Agility Klub KK Excel Trenčín
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zhromaždenie delegátov ASKA a ukážka agilily

2 posters

Goto down

zhromaždenie delegátov ASKA a ukážka agilily Empty zhromaždenie delegátov ASKA a ukážka agilily

Odoslať pre medyra Po november 30, 2009 1:54 pm

Ahojte,

Tuto sobotu som sa ako delegat za Nas klub KK Excel zucastnila v Ziline Zhromazdenia delegatov ASKA. Zapisovala som si informacie, ktore by mohli aj Vas zaujimat a moju „zapisnicu“ si mozete precitat na konci prispevku. Ak by Ste mali k tomu nejake otazky, tak sa kludne na mna obratte Wink (luckakovalcikova @ gmail.com)


Okrem toho bola vsetkym klubom poskytnuta moznost zorganizovat pocas vystavy v Trencine (23. – 24.1.2010) ukazky agility pocas oboch dni. Ja by som mala byt vtedy na dovolenke, ako som sa dozvedela, ale ak by Ste mali chut, tak rada pomozem s organizovanim. Treba sa mi ale co najskor ozvat, bo som slubila vyboru ASKA, ze ich poinformujem. Je to moznost ako prezentovat klub priamo na vystave v Trencine.
Ukazky sa robievali od cca 10 do 13/14 hod v priestoroch kruhu urceneho na zaverecne sutaze a byva dost velky zaujem u navstevnikov, chodit sa pozerat na ukazky agility.
Povrch je koberec, pouzivaju sa skocky, skok daleky, dvojity skok, tunele, slalom, popripade kladina... Tomas Glabazna mi povedal, ze pripadne by nejake prekazky vedel pozicat.

Asi uz viete, ze Nas klub v spojeni s dalsimi 2 klubmi bude organizovat buduci rok pretek Trencianska pohodicka. Viac info tu: https://excel.slovakforum.net/forum-f1/topic-t91.htm#2021


Pekny den prajem,
Luci Kovalcikova

Zhromaždenie delegátov ASKA
(28.11.2009)

Počet delegátov z klubov na ZD bolo 22 z 26tich klubov.
Program podľa plánu s malými zmenami. Všetky správy boli prijaté.

Zmeny v ATS budú spracované výborom ASKA a uvedené na stránke.

Vedúcim reprezentácie na Majstrovstvá sveta 2010 v Nemecku: Michala Mračka
Koncepcia systému kvalifikácie pre MS 2010: v prílohe, 3 kvalifikačné preteky

Vedúci „reprezentácie“ na EO 2010 v ČR: Michala Mračka
Záujem za klub nahlásiť vedúcej M.Mračke. Výber repre urobí vedúci. Prihlášky asi do 17.5.2010 – prihlásenie u EO organizátora do 31.5.

Vedúci reprezentácie juniorov na Majstrovstvá juniorov: Markéta Lovászová

MSR
- nikto nepodal návrh na usporiadateľstvo, rozhodnutie sa odkladá
Do 31.12.2009 poslať návrh, ak má niekto záujem organizovať a potom od 4.1.2010 bude hlasovanie na stránkach ASKA.
- kvalifikačné podmienky ostávajú
- titul majster, vicemajster, 2. vicemajster Slovenska môže získať aj cudzí štátny príslušník ak má minimálne 6 mesiacov pred konaním MSR trvalý pobyt v SR, člen ASKA, výkonnostný zošit ASKA

zmeny skúšobného a súťažného poriadku
- rozpojiteľný kruh sa môže používať od 1.1.2010, v prípade jeho rozpojenia sa bude posudzovať ako chyba. Ak by bola odmietnutá rozpojená prekážka, tak je to disk.
- tyčky v skočkách – môže byť aj z plastu
- zhodenia krídla na skokovej prekážke
o pôvodné pravidlo: keď padne bočnica, je to disk
o nové pravidlo od 1.1.2010: keď padne bočnica skočky pri prekonaní prekážky, tak to nie je posudzované ako disk. Výnimkou je ak by sa táto prekážka išla v parkúre ešte raz, vtedy je to diskvalifikácia.

- pozmenený limit behov na 1 rozhodcu za deň – zvýšený na 300/deň
- ak je viac rozhodcov na 1 preteku, môžu si navzájom robiť asistenta (ako výpomoc)
- skok ďaleký – chyba je za pád elementu, krok medzi elementmi, viditeľné rozkývanie elementov (nie dotyk o element) - nezmenené
- školenie garantov – každé 2 roky školenie nových, platnosť certifikátu 6 rokov
- kartičky CACAg., ResCACAg. – poplatok znáša organizujúci klub
- cena výkonnostných zošitov od 1.1.2009: 1. VZ 7,- Euro, 2. VZ 2,- Euro

ukážky agility počas výstavy v Trenčíne – kto by to chcel organizovať, treba sa nahlásiť.
ďalšie ZD bude 27.2.2010

medyra

Počet príspevkov : 3
Registration date : 02.09.2009

Návrat hore Goto down

zhromaždenie delegátov ASKA a ukážka agilily Empty Re: zhromaždenie delegátov ASKA a ukážka agilily

Odoslať pre Terry a Bree St december 23, 2009 2:42 am

tak to ma fakt zaujima... bude klub robit tie ukazky agility v TN na vystave? Isto by sme prisli pozret, chystame sa tam v sobotu urcite, v nedelu podla situacie...
Terry a Bree
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Age : 41
Location : Nova Dubnica - Kolacin 0903461140
Registration date : 12.12.2009

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.