Agility Klub KK Excel Trenčín
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Víkendovky" - intenzívne tréningy

+15
Tipsy
Ingrid & Basha
Emgaj
Sally
Jessy
Monika & Parsonky
Terry a Bree
eva & monty
Lili
AlicaGGG
natalka a jessie
Tereza&Aroni
laugaritio.tn
Katka a Sissi
Lenka
19 posters

Strana 13 z 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Po október 03, 2011 1:20 am

ja tomu normálne neverím, aaaa cheers
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Po október 03, 2011 11:54 am

hmm kosačka... Keď ju bolo treba, neexistovalo nechať ju v búde, teraz keď netreba, je tam stále Rolling Eyes

Baby počasie vyzerá že sa na koniec týždňa skazí, zatiaľ dážď sľubujú len na piatok http://pocasie.pozri.sk/predpoved-pocasia/trencin ale počítam že bude treba teplé oblečenie a hlave teraz veriť že bude cez víkend bez dažďa, že sa to nepokazí.

Ešte doplním čo mi povedala Markéta, chce s nami najskôr prebrať teóriu nejakú a teda v sobotu ráno nebudeme hneď behať, ale až podľa toho čo a koľko budeme chcieť vedieť, vysvetliť a tak. Tiež po obede bude čas na nejakú teóriu, aby sme hneď najedení nešli behať.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Po október 03, 2011 8:39 pm

Kľúče od tej maringotky budú v našej búde, p. Rúžička mi dnes volal, ešte tam budú niečo dorábať aby sa nám dobre dala otvoriť. Ale vravel že nevie či tam bude ten varič, teda že by nebolo od veci doniesť si varnú kanvicu a čaj spraviť na elektrine tam pod prístreškom. Prípadne ak má niekto varič na plynovú bombu. Nechá nám kľúč aj od nejakej skrinky vonku, kde je tiež prívod elektriny.
Nedeľný výcvik. Ten vraj bude, no sľúbil že plne sa prispôsobia nám, že sa môžeme rozložiť kdekoľvek budeme chcieť a oni nás nebudú obmedzovať. Žiaľ úplné zrušenie nedele som nedosiahla, ale tak hádam to aj takto bude v pohode.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Po október 03, 2011 8:53 pm

môžeme byť radi, že sa prispôsobia. predsa len ich je kopa na to, aby úplne zrušili výcvik.

Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Po október 03, 2011 9:04 pm

veď hej, ja to v podstate chápem, len bolo by lepšie ak by sme mali cvičák iba pre seba. No myslím že to bude aj tak klapať, akurát mi začína robiť vrásky to počasie, nie len že sa má brutálne schladiť (čo samo o sebe by sa ešte dalo), no možno aj pršať bude Sad
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Katka a Sissi Po október 03, 2011 9:07 pm

Co ak budu predpovede aj nadalej hlasit dazde? Rusi sa to, ci?
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Po október 03, 2011 9:09 pm

ak bude pršať, Adri mi nepobeží, takže to je v keli. Mad
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre laugaritio.tn Po október 03, 2011 10:10 pm

baby dufam, ze stale plati to, ze ked budu hlasit skaredo, ze to zrusime. pretoze ja som sa len teraz ako tak pozbierala z choroby a nechcem to riskovat behat v kose a dazdi.
laugaritio.tn
laugaritio.tn

Počet príspevkov : 809
Age : 41
Location : Trenčín
Registration date : 19.06.2010

http://sites.google.com/site/laugaritiotn/home

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Ut október 04, 2011 10:48 am

Ak by malo liať celý deň, samozrejme rušíme. Ak bude ale "iba" zima, nič sa neruší, s tým sa predsa rátalo už na začiatku že asi už nebudú letné teploty, predsa len je už október. Zatiaľ čo sledujem predpovede, aj keď to sa ešte môže zmeniť, pršať má v piatok a cez víkend nie. Bodaj by to tak vyšlo!
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre laugaritio.tn Ut október 04, 2011 12:01 pm

sak ano pred zimou sa oblecieme,ale keby malo byt sychravo a dazdivo tak ja nie. Sak budeme sledovat aj Aladina a myslim,ze v piatok rano by to uz malo byt istejsie ake bude pocko. Treba dufat Smile
laugaritio.tn
laugaritio.tn

Počet príspevkov : 809
Age : 41
Location : Trenčín
Registration date : 19.06.2010

http://sites.google.com/site/laugaritiotn/home

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Ut október 04, 2011 12:12 pm

Akurát som hovorila s Markétou. Dohodli sme sa tak že v piatok ráno, predtým než bude vyrážať, si to upresníme. To už aj Aladin bude vedieť hádam. Samozrejme v prípade dažďa sa to ruší. Markéta príde nakoniec sama, má nachladenú dcérku a teda radšej ju nechá doma, ako v takom počasí ako sľubujú, ju trepať ku nám na cvičák.
Podľa predbežnej predpovede má v piatok liať všade, v sobotu už iba na východe, dúfajme že to tak bude. Sľubujú ale zimu a vietor. Takže asi sa zíde ten radiátor čo povedal p. Rúžička že je v tej búde. Podľa počasia by sme potom striedali behanie a teóriu s teplým čajom v rukách, tak aby nám neostala zima. A teda hlavne bude treba kopec teplého oblečenia, najmä keď ešte teraz sme zvyknutí na také počasie aké je (behať v trištvrťákoch a sandáloch naboso, ups to bude zrazu zmena)

Baby ja verím že to vyjde všetko Very Happy
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Ut október 04, 2011 1:29 pm

ja v to dúfam, lebo som nachladnutá (nádcha, kašeľ), takže ja si ani iné počasie nemôžem dovoliť.
už ma to zmáha druhý týždeň. Sad
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Ut október 04, 2011 5:20 pm

no počasie... ako to tak sledujem, vyzerá že to najhoršie vyjde zrovna na víkend, potom zas sa trochen oteplí. Je to možné, aby sme mali takú smolu?! Sad
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Ut október 04, 2011 8:05 pm

Ala ono ťažko teraz rozoberať ako bude. Kto vie, čo sem prifúkne a čo nie.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree St október 05, 2011 7:06 pm

Baby ja som nikdy nesledovala denne tak poctivo počasie, ako teraz Very Happy Ale zatiaľ to vyzerá že pršať nebude http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_gpredpoved_sk cheers
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky St október 05, 2011 8:01 pm

ja som tiež pozerala a hlásia na piatok, na víkend nie. len tých 13 stupňov bude sila. brrr
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree St október 05, 2011 9:31 pm

Už som pozerala teplé oblečenie čo si vezmem. A premýšľam že by nebolo od veci aj nejakú deku hodiť do auta, až budeme sedieť a bude chladno, poteší hodiť cez seba Very Happy
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Št október 06, 2011 3:04 pm

Baby teraz úplne vážne, definitívne potrebujem vedieť čo povedať Markéte. Myslím že zajtra ráno už nebude nejaká výrazná zmena čo sa počasia týka. Teraz to vyzerá tak že v sobotu možné občas prehánky, teda pri tej sľubovanej teplote žiadna výhra, nemá však kydať celý deň. V nedeľu pršať nemá. Ideme do toho? Ak si spomínam, keď tu bola Adél, tiež jeden deň pršalo, nebolo to nič moc, ale dalo sa. Myslím že to zvládneme aj teraz. Ale vyjadrite sa aj vy, večer jej budem písať a teda definitívne sa dohodneme zajtra ráno.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Št október 06, 2011 5:14 pm

a ešte niečo, Markéta potrebuje gps body do navigácie, kde je cvičák, viete poradiť? Ja som z týchto vecí blbec Embarassed
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre laugaritio.tn Št október 06, 2011 5:38 pm

ked tu bola Adel tak jeden den lialo ale nebolo 10 stupnov Sad takze ziadna vyhra.
Ja si myslim, ze ked to zrusime tak isto prsat nebude, ale ked to nezrusime isto bude liat cely den, to je zakon schvalnosti Sad
No ja ako som pisala , v dazdi sa mi do toho moc nechce, pretoze som bola nedavno chora.
Zaroven viem ,ze sa na to vsetci moc tesime, ale zas treba si naozaj realne povedat, ci to zvladneme?
laugaritio.tn
laugaritio.tn

Počet príspevkov : 809
Age : 41
Location : Trenčín
Registration date : 19.06.2010

http://sites.google.com/site/laugaritiotn/home

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Lenka Št október 06, 2011 5:47 pm

Z tych GPS som jelen tiez, ale nieco som nasla. Ti, co sa v tom vyznate, mrknite, ci som to miesto dobre nasla. http://mapa.zoznam.sk/?z=17&n[0]=&nc[0]=lightgreen&d[0]=&i[0]=default&p[0]=48.886723351122,18.018028736115

Tu je GPS:
48.886723351, 18.018028736

48° 53' 12.204064" N
18° 1' 4.90345" E
Lenka
Lenka

Počet príspevkov : 1369
Location : Z.P., 032 778 1514
Registration date : 10.11.2008

http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Št október 06, 2011 7:30 pm

Leni je to ono
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Št október 06, 2011 7:33 pm

Pre mňa to v daždi nemá cenu už len preto, že Adri mi v daždi nepobeží. Videla som, čo robila keď sme mali práve tú spomínanú intenzívku s Adel.
Možno ma prekvapí, to fakt neviem.

Ala ona má k vám prísť zajtra večer, či ako? Asi áno, lebo však cesta z KE je teda dosť dlhá.

Ja fakt neviem.

Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Ingrid & Basha Št október 06, 2011 9:05 pm

ja som teraz pozerala spravy na Markize, hlasia prudky prepad teploty o desat stupnov, zajtra a v sobotu celodenny dazd, teploty 8-10 stupnov....SHMU Aladin si zase vytrvalo tvrdi, ze v sobotu prsat nebude.....priklanam sa k nazoru Evky, ze uhnat si dalsiu chorobu nema vyznam Sad....je pre Marketu velmi nevyhodne prist len na jednodnovku?
Ingrid & Basha
Ingrid & Basha

Počet príspevkov : 227
Age : 102
Location : Trenčín, 0907284657
Registration date : 21.02.2010

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre laugaritio.tn Št október 06, 2011 9:12 pm

Tak co ja pozeram tak Aladin pise piatok riadne prsky a v sobotu cez den tiez ma prsat sice menej ale ma. Tiez sa treba rozmysliet ci po zajtrajsom dazdi nebude blato. Podla mna sa jej neoplati trepat cez cele slovensko na 1 den. takze co?
laugaritio.tn
laugaritio.tn

Počet príspevkov : 809
Age : 41
Location : Trenčín
Registration date : 19.06.2010

http://sites.google.com/site/laugaritiotn/home

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Ingrid & Basha Št október 06, 2011 9:28 pm

dajte niekto rozhodne slovo pls, lebo sa rysuju aj ine akrivity, nech sa vieme zariadit...
S tou jednodnovkou si to myslim aj ja, to ma napadlo len preto, ked sme sa tak velmi tesili....
Ingrid & Basha
Ingrid & Basha

Počet príspevkov : 227
Age : 102
Location : Trenčín, 0907284657
Registration date : 21.02.2010

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Št október 06, 2011 10:04 pm

ono blato bude, ak bude pršať to je jasné.
behať v blate a ťahať von prekážky, no to nie je bohviečo.

Ala, dokedy jej zajtra musíš dať vedieť, ráno?

Napadlo ma, že počkať aspoň do obeda ako sa to počko vyvinie. Aj, keď je pravda, že môže pršať v noci. A hlavne, kukám inú predpoveď ako ste tu dávali vy a tiež hlásia na sobotu pršať.

Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Št október 06, 2011 11:36 pm

Takže tak. Markéte je jedno či bude to len jednodňovka alebo dvojdňovka. Zajtra jej musím dať vedieť do deviatej, už len preto že ak by sme to rušili, musí zrušiť aj tých ostatných mimo náš klub čo sa jej nahlásili. Cestovať bude zajtra, prespí však v Martine a ku nám príde až v sobotu ráno, resp. dohodli sme sa že sa stretneme na cvičáku (preto tie súradnice).
Podľa Aladina to vyzerá tak že zajtra prší najmä dopoludnia, poobede už nie. V sobotu to budú skôr iba prehánky ktoré ani nemusia byť. Markéta navrhla tak, keďže vždy máva pri dvojdňových intenzívkach cca pol dňa teóriu, že v sobotu sa zariadime podľa počasia, teda beží sa vtedy keď nebude pršať. Kto bude chcieť, samozrejme môže prísť iba v nedelu, vtedy pršať nemá. Cena sa však nemení, či už jeden deň alebo oba. Markéta mi písala teraz viac menej definitívne že to rušiť nemáme, ja sa tiež prikláňam k tomu názoru. Blato myslím že nejaké extra nebude, zem je silno vysušená a teda bude vodu brať, rýchlo všetko vsiakne.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Št október 06, 2011 11:43 pm

Tiež Markéta vravela že si nás rozdelí do skupiniek, takže nebudeme musieť byť všetci celý deň na cvičáku, dá sa všetko dohodnúť. Zajtra ešte budem volať s Rúžičkom, či budeme mať ten sľúbený varič, teda teplý čaj stále k dispozícii. No a mala by byť tá búda a v nej radiátor. To by tiež strašne pomohlo, keby sme sa mali kde zohriať.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre laugaritio.tn Pi október 07, 2011 1:15 pm

Tak uz Aladin pise prsky aj na nedelu Sad
laugaritio.tn
laugaritio.tn

Počet príspevkov : 809
Age : 41
Location : Trenčín
Registration date : 19.06.2010

http://sites.google.com/site/laugaritiotn/home

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre natalka a jessie Pi október 07, 2011 2:12 pm

Alenka dufam ze nebude vadit ked pridemv sobotu neskor cca az o niakej 11tej Question lebo som slubila ist cesat na svadbu Rolling Eyes
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 30
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Pi október 07, 2011 2:42 pm

Volal mi p. Rúžička, kľúče od maringotky máme zavesené v našej búde, tiež tam je aj kľúč od velkej brány a od elektriky vonku. V Maringotke je plynový radiátor, treba ho spustiť, no to je vraj jednodché a v maringotke bude teplo. Varič budem mať ja požičaný, takže ak by si niekto okrem varenia čaju chcel aj niečo ohriať, polievku alebo tak, bude na čom (ja si berem sebe aj markéte na obed guláš napríklad). Poprosím vás, vezmite si nejaké šálky na čaj, nech je do čoho zalievať, pretože v maringotke vraj nič nie je, len stôl a nejaké válendy, ak chceme, môžeme si tam vziať stoličky (hlavne že budeme mať teplý kútik)

A neviem, napadá vás ešte niečo?
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Pi október 07, 2011 3:38 pm

som len zvedavá ako to nakoniec dopadne. snáď si aspoň trochu zabeháme.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Katka a Sissi Pi október 07, 2011 3:56 pm

Mna napadlo, ze pocas vynutenych prsiacich pauz by sme mnohli dat "kliker seminar". Viem, ze Marketa taky nedavno robila, tak by mozno nieco vedela poradit Smile
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Pi október 07, 2011 4:02 pm

alebo čosi o frisbee cheers
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Katka a Sissi Pi október 07, 2011 4:06 pm

Ona robi aj frisbee?
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Katka a Sissi Pi október 07, 2011 5:03 pm

Zajtra o kolkej cca zaciatok?
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Pi október 07, 2011 5:21 pm

áno, má vypísaný aj seminár v KE

inak, ak by bolo hnusne neposunie sa to aspoň na 9:00? Wink
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Terry a Bree Pi október 07, 2011 5:30 pm

Začiatok je o 8:30 ale kľudne prídite aj neskôr ak to niekomu vyhovuje, len myslím že posúvať sa to nebude, už len kôli "cezpolním" Ja tam pôjdem kúsok skôr, len ešte neviem úplne presne o koľko. Ten kliker by bol fajn, myslím že to by šlo.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Pi október 07, 2011 6:32 pm

Takže na 8:30 tam máme byť, hej?
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Ne október 09, 2011 7:21 pm

Hodím ako prvá svoje pocity z tohto víkendu. Dnes som už bola totálne v prdeli, všetko ma bolelo. Hneď prvé v aute, ty budeš chorá. Dúfam, že nie a len som si potrebovala odpočinúť.

Mne sa páčilo veľmi, pre mňa zatiaľ naj. seminár. Veľmi, veľa mi to dalo. V konečnom dôsledku bolo všetko a aj to pre mňa "nezmyselné", skutočne odôvodnené, len mne bude zasa trochu dlhšie trvať kým sa na niečo takéto preorientujem.

Aaa, budete mi musieť ešte raz niekto vysvetliť tie zóny. Mad Rozmýšľala som nad tým a ja furt neviem, čo tam bolo zlé. Si pripadám ako keby som tam nebola, lebo fakt neviem. Hlavne viem tú techniku ako na to, čo som potrebovala ako soľ, lebo to, čo som ja cvičila doma, bolo úplne zle.

Ešteže máme doma tu dosku a môžem to robiť aj na tom. Neviem, či by som to skúsila aj s Nelly, keď s ňou sa tak zle doma pracuje, ale tak kto vie, keď bude v úplnom klude a nie v tých svojich hysterických stavoch, možno sa to aj bude dať.

Bolo mi super, Ali ďakujem, že si to všetko spískala. cheers
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Lenka Ne október 09, 2011 8:13 pm

Ak sa bude niekomu chciet, napiste viac o tych zonach. Zaujima ma to.
Inak, bola som zrovna tam ako ste sa bavili o tej moznosti dalsich takych treningov. Mozno by to nebolo zle, mat take treningy pravidelne, napr. fakt aj raz mesacne, aby sme potom mohli 4 tyzdne popracovat uz na naucenom. Len netusim kolko starosti to obnasalo pre Alenku, ale keby sa tak vacsina rozhodla, ja by som teda bola za, stalo by to za tie peniaze, lebo je fakt, ze bez trenera len hopkame na jednom mieste.
Lenka
Lenka

Počet príspevkov : 1369
Location : Z.P., 032 778 1514
Registration date : 10.11.2008

http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Ne október 09, 2011 8:26 pm

Leni ono ide celkovo o to, že sme robili vlastne len základy, lebo ani to sme nerobili poriadne. Zasa sme sa dozvedeli o inom vedení.

V skratke k tým zónom, aspoň tak ako som to ja pochopila, len som to akosi nevedela zrealizovať (môj večný problém).

Stojím pri zóne, vedľa zóny miska s pamlskami, aby si ich mala stále pri sebe. Postavíš sa alebo čupíš, ja som stála, Katka, Alenka čupeli. Keď pes začne prejavovať záujem o zónu, kladinu ako takú, tak klikáš a odmeňuješ. U nás to bolo tak, že som klikala málo a potom som klikali za to, za čo som už nemala, teda už som mala chcieť viac, keďže to pochopila. Aspoň tak to chápem teraz, že som nedokázala odlíšiť, kedy už chcieť od nej viac, lebo chápala, čo od nej chcem. Musím si to ešte v hlave trošku prebrať, lebo som ozaj z toho bola riadne vykolajená. Nespočetné množstvo informácii naraz. Inak Katka má z toho učenia aj video.

Si ani neviem predstaviť, že by som bola niekde týždeň.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Katka a Sissi Ne október 09, 2011 9:57 pm

Moni, skus uplne zabudnut na to, ze ste sa s Marketou nepochopili a neries, co si robila zle a co ona robila po tebe. Proste tu situaciu uplne vymaz a na najblizsom treningu pojdeme odznova, lebo toto ta podla mna zbytocne brzdi a demotivuje. Spolu, rozobereme si ten problem, budeme sa streidat a sledovat. Suhlasite?

Ja som spokojna, zasa m to otocilo inde, pozitivnejsie. Musime s ahlavne sledovat, aktivne sa venovat tomu, co sa deje na parkure a vraviet si, co ten druhy robi. Viem, ze sme si to povedali vela krat, ale teraz uz mame apson aku-taku predstavu co by sa malo robit s telom. Kam smerovat nohy, ramena, ruky...
Navrhuje trening co najskor, nech nam tie info nevyfucia a kujeme stav za horuca.
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky Ne október 09, 2011 10:03 pm

Táto myšlienka sa mi páči. Len ja by som veľmi chcela prísť na to, kde bola chyba. Nechcela som Markéte krivdiť ani nič, len z môjho pohľadu to bolo videné úplne inak ako ste to videli vy. Ale plne súhlasím.

Skúsim to doma s Adri zajtra, na tej doske a uvidíme, či sa trošku posunieme. Ona je baba šikovná, len ja som ako spomalený film a to doslovne.

A isto, čo najskôr, lebo aj to, čo som zameškala by som chcela prebrať a isto máte aj nové typy, čo trénovať.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky St november 23, 2011 9:51 pm

TOTO SOM NAŠLA:

1. http://www.dostalsdogs.cz/intenzivky.aspx
2. http://agility.tulak.me/soustredeni/?kraj=Moravskoslezsk%C3%BD

Ja by som rada už ten budúci týždeň šla do tej Čeladnej, ak bude ešte miesto. Idem tam práve písať a veľmi rada by som aj na tie ostatné šla - teda január, február, marec.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Katka a Sissi St november 23, 2011 10:20 pm

Minimalne ku Terke je uz pekne dlho plno, vlastne v priebehu par hodin, opat Smile
http://agidogs.ic.cz/


Naposledy upravil Katka a Sissi dňa St november 23, 2011 10:22 pm, celkom upravené 1 krát.
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky St november 23, 2011 10:21 pm

áno to viem, to som si všimla. Wink
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Katka a Sissi St november 23, 2011 10:23 pm

Ok, ja len, ze oni su tak podobne rozprchnute. Ked sa chce dostat ku nim na trening, treba naozaj denne sledovat stranky Smile
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Monika & Parsonky St november 23, 2011 10:25 pm

ja som dnes úplne náhodou našla tú stránku, tak som bola rada, že sú vypísané tie termíny. len na prd je, že ja neviem, čo bude v januári a preto sa ešte teraz nemôžem na žiadny iný hlásiť ako na ten december.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

"Víkendovky" - intenzívne tréningy - Stránka 13 Empty Re: "Víkendovky" - intenzívne tréningy

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 13 z 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.