Agility Klub KK Excel Trenčín
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

+8
Lili
Terry a Bree
natalka a jessie
Lenka
lusska
eva & monty
Monika & Parsonky
Tipsy
12 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Monika & Parsonky Ut máj 18, 2010 11:38 pm

Baby, tak u nás to tiež vyzerá, že ešte jedno háranie stihneme. Nelly už akosi opuchá.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Katka a Sissi St máj 19, 2010 12:16 am

Leni, kedze to na nas prislo akosi necakane, dalmatinec este nie je rezervovany. Ale o to by som sa nebala, kto by nechcel gumoveho kuceraveho dalmatinca? Very Happy
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Lili St máj 19, 2010 11:59 am

haha, gratulujem Sisske k steniatku Very Happy Very Happy Very Happy

Lili

Počet príspevkov : 652
Age : 33
Location : Trenčianska Teplá 0902 121 103
Registration date : 12.11.2008

http://www.brilliantdevil.sk

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Katka a Sissi St máj 19, 2010 12:16 pm

Dakujeme. Obavam sa vsak, ze ako steniatko prislo, uz aj odislo. Bolo to takzvane rychlodospievajuce stena Very Happy
Vcera vecer si stastna mamina zaliezla do boxu a stena mi nechala na vankusi, ze staraj sa, mna to uz nebavi Very Happy

Ala, tvoj prispevok som si az teraz vsimla, ale vies co je na tom najpodozrivejsie? Ze ja nemam ani sajn, kde takehoto otca ulovila. Jedine zeby v noci, ked sme vsetci zaspali, sa dala ta zenska na lov? Very Happy No neviem, musim sa jej opytat kazdpodane.. Very Happy
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Lenka St máj 19, 2010 12:28 pm

... no napr. nasa Connie znasilnila velkeho bledomodreho delfina a o 2
mesiace sa jej narodil malinky tmavo modry delfin vo velkosti ozajstneho
TOY steniatka. Sranda, ze?

Billie zasa pravidelne kazdy den
"šmykne" plysoveho huskyho. V minulosti bol neodolatelny aj pre Connie.
Lenka
Lenka

Počet príspevkov : 1369
Location : Z.P., 032 778 1514
Registration date : 10.11.2008

http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Terry a Bree St máj 19, 2010 12:54 pm

Teda ako to tu tak citam... som si svojho casu myslela ze mam psa bez "uchyliek", nikoho neznasilnuje, nikomu sa nenuka ani ked je v tom najlepsom. No teraz zacinam mat pocit, ze prave to je to nenormalne. Pomoooc, mojmu psovi nieco je! Nemala by som zajst aspon k veterinarovi? Very Happy
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Tipsy Po jún 21, 2010 10:18 am

Odkaz pre Rikiho: Tak Elwin mal uz aj Sunny cez vikend Very Happy Odporuca, daj sa kastrovat a hned si mozes uzivat Very Happy cheers
Tipsy
Tipsy

Počet príspevkov : 708
Age : 43
Location : Trencin, Sihot, 0905 851 924
Registration date : 10.11.2008

http://www.tipsy.rajce.idnes.cz

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre lusska Ut jún 22, 2010 8:50 pm

...pst a rikusovi to nikto nepovieme, okis? clown
lusska
lusska

Počet príspevkov : 73
Age : 43
Location : Trenčín-Sihoť
Registration date : 13.11.2008

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Terry a Bree St júl 21, 2010 12:56 am

poslusne hlasim, ze Terry sa hara. Tak zas nam asi zacnu kvitnut psy na zahrade. Very Happy
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Terry a Bree Ut august 03, 2010 1:24 pm

Ludia keby ste vedeli, v akej som teraz situacii!

Terry je zrovna v tom najlepsom a psom sa vyslovene nuka. Nepustam ju bez dozoru ani na dvor, kedze stalym obyvatelom u nas je teraz aj bigel ktoreho nechju majitelia pobehovat len tak bez dozoru. Uz som riesila toho psa s majitelom, nepomohlo, riesila som to prostrednictvom mesta, nepomohlo, dnes som zavolala mestsku policiu tak som zvedava. Dost na tom, Alenka pustila Terry von, ved nech sa vycika. Ked som si vsimla ze nie je na svojom mieste, pozrem von, psa nikde. Krycim, za minutku ci dve prisla, dierou v plote ktora tam este vcera nebola /neviem ci maz mysel vobec opravovat, ked ten pes si aj tak spravi za a znova novu alebo sa podhrabe/. A teraz premyslam ci bola nakryta alebo nie /vonku mohla byt tak 10 az 20 minut/, ci budu stenata a kolko, co s nimi, atd... Volala som veterinarovi, udajne uz neexistuju injekcie co sa davali na zabranenie gravidite, len nejaky pripravok co treba v druhej polovici kotnosti na vyvolanie potratu. Riesit to tak sa mi velmi nepaci. Tiez nevelmi sa mi pozdava uspat narodene stenata, predsa len, ked sa na svet dostanu ludskym nedopatrenim, je to velmi "jednoduche" riesenie, ale... Najhorsie ze teraz mam pocit zviazanych ruk, nie je uz nic co by som mohla spravit.
Som priserne nahnevana na majitela toho psa. Som nahnevana na Alenku, aj ked si uvedomujem ze ona predsa ma len 6 rokov a nie je schopna domyslet veci do dosledkov a chcela Terry len dobre a predsa ja som ten dospely clovek a mam na nu dohliadnut a nesopravedlnuje ma ani to ze som zrovna mala Mirku vo vani a jednoducho som s kupelne nevidela co sa deje. Som nastvana najviac na seba, ze som to nepredvidala a nespravila lepsie opatrenia /ale ake?/.
Najviac na tom ma stve, ze stale teraz nadavam na ludi co vyhodili nase steniatka /uz maju mena, decka im hovoria Pat a Mat/ na cestu a zrovna vcera som sa dusovala ze nam sa to nemoze stat, ze kazdy zodpovedny majitel si predsa fenku musi dokazat ustrazit a nie je to ziaden nadludsky vykon. A teraz toto!!! A ja mozem len dufat ze nic nestihli spravit, ze nie je nakryta!
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Katka a Sissi Ut august 03, 2010 3:19 pm

Fuha, tak toto je ozaj nezavideniahodna situaciua. No asi ti nezostava nic ine, len cakat a vo vhodny cas ist na sono.
Ale mysli pozitivne, aj keby ju hned niekto nakryval, este stale sa to nemuselo ujat. Kolko je planovanych kryti a fenka proste nenabrezne.
Aj keby, tiez by som nevedela, co je lepsie. Ta injekcia mi trha zily, zabit nenarodene steniatka...ale tiez ak by steniatka boli, nie je to bohvieco, pri situacii s plnymi utulkami, jama ak sledujem, co sa deje cez psiu dusu... no nic, skus to vypustit aj ked viem, ze to nejde), teraz uz ozaj nemozes nic spravit, len cakat...
Drzim palce!
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre laugaritio.tn Ut august 03, 2010 4:55 pm

Ala-aby si bola v obraze tak ta injekcia co sa kedysi pichala na zabranenie gravidity stale existuje ale ma velmi vela neziaducich ucinkov na zdravie suky- ja osobne by som to svojej nedala. Je lepsie pockat do 21-25 dna od potencionalneho nakrytia a potom ist na sono, je velka pravdepodobnost, ze ani nebude gravidna.
A pokial bude gravidna tak mas tri moznosti- 1. dat ju vykastrovat
2. nechat si steniatka Smile 3. dat inj. ktora do 28.dna sposobi vstrebanie plodov, v neskorsom obdobi potrat- podla toho v kolkom dni gravidity bude- bud zbadas len vytok, keby bola tesne pred porodom tak aj plody. Ta inj. sa vola ALIZIN - je v podstate ovela bezpecnejsia, ma ovela menej neziaducich ucinkov. Je avsak dost draha- na takeho 30kg psa cca 50€-jedna davka a musia sa dat 2 davky. Mozno u tvojho vetosa to bude o par € menej ale necakaj ze ovela. Mozno by ta lacnejsie vysla kastracia.
laugaritio.tn
laugaritio.tn

Počet príspevkov : 809
Age : 41
Location : Trenčín
Registration date : 19.06.2010

http://sites.google.com/site/laugaritiotn/home

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Terry a Bree Ut august 03, 2010 5:28 pm

Evka dakujem za pohlad veterinara.
Ja som vobec neplanovala kastraciu a teraz sa mi javi ako jedna z prijatelnych moznosti. Teda ked este neviem ze je alebo nie.
Druha moznost je nechat si steniatka. Neviem ci by som vedela "stravit" keby mala mat Terry mojou zasluhou potrat /rovnako ako mi nesedi bezne davana rada nechat len jedno ci dve steniatka, zvysok uspat... ako si mam vybrat, mam si hodit kockou?/. ALAZIN mi Butora spominal, vraj cca 30 eur jedna davka. Ale ultrazvuk vraj az o mesiac /kde robia na 21 den? ...ze by som tam zbehla potom.../.
Ked ja nie len ze teraz si trieskam hlavu o stenu ze som ozaj mohla nejak viac davat pozor /ale fakt ma vobec nenapadlo ze Alka ju pusti, tiez musi zacat byt pozorna prave teraz... stale ma ukecava o stena a vcera zrovna som jej dala prednasku o zodpovednosti, ako treba na psika myslet, vencit ho, davat pozor aby mu bolo dobre a tak, take tie kecy co ju mali troska odradit a ona teraz mi zacala dokazovat ze to zvladne/. Naviac do vsetkeho hodne davam svoje srdce, uz teraz mi je luto steniatok, pricom ani neviem ci k niecomu doslo alebo nie.
Na druhu stranu snad ani nebude nakryta, ked si to stale teraz preberam v hlave dokola. Vonku nebola nejak dlho, kedykolvek sa k tomu biglovi dostala, mala chut sa hrat a nahanat, ak by doslo k aktu , da sa cakat zviazanie /viem ze nemusi byt/ a predsa len to aj chce nejaky cas, namluvy a tak vsetko dokopy /ano, viem, mozu to stihnut aj za dve minuty/. Proste chapete, na jednu stranu dufam ze z toho nic nebude, na druhu mam uz pred ocami 10 steniat krizencov /boze, co z toho bude bordera s biglom!/.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre laugaritio.tn Ut august 03, 2010 5:39 pm

U nas na klinika sa robi sono od 21.dna, pokial na sone nie su vidiet steniatka robi sa kontrolne sono o týžden. A moj pohlad na vec- keby bola gravidna a pichnete alizin hned okolo toho 25dna tak si ani nic nevsimnes. Ale je to na tebe to rozhodnutie. Podla mna lepsie riesenie ako 10steniat umiestnovat.
Teraz si hlavu vobec nelam a pockaj do sona. Velakrat tie suky vobec neostanu gravidne aj ked majitelia videli spojenie Smile
laugaritio.tn
laugaritio.tn

Počet príspevkov : 809
Age : 41
Location : Trenčín
Registration date : 19.06.2010

http://sites.google.com/site/laugaritiotn/home

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Monika & Parsonky Ut august 03, 2010 5:51 pm

Ja osobne by som sa rozhodla pre ten alizin.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Tipsy St august 04, 2010 2:14 pm

Ala, stalo sa nam teraz podobne. Strazila som obe baby, aj Amy aj Jasmin sa mi harali a to ich chcem dat sterilizovat, tak ze uz pockam po harani. Tiez ani na dvor bez dozoru. Ale mala som tam majstra, niekto otvoril branku na terase a Amy isla na dvor. Moji psi sa vacsinou drzia pri mne, este aj Jasmin ked hara, ta sa nastastie nuka len Elwinovi. Zrazu sa pytam ostatnych, kde je Amy, tej nikde, vybehla ani netusime kadial do dediny. Nasli sme ju aj s rysavym psom. Tiez netusim, ci bola alebo nebola nakryta. Nakolko, ale chceme sterilizovat, tak je jasne, ze ak by aj bola, tak to urobime naraz. Ono, ak nechces na Terry chovat, tak asi je lepsia ta sterilita. Zial prave na dome, preto som sa aj rozhodla ze obe fenky ju podstupia, sa to neda vzdy ustrazit.
Teraz mam aspon info, ze cakat do toho 21veho dna. Chcem ist predsa na tu kliniku do NM.
Tipsy
Tipsy

Počet príspevkov : 708
Age : 43
Location : Trencin, Sihot, 0905 851 924
Registration date : 10.11.2008

http://www.tipsy.rajce.idnes.cz

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Terry a Bree Št august 05, 2010 10:17 am

Evka poslala by som ti sukromnu spravu, ale mi to akosi nefunguje. Kedze neviem kedy pridem na trening, potrebovala by som aspon takto prostrednictvom fora od teba par otazok zodpovedat.

Za prve, ak by sa gravidita u Terry potvrdila, aku alternatyvu by si zvolila ty, cisto za seba, keby islo o tvojho psa?

Dalej sono... Butora vraj robi az okolo 28 dna, prv vraj nema velky zmysel. Vy robite prv? Kedy uz je to tak ozaj istejsie? Lebo udajne aj tak nie je rozdiel medzi tym ked sa poda Alisin v 21 alebo 28 dni a zbytocne sa opakujuce sona len tahaju peniaze z cloveka vraj. Tiez co sono stoji u vas.

Alizin... Nasla som si uz na nete pribalovu info, ale v praxi ake sa vyskytuju veldajsie ucinky, neziaduce reakcie, mava fenka bolesti alebo co sa vlasten deje? Je treba sa o nu nejak speci starat? Ako rychlo je zas OK a je nieco coho by som sa v suvislosti s Alizinom mala bat? Tiez cena u vas /Terry ma teraz 16,2kg/.

Sterilka... Zas to iste... Viem ze by slo uz o riesenie na furt, Butora povedal ze ak nechceme stenata, odporucal by tu. Ale tiez ze kedze by bral komplet vsetko /neviem ci normalne sa vsetko nebere/ ze je to vacsia operacia, tym padom mozne vacsie komplikacie atd. a tiez je je mozna inkontinencia /to by u nas bol pruser, kedze Terry je aj v nutry/ a ze predsa len telu budu zenske hormony chybat. Tiez co mozna zmena povahy? Vraj sa moze zvyraznit Terryna citlivost a podriadenost /uz teraz je to dakedy "o hubu"/. Jedine coho sa nebojim je mozna nadvaha, ak by chcela trosinka viac zrat, nevadilo by mi to. No a tiez cena u vas...

Odchovat stenata... Tak toto asi nie, aj Miro je proti a fakt je ze ked aj si odmyslime ake by boli starosti s tym stenda niekde umiestnit, neviem ako by sme to teraz financne utiahli keby ich bolo napriklad viac. Ale tu mi neda, da sa sonom zistit aj pocet steniat? Lebo keby ozaj mali byt dve ci 3, tak mozno by sme aj do tohto sli... No a ze su mozne aj komplikacie pocas porodu a vecami s tym suvisiacimi, to mi je jasne.

Ono fakt si musim premyslet co s tym ak gravidna bude a zaroven dufat ze nie je. Mam pocit ze nie je teraz ziadne dobre riesenie, vyberam si len z mensieho zla. No ked uz ozaj to bude aktualne, musim uz byt rozhodnuta. Ani Miro mi to neulahcuje, stale vravi ze rozhodnutie je na mne. On len je za to aby sa stenda nenarodili. No a z financneho hladiska skor za Alizin... Ale v podstate to stale nechava na mne. A ja sa velmi s niekim potrebujem poradit. Ale asi nebudem mat pokoj az do toho sona...
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Terry a Bree St august 25, 2010 4:46 pm

Tak info pre vsetkych co nam palce drzali, dnes bola Terry na sono a gravidita sa nepotvrdila. Este kontrolne sono o tyzden, ale uz mi ten najvacsi balvan zo srdca spadol.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Katka a Sissi St august 25, 2010 5:16 pm

No co som hovorila? bounce
Gratulujemeeeeee cheers
(sranda, vacsinou sa gratuluje v opacnom pripade Very Happy )
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre AlicaGGG St august 25, 2010 5:21 pm

no vidis, ali, gratulujem...sme ti vsetci hovorili ze to bude ok Smile budeme drzat palce este o tyzden, nech tam nic neni, ale podla mna uz ste za vodou Wink
AlicaGGG
AlicaGGG

Počet príspevkov : 927
Age : 32
Location : Nové Mesto nad Váhom, 0915 702 087
Registration date : 10.11.2008

http://orianablue.t35.com/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre eva & monty Št august 26, 2010 9:18 am

Aj ja gratulujem Very Happy cheers
eva & monty
eva & monty

Počet príspevkov : 528
Location : Trenčín-Juh, 0948 505523
Registration date : 12.11.2008

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Katka a Sissi Št august 26, 2010 7:06 pm

Cierna ovca zacala harat (uz vcera na treningu sa mi nieco zdalo), takze najblizsie treningy si budeme davat pozor na chlapov Very Happy
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Terry a Bree St september 01, 2010 12:23 am

Chcem sa vam vsetkym podakovat ze ste stali pri mne a drzali palce. Dnes sme boli druhy krat na sono a nic tam nie je. A musim aj doktora co to robil velmi pochvalit, dal si zalezat, vsetko mi pekne vysvetlil a aj pozrel celu brusnu dutinu kolko sa dalo, poukazoval a mala som z vysetrenia velmi dobry pocit.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Lenka St september 01, 2010 12:13 pm

Tak to je super, gratulujeem.
Terry, mala zaletnicka si chcela len trosku pretiahnut svaly s dedinskymi fesakmi.
Lenka
Lenka

Počet príspevkov : 1369
Location : Z.P., 032 778 1514
Registration date : 10.11.2008

http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre natalka a jessie St september 01, 2010 6:18 pm

aj nasa slecinka zacala harat Shocked tak len dufam ze strasne rychlo dohara lebo sa chceme zucasnit na akcii psici psikom,aby sme nahodov niekomu nevadili,keby ano tak sa nezucasnime Sad
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Lenka Ne január 02, 2011 12:04 am

Presne na Novy rok nam spravila Billie obrovsku radost a stala sa dospelou pudlicou - kooonecne sa nam zacala prvy krat harat vo veku jedneho roku aj 3 mesiacov. HURÁÁÁ

Evka, ten vas pupinko dobre ňuchtil, uz sa to vtedy blizilo.
Lenka
Lenka

Počet príspevkov : 1369
Location : Z.P., 032 778 1514
Registration date : 10.11.2008

http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Monika & Parsonky Ne január 02, 2011 1:37 am

Lenka napísal:Presne na Novy rok nam spravila Billie obrovsku radost a stala sa dospelou pudlicou - kooonecne sa nam zacala prvy krat harat vo veku jedneho roku aj 3 mesiacov. HURÁÁÁ

Evka, ten vas pupinko dobre ňuchtil, uz sa to vtedy blizilo.

Tak to dúfam, že dobre ňuchtil aj Adri, lebo čakáme na to ako kura na sopel. Very Happy
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Katka a Sissi Ne január 02, 2011 3:03 am

Ocakavame aj mya ja dufam, ze sa este aspon mesiac nedockame, leboby nam padli tie ukazky v TN.
A Billienke gratulujem Very Happy
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre AlicaGGG Ne január 02, 2011 3:19 pm

aj my cakame - bella... tusim sa zasa vsetky baby naraz budu harat Smile
AlicaGGG
AlicaGGG

Počet príspevkov : 927
Age : 32
Location : Nové Mesto nad Váhom, 0915 702 087
Registration date : 10.11.2008

http://orianablue.t35.com/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre natalka a jessie Ne január 02, 2011 3:27 pm

aj mi gratulujeme billinke a vitame ju medzi dospelimi
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Monika & Parsonky Ne január 02, 2011 6:49 pm

dnes sme boli vonku a Adri šupla do vody ako sa pod ňou preboril ľad, takže fakt sila.
za chvíľu kukám na ňu a vravím Peťovi, že ona sa už asi hára a on už pozerá na mňa, že to asi len z toho ako padla do tej vody, ju má takú červenú.
ja už som bola schopná ju chytať a nakŕkať, či už.

má k nám prísť Adrinkin brat aj s páničkou na TN výstavu, tak som zvedavá ako to bude, keď sa bude dievča zlaté hárať, asi budeme musieť s ním ísť k našim aj s Nelly Very Happy
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Monika & Parsonky Št január 06, 2011 11:51 pm

baby fakt funguje, že neharajúca fena s harajúcou sa fenou, sa rozhára? Very Happy
hádam rozumiete
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Lenka Pi január 07, 2011 12:23 am

Monuli, dufam, ze neovplyvnim vasu navstevu u nas, ale ja som zufalo chodila k nasim, ked sa im fenka harala a Billie nist. Az teraz si dievca zlate zmyslelo a dobre, akurat super nam to vyslo. Je to asi individualne, za pokus nic nedas.
Lenka
Lenka

Počet príspevkov : 1369
Location : Z.P., 032 778 1514
Registration date : 10.11.2008

http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Monika & Parsonky Pi január 07, 2011 12:42 am

určite prídeme, to je jasné. veľmi sa teším, beriem aj tyčky od slalomu, že by som skúsila, ak by sa dalo. uvidíme.
to je to, že pri tých psoch to človek nikdy nevie, ale je na nej bádam také tie tiky, ako mala aj Nelly
uvidíme, mňa by hlavne tie peniaze za tie výstavy mrzeli Sad
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Terry a Bree So január 08, 2011 2:46 am

Tak uz aj my harame Very Happy Teda tomuto sa Miro hrozne smeje, ked poviem ze "my harame", naposledy sa ma opytal, ci aj ja Very Happy Takze nie, ja neharam, ale Terry zacala Laughing
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Monika & Parsonky So január 08, 2011 2:51 am

my sme boli u Lenky, tak dúfame, že Adrinka sa tiež čo chvíľa začne. hádam ju Billie trochu nabudila Very Happy
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Terry a Bree So január 08, 2011 11:47 pm

Monika ak nie, pridite aj ku nam Smile
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Katka a Sissi Ut február 22, 2011 5:52 pm

Oddnes nosi haracie nohavicky aj Siss Smile Mohla sice este nejaky tyzden- dva pockat, ale nezabijem ju za to Very Happy Teraz jej uz len treba naprogramovat do hlavy, ze sa ma rozharat tak presne, ako teraz, aby sme prezili tabor pred harania Very Happy Tento raz sa oproti minulemu haraniu oskorila (to je tiez uzasne slovo Very Happy ) o 3 dni, inak je presna Smile
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Lenka Ut február 22, 2011 8:40 pm

Tak preto ju ti chalani u Andrei tak ňuchorili, to su ale sikovni mladenci. Very Happy
Inak Sisska si to nahodou naplanovala bajecne. Teraz to nejako prezijete, este je aj tak chladno a potom uz sa budete naplno venovat agi dalsi bezstarostny polrok.
Lenka
Lenka

Počet príspevkov : 1369
Location : Z.P., 032 778 1514
Registration date : 10.11.2008

http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Katka a Sissi Ut február 22, 2011 8:42 pm

Nooo, aj ten Mikulov nam vychadza "cisto". Len ten tabor ma trosku trapi, nech sa nerozhara skor. Ale ja jej verim, ona je sikovna Very Happy
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Lenka Ut február 22, 2011 8:46 pm

... hlavne sa zda, ze aj presna, tak neboj Wink
Lenka
Lenka

Počet príspevkov : 1369
Location : Z.P., 032 778 1514
Registration date : 10.11.2008

http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Monika & Parsonky Ne apríl 10, 2011 10:43 pm

Pupino je asi telepat

Adri je už dospelá baba, začala sa nám hárať. cheers

Len tým pádom je u nás narušená veľkonočná akcia. Crying or Very sad
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Ingrid & Basha Ne apríl 10, 2011 10:52 pm

coby telepat, ma zdravy nos - chlapcisko jedno Smile ... tak vitajte medzi dospelakmi psimi Smile
Ingrid & Basha
Ingrid & Basha

Počet príspevkov : 227
Age : 102
Location : Trenčín, 0907284657
Registration date : 21.02.2010

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre AlicaGGG Ne apríl 10, 2011 11:47 pm

aj oriana sa vcera zacala harat, takze takisto velkonocna opekacka pre nas pada Crying or Very sad
AlicaGGG
AlicaGGG

Počet príspevkov : 927
Age : 32
Location : Nové Mesto nad Váhom, 0915 702 087
Registration date : 10.11.2008

http://orianablue.t35.com/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Terry a Bree Št jún 02, 2011 11:04 am

Na známosť sa všetkým dáva že z Bree je už veľká dáma! Včera začala prvý raz hárať a z malého milého šťeniatka sa definitívne mení na dospievajúcu slečnu. Juj až mi je ľúto, tak rýchlo ušlo to šteniatkovské obdobie :smile:
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Katka a Sissi Ne august 14, 2011 4:05 pm

Sissniak je velky sikovnik a aj svoje suckoidne problemy si nastavila tak, aby mi vyhovela, teda na den, kedy sme odchadzali z tabora Very Happy
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Kto sa nam to hara?  Tema venovana Rikimu alias Cassanova - Stránka 2 Empty Re: Kto sa nam to hara? Tema venovana Rikimu alias Cassanova

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.