som ako trenerku nezazila, neviem posudit.
Ale v podstate mam podobny nazor ako Viktor. Podaktori sami viete ake to bolo, ked sme nemali riadneho trenera= jednu osobu, ktore treningy vedie. Vzdy to mal byt NIEKTO a nemalo to ziadnu poriadnu formu.
Monika, na co vlastne potrebujes asistenta? Ved parkur si vyberies sama, "postavis" si ho sama a zvysok je uz len na tvojich agilitnych vedomostiach (=radit prave behajucim, ako to robila Livia). Ten asistent tam bude naco?
Este sa mi inak pacili treningy so Zitou, ked bola Livia cez prazdniny prec, ale ta uz na treningu dlhsie nebola, tak neviem co je s nou.
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Monika & Parsonky Po október 04, 2010 10:36 pm

Podľa mňa by si to mal každý vyskúšať, lebo postaviť parkúr nie je zasa taká sranda ako sa každému zdá. Skôr mi šlo o to, aby si to každý skúsil a zistil, že to nie je len o to, že niekto, niekomu povie to a to robíš zle a pod. Pokiaľ viem, tak to navrhla aj Lívia a tam žiadne výhrady neboli.
Možno aj na tom sa ten rešpekt bude lepšie vytvárať, lebo skutočne to nie je zrovna najzaslúženejšia robota.
Viď. Lívia koľkokrát pov. že to a to sa bude robiť a ja tak sa šlo inak, nato nereagovať. Kto tam bol a videl, vie o čom. Kto nevie, nech pre boha nereaguje.
Ak sa vám zdá, že vám tým len zbytočne budem prirábať robotu, tak ma to potom mrzí. Skôr som myslela, že každý bude rád, ak si to bude môcť vyskúšať aj v reále.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Katka a Sissi Po október 04, 2010 11:03 pm

Nejde o pridavanie roboty, len o ten chaos, co zrejme vznikne. Vodca ma byt vzdy jeden. Podla mna, nevravim, ze to tak musi byt. to je moj nazor. Samozrejme som ochotna pomoct, ked bude treba tym, co dokazem. Ale Trener by mal byt jeden.
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Monika & Parsonky Po október 04, 2010 11:07 pm

ako chcete, mne už je to skutočne, ale skutočne jedno, lebo vidím, že nič nie je dosť dobrééé

Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Katka a Sissi Po október 04, 2010 11:09 pm

Monika, ale ved si sa ponukla byt trenerom v case Livinej nepritomnosti, tak s cim je problem? Livia sama ta predstavila ako svoju nastupkynu cez tyzdenne treningy s tym, ze ste sa tak dohodli. Uz nim nechces byt?
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Monika & Parsonky Po október 04, 2010 11:12 pm

ako, čo sa tu furt chytáme za slovíčka, no čert to tu bol dlžen.
jasne sme si minulý týždeň aj povedali to, že vždy budeme dvaja, tak už fakt neviem.
akceptuje každý len to, čo sa mu hodí.

Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Katka a Sissi Po október 04, 2010 11:14 pm

Ja si teda nespominam na to, ze by Livia nieco taketo spomenula, ale mozno som prepocula.
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Monika & Parsonky Po október 04, 2010 11:15 pm

Tak potom som nič nepovedala
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Terry a Bree Po október 04, 2010 11:19 pm

[quote="vikio"]
Ala + Terry napísal:Ak by to malo byt tak ze 90% bude trenovat jeden a sem-tam obcas ho dakto zaskoci...tak to berem,to je normalne.
Ano tak nejak som si to predstavovala Very Happy

Spomina sa tu Lenka a aj Zitka. Nemam nic ani proti jednej z nich, naopak podla mna by tiez skvelo zastali tuto "funkciu", ale je uz davno jasne ze Lenka na to jednoducho nema cas a ani peniaze na cestovanie 3 x do tyzdna, niekolko krat to jasne povedala. Zit sa uz dlhsie neukazala ani neozvala, ma asi dost svojich starosti. Takze myslim ze debaty o nich dvoch su uplne bezpredmetne. Aj preto mi jasne ako favorit vychadza Monika, ona chodi takmer na kazdy trening, snazi sa, je zazrata, to je dobry predpoklad sam o sebe.

Druha vec je ta, ze Monika si tym bere na svoje plecia ozaj riadnu zataz. Ono to nie je len tak, aj postavit parkur, potom trening ako tak viest, taktiez sa snazit sledovat kazdeho ako bezi a ake robi chyby, a este do toho vsetkeho aj sa venovat dvom svojim psom. Uz len z tohoto hladiska si budem cenit kazdeho kto by sa na to dal a dotycny /myslim tym ze je jedno ci to bude Monika alebo ktokolvek iny/ ma moju plnu podporu a respekt.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Lili Ut október 05, 2010 10:51 am

hallo hallo Very Happy tak prebehla som tuto diskusia, precitala som si snaaaad vsetko. Takze najskor k vikendom, ano mozem trenovat, chcem trenovat cez vikend, ale ako som vravela na treningu, ze uvidim ako budem stihat tu nedelu, ze by sme to pripadne presunuli na sobotu poobede- takze mozete sa vyjadrit, ci vam soboty teda vyhovuju (ja mam len doobeda skolu, takze poobede je to ok), ale v nedelu nemozem, pretoze aspon teraz- zo zaciatku budem cestovat v nedelu poobede sem (ach tie spoje). Takze dufam, verim, ze soboty budu pre vas ok Wink
Co sa tyka treningu cez tyzden (taktiez vravela som to aj na treningu), poziadala som Moniku, pretoze si myslim, ze ma dost skusenosti a aj sa zaujima o rozne metody a taktiez je z TN a je tiez dobra organizatorka, preto som poziadala ju, ci by mohla trening cez tyzden viest ona. Taktiez sme debatovali aj o tom, ze tento trening moze byt pestrejsi a zapojime aj vas, tzn. ze Monika by vybrala vzdy jedneho, kto by pripravil parkur na dalsi trening (bud stiahol z internetu alebo vymyslel) - netyka sa zaciatocnikov. Skor Evky Č., Ter, Katky, Nat, Lenky, Alic.. Monika by sa na to pozrela, ci by mohol byt a dotycny clovek parkur moze aj postavat - kludne aj za pomoci Moniky (tym nenastava ziaden chaos). Dobre a bolo to myslene tak, ze tato osoba, co si pripravi parkur, bude potom aj pocas treningu pri Monike- ktora bude viest trening, ale zaroven by sa mohla druha osoba priucit aj od trenera- cize dve hodky by naberala skusenosti a moze to aj hned prekonzultovat, keby sa chcela na nieco spytat.. Tod vso, myslim, ze ziaden chaos nenastane, proste sa len ostatny zapojite a teda vzdy jeden by bol aj pri monike a by aspon naberal skusenosti tym, ze by sledoval druheho psa a pocuval rady, videl jeho chyby,... Takze aspon ja som to tak myslela, ale kto by si trufol viest cely trening, nech povie Monike - dohliadne nanho a moze sa pustit do trenovania (to si myslim, ze by mohla skusit tak Lenka alebo Alic max.) na treningu ste boli za, takze ak mate cosi, tak sa vyjadrujte teraz. V podstate ta jedna osoba by fakt len parkur pripravila a by ste sa priucili pri monike, nevidim v tom ziaden problem, ani chaos. No, dufam, ze som sa dobre vyjadrila a ze ste ma pochopili, keby cosi tak piste, ale ziadnu vedu za tym nehladajte Wink nebude ziaden chaos ako pisete, bude to len jemne zapojenie vzdy jedneho clena do treningu Wink Takze prvy trening by poviedla monika a potom o tyzden uz by niekto priniesol parkur- napad, ktory moze s monikou prekonzultovat v ss aj par dni pred treningom, proste nic zlozite, vobec sa toho nebojte, okrem moniky nebudete robit nic zlozite ked to mam tak napisat- lebo vidim, ze ste sa toho zlakli, ale nemate coho ako pisem. Takze klud Wink

- a este dodam, uvidite bude to fajn, ked budete pri monike, urcite sa nestane ze nepoviete ani slovo ked bude teda niekto z vas pri nej pocas treningu, takze tiez mozete vyjadrit svoj nazor alebo dat navrh - priamo, hned na mieste to s Monikou prebrat (teraz nehovorim o hodinovej diskusii, len fakt v tej situacii ten moment preberiete), takze bude to dobre ako pre vas, tak aj pre Moniku (ale vyssie pisala monika, ze aj zaciatocnikov zapojit ako viktor, evka, lubka- tak vas by som nechala urcite az na neskor, teraz urcite nie, naozaj len pokrocilejsi na zapojenie monika, jo ? Wink
- evka Č. si vyssie pisala, ze ziadne technicke veci nebudes nosit, to je v poriadku- co donesies to bude(aj lahsie veci treba precvicovat, napr. rovinky sem-tam) a ak by to bolo malo, tak Monika by to pripadne prisposobila, takze nemyslite na to ci je to moc technicke alebo malo - Monika to pozrie a prisposobi, ale hlavne ze ste nieco nasli, doniesli, vymysleli Wink

Lili

Počet príspevkov : 652
Age : 33
Location : Trenčianska Teplá 0902 121 103
Registration date : 12.11.2008

http://www.brilliantdevil.sk

Návrat hore Goto down

Debata o poslednom treningu - Stránka 10 Empty Re: Debata o poslednom treningu

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 10 z 19 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.