Agility Klub KK Excel Trenčín
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentáre rôzneho smeru

+13
lusska
Lili
natalka a jessie
Admin
Lenka
AlicaGGG
eva & monty
Monika & Parsonky
Tereza&Aroni
Katka a Sissi
luckyA
Tipsy
ZiT
17 posters

Strana 4 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Tipsy Ut február 23, 2010 10:30 am

Ala, tak jedna vec je zakl. vycvik a socializacia psa, myslim, ze to si zvladla na jednotku. Dalsie triky, co ozaj maju niektori ludia cas cvicit je ina vec. A uz aj ked viem, kolko casu travis s Terry podla fotiek a zaujimas sa, tak taky pes sa nemoze mat zle.
A kazdy psickar, kt. miluje svojich chlpacov, tak ma pocit, ze sa im malo venuje. To mam aj ja pocit, tak potom vselico trenujem s nimi, zatial uberam len zo svojich inych aktivit. Sem tam si ale aj ja musim povedat, ze zas netreba nic prehanat. Ale uz sa tesim na leto.
Tiez vidim inych psickarov, co vsetko stihaju so svojimi psami, aj vid offca. Nuz ale mozme byt radi, ze mame vobec svojich psov. No nie?

Ala aku haved si mala?

Este sa vam "pochvalim" vcera som bola kupovat nove misky nerezove pre psov a vacsie pre Elwina, som tam nechala 20Eur, taky sok, za tri misky, dve kosti a jedno zrno pre hlodavcov. Hrozne drahe tie nerezove, ale furt to odkladam a furt lacne ze kupim, ale uz som musela.
Tipsy
Tipsy

Počet príspevkov : 708
Age : 43
Location : Trencin, Sihot, 0905 851 924
Registration date : 10.11.2008

http://www.tipsy.rajce.idnes.cz

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Terry a Bree Ut február 23, 2010 11:37 am

Tipsy napísal:Ala aku haved si mala?
No rozne take tie zvieratka co mozu byt v byte, od rybiciek, cez skreckov az po kanarov a andulky. Na polickach namiesto knih boli akvarka, terarka a klietky. A vtaci zob a aj nejake to pierko ci piliny po zemi. No a moja mamina salela Laughing Ale tak kedze sme sa dali stavat dom a tym padom sme museli do casu aj s manzelom v tej izbycke byt a babatko tiez potrebuje trosicku priestoru a aj z hygienickeho hladiska, proste musela som zvieratkam hladat novy domov. Bolo mi to vtedy luto.

Tak jasne, Terry je doslova sucast nasho zivota, ked niekam ideme ona ide tiez pokial to je len trocha mozne, ked ideme na dovolenku ani neuvazujem nad moznostou ist tam kde nemozu psi, ak idem niekam s kocarom ona s nami,... Ale aj tak to nie je idealne podla mna. Ale zas zaplat panboh za to. Aj to je jeden z dovodou, ze asi by to bolo takto trocha komplikovanejsie keby boli psikovia 2. Zas bude ina situacia, ked baby trocha povyrastu, aj pre to uvazujem o steniatku az tak o dva tri roky /az na to, ze kedykolvek vidim niekde nejake tak vzdy zrovna to chcem, vies ako male deti, ked idu okolo hrackarstva, ale tak zas som dospely clovek uz a mam rozum... Smile /
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Tipsy Ut február 23, 2010 1:57 pm

No to ja poznam. Mimochodom za detstvo som tiez mala andulky, korelu, korytnacku, morca, samozrejme vzdy som chcela hlavne psa.
Teraz mam doma dve morcatka, troch potkanikov, v dome nam ostava rozela a je tam jazierko Smile Tak sa tesim. Ja tiez musim odolavat, aby som nenakupila v chovproduktoch nejake zvery.

A dolezite si myslim pre psa je, ze moze byt co najviac s majitelom a jemu uz je jedno co ten majitel robi. To vidim aj na mojich psoch, ked mozu byt akokolvek nalepeni na mne, tak su spokojni a nevadi ani ze nemozu byt dlho vonku Smile

Musim ale povedat, dvaja psi na osobu je akurat. Lebo neviem cim by som hladkala uz toho tretieho.
Tipsy
Tipsy

Počet príspevkov : 708
Age : 43
Location : Trencin, Sihot, 0905 851 924
Registration date : 10.11.2008

http://www.tipsy.rajce.idnes.cz

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Monika & Parsonky Ut február 23, 2010 2:22 pm

Ala + Terry, teda my, keď sme vás prvýkrát videli na cvičáku, tak sme len kukali ako Terry počúva. Ona pekne sedela, aj keď bolo naokolo kopec nových psov, to Nelly už by sa šla zoznamovať. To ja som s Nelly stále, v podstate odvtedy, čo sme si ju priniesli, ak nerátam tých 2, 3krát, čo som šla kde si bez nej. Niekedy na nej vidím, že chce byť vyslovene pri mne ako teraz napr. píšeme spolu aj tento príspevok Very Happy , alebo sa jednoducho zoberie a ľahne si do búdy bo do pelechu. Niekedy, keď Peťo odíde do jobu, tak ju volám nech ide za mnou a ona nič - chce mať chvíľu pokoja.
Teraz už je to oveľa lepšie, keď sa aspoň cez tie víkendy stretávame so psami. Včera sme sa vybrali na prechádzku na stavidlá a stretli sme tam Arona, pak si pekne pobehala, vyválala sa tam v dajákom hovne a išli sme si spokojne domov.
Už si niekedy všímam, že aj stretneme nejakého psa a aj sa hrajú, tak Nelly to rýchlejšie omrzí ako kedykoľvek pred tým a rýchlo preč od neho. Asi je to aj preto, že teraz sme s tými psami častejšie.
To, čo napísala Ala, tak je svätá pravda. Ja som s Nelly každý deň a veľakrát mám pocit, že veď by som ešte viac pre ňu mohla urobiť. Keď si zasa zoberiem len tých ľudí, čo ich sledujem chodiť okolo nášho domu, tak si vždy poviem, že tí ich psi majú teda život a si tí majitelia myslia akí sú len šťastní. Nechá ti psa behať na flexine a aká ohromná zábava, ako si super pobehá alebo inej ide ruku odtrhnúť, lebo sa chce tak hrať a blázniť. Je pravda, že pred našim domom to teda bezpečne nie je, keďže sú tu všade cesty naokolo, ale zasa tak veľa áut nechodí. Jednoducho sa boja toho psa pustiť, lebo si myslia, že ho to rýchlo omrzí a nebudú schopný ho zavolať späť, keď sa rozhodne ísť niekam inam.
Toto mi ozaj príde smutné a že ten pes má život pekne o niečom. Hlavne, že majiteľ si myslí aký je šťastný. Alebo poviem, že idem s Nelly do parku, čo je asi na 10 min. chôdze s Nelly, inak takých 5 a pani so psom 3krát väčším ako je môj, pov. tak ďaleko?
Si myslím, že my sme tu ešte na tom stále dobre všetci. Sa tým psom aspoň venujeme, zisťujeme si o nich, čo sa dá, pýtame sa, čítame, stretávame sa spolu, máme pre nich nejakú aktivitu mimo tých venčení, zamestnávame im aj hlavy.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre ZiT St február 24, 2010 2:31 am

no ja snivam, ze ked budem velka, budem mat dvor, tzn. domcurik a vybeh pre psa. V tom sne by som chcela mat na dvore par prekazok (parkur) a asi by som dala sunny nakryt nejakym bud orieskom parsonoviteho typu alebo niecim podobnym.. to by som sa venovala agility nielen ja, ale aj Timo, ked odrastie... pekny sen, co poviete?
ZiT
ZiT
Admin

Počet príspevkov : 349
Age : 45
Location : Trencin, Juh 0905789263
Registration date : 10.11.2008

http://sk.fotoalbum.eu/ZiT

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Monika & Parsonky St február 24, 2010 2:43 am

Waaaw, tak to áno. Teda, čo sa týka toho domu a dvora.
To nakrytie sa mne teda nepozdáva, ale každý podľa svého uvážení, ako ja hovorím.
Skôr si som si zobrala ešte jedného psíka ako dávať nakryť Sunny, ale toť len môj názor. Nikoho nechcem urážať, ani nič podobné.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre ZiT St február 24, 2010 3:09 am

pre vsetkych: nic, co tu je napisane, by sa nemalo brat ako urazka. Nie sme deti v materskej skolke, tu sa vyjadruju svoje nazory.

No praveze by som chcela mat taku povahu aj stavbu tela, ako je Sunny, a rada by som jej dopriala mat steniatka... Ala a Lucy zrejme pochopia, o com tocim... keby sa dalo, tak ju naklonujem a keby sa dalo zvolit aj pocet steniatok, tak by som chcela 2 a tiez fenky Very Happy sledujete, aka som zasnivana? ale inak v beznom zivote som uuuuplne nenarocna... albino
ZiT
ZiT
Admin

Počet príspevkov : 349
Age : 45
Location : Trencin, Juh 0905789263
Registration date : 10.11.2008

http://sk.fotoalbum.eu/ZiT

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre ZiT St február 24, 2010 3:12 am

iny smer: Natalka, tvoja mailova adresa nana4511 nie je v poriadku, vracaju sa mi maily nedorucene...
ZiT
ZiT
Admin

Počet príspevkov : 349
Age : 45
Location : Trencin, Juh 0905789263
Registration date : 10.11.2008

http://sk.fotoalbum.eu/ZiT

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Terry a Bree St február 24, 2010 11:52 am

Zit ja tiez snivam / dufam ze aspon jedna z bab "sa zadari" a tiez bude zvieratkova. Ale tak teraz to asi tazko odhadnut, vsak?
Ako dieta som sa hnevala na rodicov, ze mi nekupia kona /bolo by ho kde dat, oni boli proti skor zo zasady, ze je to zaluba nevhodna pre dievca/ a stale som si hovorila ze ked vyrastiem, moje deti kone mat budu. No snivam dalej, ale tolko veci ma zvezuje. Poznate to ked dieta stoji pred hrackarstvom a sniva o tom ake hracky si kupi ked bude narastie...
Momentalne sa ale tesim na kuriatka, budeme mat po 10 aprili /viete, ako niekto chova kanarov, my budeme mat sliepky, budu behat po zahrade a deti im budu sypat zrno a vajicka budu bonus/
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Tipsy St február 24, 2010 11:58 am

No ja verim, i ked teraz mam toho dosti, ze tu rozbehneme trochu kynologiu aby aj ludia, co maju psov na flexine a daju im oblecek a myslia si ako vela robia pre psov, ze ked zacneme rozdavat vizitky, robit ukazky, popripade aj na namesti a nejake tury, ci ta sutaz Pohodicka, tak sa zbadaju vsetci ti "psickari".
Vcera sme boli na plazi s Evkou, hadzali sme psom taniere a celkom sa ludia prizerali, len skoda, ze blba Alenka nezobrala aj kartu do fotaku, nielen fotak Very Happy By ste aj fotky videli.
Mimochodom volajte ma bud Tipsy alebo Alenka Very Happy tiez nie som narocna v beznom zivote.

A Zit, sice chapem, ze dalsiu Sunny, ale zas z vlastnej skusenosti, co pes to ina osobnost, takze netreba stence, staci psa, co sa ti lubi a v nom najdes vlastne caro Smile Aj tak by neboli stence po Sunny uplne po nej, ozaj uz potom len tie klony.
Tipsy
Tipsy

Počet príspevkov : 708
Age : 43
Location : Trencin, Sihot, 0905 851 924
Registration date : 10.11.2008

http://www.tipsy.rajce.idnes.cz

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Tipsy St február 24, 2010 11:59 am

Ozaj Ala, ako sa vlastne tie tvoje volaju baby vsetky a kolko ktore ma rokov?

Tiez som zvazovala bud kuriatka ale asi az dalsiu jar, popripade jednu kacku, ci husku Very Happy
Tipsy
Tipsy

Počet príspevkov : 708
Age : 43
Location : Trencin, Sihot, 0905 851 924
Registration date : 10.11.2008

http://www.tipsy.rajce.idnes.cz

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Katka a Sissi St február 24, 2010 12:08 pm

husku- pozeram, ze ci ty chces huskaca Very Happy Very Happy potom doslo ze húsku Very Happy
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Tipsy St február 24, 2010 12:11 pm

husatko Very Happy len ma stve, ze potom asi nic z chovaneho nikdy nezjem, lebo mi to bude luto, to budem chovatel Very Happy
Tipsy
Tipsy

Počet príspevkov : 708
Age : 43
Location : Trencin, Sihot, 0905 851 924
Registration date : 10.11.2008

http://www.tipsy.rajce.idnes.cz

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Lili St február 24, 2010 6:14 pm

ludia to co je vonku za hic ??? fuuu, som sa vratila z prechadzky a ako baby mali dost, Asha este v plnej zimnejm srsti, stale vodu hladala a Kity sice uz riadne plzne, ale aj tu to akosi zobralo Very Happy no myslim, ze zajtra budem rada, ked sa tak aspon s hafanmi pozoznamuju, ktorych nepoznaju, myslim ze behat sa im moc nebude chciet Very Happy musia najskor tu srst zhodit a bude to lepsie Very Happy

Lili

Počet príspevkov : 652
Age : 33
Location : Trenčianska Teplá 0902 121 103
Registration date : 12.11.2008

http://www.brilliantdevil.sk

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Terry a Bree St február 24, 2010 7:10 pm

Tak teda moje baby: Alenka /6r/, Katka /2,5r/ a Mirka /10 mes/

Ja /resp. my/ budeme chovat tiez hlavne pre radost, ale tak aj trocha uzitok bude. Zaciname s kuriatkami a keby sa teraz este kraliky podarilo, bola by som rada. Do buducnosti asi aj kacice pribudnu a mozno ces sezonu budeme mavat jednu-dve ovecky namiesto kosacky. Jeeej a este kona chcem... no ale to je zatial nerealne.
Ala sliepky su fajn a ak netrvas na nejakom extra uzitku, su dobre tie mensie zakrsle plemena, povacsine maju este pud kvokavosti a aj kuriatka si same vysedia. Ak kacku, dobre su cinske /pizmove/. Husky su dost narocne, najme na vodu.

Lili a co ti vadi na pocasi? Nahodou ja som len rada ze sa uz nemusim az tak velmi obliekat a ze je krasne. Len aby to vydrzalo.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Lili St február 24, 2010 7:38 pm

Ala + Terry, no mne to az tak nevadi, ale mojim severskym babam aj hej Very Happy predsa len oni radsej sneh a a aspon -20... Very Happy
ale budu to mat lepsie, ked im totalne zlezie podsada, no u Kity to vidim tak za 2tyzdne a Asha u nej to potrva, lebo ta skoro ani nezacala.. klasika, typicka Asha Very Happy

Lili

Počet príspevkov : 652
Age : 33
Location : Trenčianska Teplá 0902 121 103
Registration date : 12.11.2008

http://www.brilliantdevil.sk

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Terry a Bree St február 24, 2010 7:56 pm

A kde planujes dovolenku? Co takto sibir? Tvojim babam by to isto vyhovovalo. Very Happy
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Lili St február 24, 2010 8:02 pm

haha, no to by bolo fajn, ale zase ja neplanujem umrznut Very Happy pre nich akurat -20 ale pre mna maximum Very Happy:D
a vsak zhodia podsadu a bude to lepsie, len teraz su este take udychcane, vsak ale s takou tepluckou podsadickou, no vsak zajtra uvidis Very Happy Asha je este krasne v srsti, ale od Kity si kazdy odnesie chlpy Very Happy

Lili

Počet príspevkov : 652
Age : 33
Location : Trenčianska Teplá 0902 121 103
Registration date : 12.11.2008

http://www.brilliantdevil.sk

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre AlicaGGG St február 24, 2010 8:18 pm

lili:
od Kity si kazdy odnesie chlpy
aj od belly, ta tiez teraz plzne ako diva, takze nebudes v tom sama Cool
AlicaGGG
AlicaGGG

Počet príspevkov : 927
Age : 32
Location : Nové Mesto nad Váhom, 0915 702 087
Registration date : 10.11.2008

http://orianablue.t35.com/

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Terry a Bree St február 24, 2010 8:40 pm

Alica a kedy ti plzne Oriana? Lebo Terry este len tot dorastla zimna, ona plzla cez vianoce a zatial to teda bolo tak ze nie na jar a jesen, ale v lete a zime. No uz mi par borderkarov povedalo ze niektore borderky /pozor aby som nezovseobecnovala, ak sem nakukne niekto z ineho fora Very Happy / to tak maju.
Inak myslim ze Terry sa svojou zimnou srstou nevyrovna severankam ani keby boli takmer vyplznute. Tie psy maju proste uplne inu kvalitu srsti.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre natalka a jessie St február 24, 2010 8:43 pm

zit ja mam mailovu adressu inu Shocked to je nata451@azet.sk,toto je ta spravna Very Happy
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 31
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre AlicaGGG St február 24, 2010 10:17 pm

pozor aby som nezovseobecnovala, ak sem nakukne niekto z ineho fora

Very Happy to si trafila Very Happy

oriana vymenila babatkovsku srst hned za tu co ma teraz, takze este neplzla
a bella tiez plzne ako sa jej zachce - pride najvacsi mraz a jej vtedy vypadaju chclp, v lete ked su naj. horucavy jej zasa doraste taka srst ze len cumime...ona je v tomto nejaka kriva Very Happy ale na tu orianu som zvedava - kedy ju to chyti
(kedy sa ti prvykrat harala terry?)
AlicaGGG
AlicaGGG

Počet príspevkov : 927
Age : 32
Location : Nové Mesto nad Váhom, 0915 702 087
Registration date : 10.11.2008

http://orianablue.t35.com/

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre ZiT St február 24, 2010 10:51 pm

Natalka, dikes za info, ja som cerpala tusim z mailu, ktory mas uvedeny tu na fore...
ZiT
ZiT
Admin

Počet príspevkov : 349
Age : 45
Location : Trencin, Juh 0905789263
Registration date : 10.11.2008

http://sk.fotoalbum.eu/ZiT

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Terry a Bree Št február 25, 2010 12:23 am

Prvy krat sa harala ked mala cerstvo 7 mesiacov... pospisila si holka Smile
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre AlicaGGG Št február 25, 2010 12:55 am

aha, tak to je uz oriana pozadu Very Happy , ale dufam ze aj ona sa uz coskoro docka harania Cool
AlicaGGG
AlicaGGG

Počet príspevkov : 927
Age : 32
Location : Nové Mesto nad Váhom, 0915 702 087
Registration date : 10.11.2008

http://orianablue.t35.com/

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Terry a Bree Št február 25, 2010 1:38 am

A chyba ti to? Teda mne by nevadilo, keby sa nie. A kedy sa ma harat Bella? Susedia maju 2 fenky a ta mlada "cakala" na staru, ked ona zacala, druhy den sa aj mlada zacala, mala 11 mesiacov. Doteraz im to ostalo, ze sa haraju naraz.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Katka a Sissi Št február 25, 2010 1:44 am

Nam tiez obe baby zatial vzdy harali naraz Smile
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre AlicaGGG Št február 25, 2010 12:12 pm

no uz mi to chyba...kvoli vystavam...chcem ist na klubovku v juni, a ked sa dovtedy nebude harat neviem ci sa oplati sa tam hlasit
bella sa harala...kriste, ja uz ani neviem kedy sa bella harala...uz mi z tych psov sibe...ale mala by sa tusim teraz niekedy
AlicaGGG
AlicaGGG

Počet príspevkov : 927
Age : 32
Location : Nové Mesto nad Váhom, 0915 702 087
Registration date : 10.11.2008

http://orianablue.t35.com/

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Lili Št február 25, 2010 12:33 pm

no u nas sa kity harala 1x do roka a ako prisla Asha, ta sa hara 2x do roka, tak uz aj kity hara s nou, cize 2xdo roka.. vacsinou jedna zacne a na konci jej harania sa zacne druha harat. Ale Alic bud rada, ze sa ti este nehara, lebo ako sa ti zacne harat, tak aj rast sa uz jej po harani zacne zastavovat, takze cim neskor sa ti zacne, tak aj ona moze este nejaky ten cm podrast... po harani este podrastie, ale uz to nebude moc Wink

Lili

Počet príspevkov : 652
Age : 33
Location : Trenčianska Teplá 0902 121 103
Registration date : 12.11.2008

http://www.brilliantdevil.sk

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Terry a Bree Št február 25, 2010 12:48 pm

Terry rastla pekne, no len co sa doharala, uz sa nepohla ani kusok. Trocha zmohutnela, ale to je tak vsetko, do vysky uz nesla.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Lili Št február 25, 2010 12:51 pm

jj, preto hovorim, po harani moze este cosi podrast, ale je to uz menej, alebo teda vobec.

Lili

Počet príspevkov : 652
Age : 33
Location : Trenčianska Teplá 0902 121 103
Registration date : 12.11.2008

http://www.brilliantdevil.sk

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre natalka a jessie Št február 25, 2010 1:22 pm

zit a kede to je uvedene,lebo som to chcela zmenit a newiem to najst Surprised
natalka a jessie
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Age : 31
Location : Trenčín-Zlatovce 0908097446
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Lenka St marec 03, 2010 9:41 pm

Pokial by mal niekto z vas vazny zaujem o morciatko, nasa CHS ponuka rozetku Ebie Elizabeth Carolinne (nestandard) http://www.carolinne.sk/Ebie.htm a jej otca - Hiil Horn Long Meadows (registrovany, uchovneny samec) http://www.carolinne.sk/hill.htm
Jedine do dobrych ruk, majitela si vyberame sami Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Icon_biggrin

Lenka
Lenka

Počet príspevkov : 1369
Location : Z.P., 032 778 1514
Registration date : 10.11.2008

http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre AlicaGGG St marec 03, 2010 10:01 pm

lili: oriana mi nenarastla za 4-5 mesiacov ani o cm, tak pochybujem ze este naraste...a ja uz asi ani nechcem aby rastla - chovat na nej nebudem, takze kvoli tomu je to jedno, a ked bude mat 43cm a bude v largoch tak sa akurat rychlo donicia klby, takze radsej necelych 42cm a zdrave klby ako 43cm s tym, ze po par rokoch budem rada ze chodi co bude mat take znicene klby Wink
AlicaGGG
AlicaGGG

Počet príspevkov : 927
Age : 32
Location : Nové Mesto nad Váhom, 0915 702 087
Registration date : 10.11.2008

http://orianablue.t35.com/

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Terry a Bree St marec 03, 2010 10:02 pm

Jaaa chceeem!
Ale nie, este by som nemala kam ho dat. Ale nas maly morcicik je taky zlatusik, ze normalne vazne uvazujem, ze zaobstaram nejaku peknu klietku a este aspon jedno si ku nam domov vezmeme.
Inak co je lepsie pre prasiatko, klietka alebo terarium?
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Lenka St marec 03, 2010 10:10 pm

Alenka, Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Icon_biggrin keby som bola morca, radsej by som bola v klietke. Mohla by som hryzt do mriezok a tymto sposobom pytat jedlo a uputavat na seba pozornost, mala by som vacsi kontakt so svojim panickom a on by mi mohol kedykolvek otvorit dvierka na klietke, aby som si mohla pobehat. Terarko je vyhodnejsie pre majitela Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Icon_biggrin , rozblazneny morcik z neho nevysypa hobliny a naokolo je poriadok. Pre morcika je myslim super klietka. ...no, a včul si vyber Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Icon_biggrin , to som ti ale poradila, co? Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Drunken_smilie
Lenka
Lenka

Počet príspevkov : 1369
Location : Z.P., 032 778 1514
Registration date : 10.11.2008

http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Terry a Bree St marec 03, 2010 10:20 pm

Nas krpaty je teraz v terarku, dostali sme ho "vo vybave". Ale som rozmyslala ze dalsiemu uz klietku kupim... ale vidis, ma nenapadlo, ze moze piliny vysypavat odtial. No a mame ho v jednej nezariadenej izbe teraz, dvere otvorene tak ze stale vidi ze co sa deje a reaguje na ludi a debati s nami, je fakt zlaty. Neskor sa asi prestahuje k Alenke do izby, nech su spolu a mozu si po veceroch vypravat Smile
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Tipsy Št marec 04, 2010 2:09 pm

Ja z vlast. skusenosti odporucam akvarko, moje maju take velke, lebo inak dost rozhadzovali.
Lenka nebudu nejake samicky sheltie alebo coronet na predaj. Ked budem na dome, by som chcela taku jednu, riadne ochocenu, kedze psi do niektorych izieb nebudu moct, tak nech mam co mat na sebe pri telke.
Bo terajsie samicky su take lakave, hlavne ta jedna z chovproduktu a ta moja bambulka je trochu po Kakavkovi, ale tiez akasi lakava. Brendicku, co som mala s PP, americky crestedik so satenou srstou, tak ta sa na ruky priam pytala.
Tipsy
Tipsy

Počet príspevkov : 708
Age : 43
Location : Trencin, Sihot, 0905 851 924
Registration date : 10.11.2008

http://www.tipsy.rajce.idnes.cz

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Lenka Št marec 04, 2010 10:56 pm

Ala, a vies, ze zrovna taku samicku mam, naozaj luxusny maznacik. http://www.carolinne.sk/rocket.htm
Su na nu 2 zaujemci, ale jeden z nich sa mi nepaci Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Icon_biggrin . Ak by si vazne chcela, uprednostnim ta, poznam ta, a podla tvojho rozpravania ci fotiek nemam problem s predajom pre teba. U samicky je velky predpoklad kludnej povahy, je trosku mensia vzrastom. (pripadne dam viac info cez SS).
Pokial by si chcela mladatko az neskor, budem na teba mysliet, ale musela by si cakat dlhsiu dobu (min. pol roka - rok), nakolko mam viacero rezervacii.
Lenka
Lenka

Počet príspevkov : 1369
Location : Z.P., 032 778 1514
Registration date : 10.11.2008

http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Lili Št marec 04, 2010 10:59 pm

jeeemi, to je roztomile tieto zvieratka, xixi Very Happy

Lili

Počet príspevkov : 652
Age : 33
Location : Trenčianska Teplá 0902 121 103
Registration date : 12.11.2008

http://www.brilliantdevil.sk

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Terry a Bree Št marec 04, 2010 11:53 pm

Jeeej, tak ta je ozaj peknucka!
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Terry a Bree Ut marec 23, 2010 9:20 pm

Uz 3 dni ma Alenka otravuje, ze chce napisat tete s pudlikmi /Lenke/. Tak dnes ma uz ukecala, takze "Alenka pozdravuje tetu s pudlikmi a aj pudlikov"
...tak len tolko som chcela.
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Lenka Ut marec 23, 2010 9:36 pm

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Icon_biggrin Dakujem za pozdrav...
... Alenke odkazujem, ze pudlicky jej posielaju bostek na nostek a ja tiez.Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Icon_biggrin
Lenka
Lenka

Počet príspevkov : 1369
Location : Z.P., 032 778 1514
Registration date : 10.11.2008

http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Terry a Bree Ut marec 23, 2010 11:36 pm

Jeeej, ani si nevies predstavit ako sa tesila!
Inak teraz mi stale doma zobroni ze chce pudlika. No neviem, ale pomali to vyzera tak, ze budeme met asi doma casom peknu smecku. Ja chcem este jednu borderu, Alenka pudla /a to zatial dalsie dve neotravuju/ a znami chcu uchovnit a nechat nakryt seltickua kedze ona je super, aj na jej stena by som sa nechala ukecat... Very Happy No neviem, budem muset asi zdravy rozum zas zapojit...
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Monika & Parsonky Ut marec 23, 2010 11:52 pm

Ala pekne, pekne. Bude u vás tuším o zábavu postarané. Tak, keď bude malá väčšia, tak to pre ňu bude podľa mňa len dobré, keď bude mať vlastného psíka. Veľa detí to naučí zodpovednosti a čo som čítala aj v PPČ, tak aj s nimi behajú agility.
Monika & Parsonky
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Age : 39
Location : Trenčín, 0918 465 584
Registration date : 19.08.2009

http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Terry a Bree St marec 24, 2010 10:39 am

Ved ja viem ze by to bolo len plus a v podstate nemam nic proti, ak jej to vydrzi, aby toho svojho psika mala. Ale az najskor asi tak okolo 10 rokov ked bude mat, predsat len, take starsie dieta je uz viac schopne byt zodpovedne. Aj ked osobne si myslim, ze vzdy ked rodicia kupuju dietatu psika /alebo aj ine zvieratko/ musia vziat zan zodpovednost predovsetkym na seba. Dieta predsa len moze zacat zaujimat aj nieco ine, v puberte sa tiez casto menia zaujmy a moze sa stat, ze prechodne alebo aj na trvalo prestane o zviera mat zaujem. Potom to bude ze ved si chcela psa, teraz sa staraj, ak nie pojde do utulku?! Tak to teda nie! /ako u nas by sa to nestalo, ale poznam aj taku rodinu, kde psik doslovne takto skoncil. Dcera ho dostala, ked mala 12 a v 17 si nasla vaznu znamost a zacala vsetok cas travit s nim. Rodicia miesto toho aby psa brali von, ho dali radsej do utulku "z rodinnych dovodov"/
V nasom pripade pre mna je samozrejmostou keby nejake dieta chcelo, nech sa psom venuje. Budem obmedzovat skor seba ako baby /a namiesto svojho psika mozem mat ich psikov Very Happy /
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Katka a Sissi St marec 24, 2010 6:05 pm

Ala, asi by som cakala s psikom pre Alenku dlhsie ako do 10 rokov. Teda, aspon moj pripad bol taky. Ja som tiez zobronila ze chcem steniatko, plakala, prosila, vyjednavala...prakticky cely zivot. U nas samozrejme ine plemeno ako pudel do uvahy neprichadzalo Smile No a ked som mala 10, doviezli sme si z Komarna malu Basku. Povodny zamer bol, ze psik bude moj, ale ked sa na to teraz spatne pozeram, je logicke, ze sa tak ako ste si iste vsimli Very Happy ) nestalo.
Jednak som bola este prilis mala na to, aby som vychovala psa. 10-rocne dieta jednoducho nema take schopnosti. A druhy dovod bol samotny psik. Pes totizto dieta berie ako "stena", nie ako autoritu. Pohra sa s nim, pomazli, mozno si sadne ked mu dieta zaveli Very Happy , ale taky ten zbozny pohlad ze : "ty si moj paaanicek", bude aj tak hadzat na dospelaka.
A to bola j dovod, preco sa k nam pridala aj Sisska. No uznajte, s Baskou hocikto okrem mojej maminy nemoze ratat Very Happy
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Terry a Bree St marec 24, 2010 10:42 pm

Ono je to vsetko u nas zatial len v rovine uvah Very Happy Ja som svojho prveho psika mala ako 9 rocna /stary psik kupeny aj s chalupou, povodne urceny na utratenie/ no a ten ma ozaj bral ako panicku. Tu asi ide o to ako samotne dieta dokaze so psom nadviazat vztah. A ani nemam konkretny vek alebo tak, ze kedy uz ano, kedy este nie... Zatial z mojho pohladu ako najspodnejsiu hranicu berem tych cca 10 rokov u dietata, ale samozrejme ono sa to ukaze podla okolnosti. No a dovtedy moze aj dieta zacat nieco ine zaujimat. Zatial to berem skor tak z humorom a dost s nadsazkou /hlavne ked mi zacne vypravat ze si uz zajednala steniatko Very Happy u teba alebo Lenky, podla toho kto bude mat prv... Nie je to vesele?/
Ja skor musim teraz drzat seba pri zemi, lebo pribuzny budu budu mat asi selticky a ona ta ich fenka je fakt skvela a asi budem mat co robit, aby som sa ovladla a nevzala si jedno stena. A ak by sa im vo vrhu nahodou ciernobiela fenka objavila, tak asi budem stratena!

Ale tiez to teraz myslim z nadsazkou!!! Nie aby ma niekto doslovne bral...
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Katka a Sissi St marec 24, 2010 11:12 pm

Ja som skor myslela vychovu steniatka, kde sa musis prehryzt cez tie najzakladnejsie navyky do zivota. Je ine, ked dostanes "do ruk" uz dospeleho havko a ine steniatko.
Ale aj kazde dieta je ine Smile
Katka a Sissi
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629
Age : 29
Location : Trencin, Sihot - 0907 140 210
Registration date : 10.11.2008

http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Terry a Bree St marec 24, 2010 11:28 pm

Presne zavisi to od dietata! Mozno bude vediet, nauci sa na "nasich" psoch a potom si bude moct trufnut na toho uz ozaj svojho vlastneho /ktorakolvek, nie len Alenka/, alebo k tomu ani vztah nebude mat. Ved sa uvidi.
Inak k tomu mojmu prvemu, Bodrikovi. On nemal vobec ziadnu vychovu. Bol to taky dedinsky retazovy orech, nevedel ani len prist na privolanie, nepoznal chodzu na voditku,... Ale pre mna bol ten naj a dokazala som ho naucit ozaj vselico. Len uz neviem ako. Ako dieta som to proste vedela. Teraz mi to uz ide akosi horsie. To len na margo toho ze aj dieta moze psa vychovavat... Ale to samozrejme vzdy zavisi od konkretnej situacie. Neda sa to nejak konkretne naplanovat dopredu. Na mne ako na rodicovi je hlavna zodpovednost, ja musim vediet odhadnut, ci to dieta na to ma a aj prijat fakt ze ak by nieco nevyslo, postaram sa ja.
Ale to uz velmi dopredu uvazujem...
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Komentáre rôzneho smeru - Stránka 4 Empty Re: Komentáre rôzneho smeru

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 4 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.